P-718-LZ
Er rijden momenteel 5.294 Mercedes-Benz 350's rond in Nederland. Deze grijze 350 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 april 2022, dus sinds 4 jaren, 1 maand en 8 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SL 350 cabriolet rijden er nog 1.398 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1971 en april 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 38.566 en € 193.917, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 104.520 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SL 350 is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SL 350 tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 april 2022. Het voertuig was toen 16 jaren en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SL 350 | 2006
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SL 350 |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,29 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 48.303 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3724cc (3,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 april 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 1 maand en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 april 2022. Het voertuig was toen 16 jaren en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.670 kg |
| Massa rijklaar | 1.770 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.050 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 965 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 965 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.125 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.125 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,56 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,44 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 281 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-718-LZ | 7-08-2025 | 09:36 | periodieke controle | 14-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| P-718-LZ | 14-08-2024 | 14:20 | periodieke controle | 14-08-2025 | Nee |
| P-718-LZ | 12-07-2023 | 16:34 | periodieke controle | 12-07-2024 | Nee |
| P-718-LZ | 29-04-2022 | 09:34 | periodieke controle | 29-04-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 7-08-2025 | 09:36 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-718-LZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-718-LZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-710-LZ | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 45.636 | 19-04-2022 | 13 jaar | |
| P-711-LZ | Volvo | V50 | Stationwagen | Onbekend | 19-04-2022 | 19,2 jaar | |
| P-712-LZ | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 54.633 | 19-04-2022 | 5,8 jaar | |
| P-714-LZ | BMW | X5 | MPV | Onbekend | 30-04-2022 | 21,9 jaar | |
| P-715-LZ | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 47.793 | 19-04-2022 | 4,9 jaar | |
| P-718-LB | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 34.005 | 08-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-718-LD | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 48.393 | 02-06-2022 | 7,8 jaar | |
| P-718-LF | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 39.709 | 12-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-718-LG | Renault | Arkana | Hatchback | € 38.174 | 19-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-718-LH | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.987 | 04-11-2022 | 12,7 jaar | |
| P-718-LJ | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 15-04-2022 | 20,9 jaar | |
| P-718-LK | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 19.192 | 21-04-2022 | 5,4 jaar | |
| P-718-LL | Nissan | Qashqai | MPV | € 41.625 | 11-06-2022 | 6,3 jaar | |
| P-718-LN | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 137.250 | 25-05-2022 | 7 jaar | |
| P-718-LP | Volkswagen | ID.4 | Stationwagen | € 46.055 | 13-04-2022 | 5,2 jaar | |
| P-718-LR | Toyota | Yaris | MPV | € 20.619 | 15-04-2022 | 8,3 jaar | |
| P-718-LS | Mercedes-Benz | 420 | Stationwagen | Onbekend | 14-04-2022 | 19,5 jaar | |
| P-718-LT | Kia | Picanto | MPV | € 11.915 | 22-04-2022 | 12 jaar | |
| P-718-LV | Honda | Jazz | Hatchback | € 31.545 | 23-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-718-LX | Skoda | Superb | Stationwagen | € 51.855 | 26-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-718-LZ | Mercedes-Benz | 350 | Cabriolet | Onbekend | 19-04-2022 | 20,2 jaar | |
| P-719-LZ | Honda | Jazz | Hatchback | € 32.466 | 19-04-2022 | 5,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 104.520 en/of breedte van 183 cm en/of een gewicht van ± 1.670 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 100.500 | 506 cm | 190 cm | 1.830 kg |
| Porsche Macan | € 103.900 | 469 cm | 192 cm | 1.770 kg |
| BMW 3-Serie | € 99.500 | 471 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| Audi S5 | € 102.900 | 475 cm | 185 cm | 1.840 kg |
| BMW X4 | € 100.400 | 475 cm | 192 cm | 1.840 kg |
| Audi A6 | € 100.000 | 495 cm | 189 cm | 1.810 kg |
| Jaguar XJ | € 106.500 | 513 cm | 190 cm | 1.630 kg |
| BMW 4-Serie | € 103.000 | 478 cm | 185 cm | 1.830 kg |
| BMW 6-Serie | € 104.700 | 509 cm | 190 cm | 1.810 kg |
| Ford Mustang | € 104.400 | 479 cm | 192 cm | 1.730 kg |
| Audi S4 | € 102.900 | 474 cm | 184 cm | 1.700 kg |
| BMW X3 | € 98.500 | 472 cm | 189 cm | 1.840 kg |
| Audi RS3 | € 112.900 | 454 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Lexus SC 430 | € 107.200 | 453 cm | 183 cm | 1.720 kg |
| BMW M2 | € 107.500 | 446 cm | 186 cm | 1.550 kg |
| BMW Z4 | € 104.500 | 432 cm | 186 cm | 1.540 kg |
| Audi A7 | € 95.900 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| Audi Coupe | € 98.300 | 467 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| Audi RS4 | € 110.500 | 459 cm | 182 cm | 1.660 kg |
| BMW 2-Serie | € 95.900 | 455 cm | 184 cm | 1.670 kg |
| Chevrolet Camaro | € 102.300 | 484 cm | 192 cm | 1.640 kg |
| Lexus LS 430 | € 107.800 | 514 cm | 183 cm | 1.810 kg |
| BMW M3 | € 111.400 | 462 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Jeep Cherokee | € 100.900 | 458 cm | 190 cm | 1.610 kg |
| Audi Q5 | € 97.600 | 469 cm | 192 cm | 1.840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.