01-NFZ-3
Er rijden momenteel 5.411 Mercedes-Benz 280's rond in Nederland. Deze bruine 280 komt uit het jaar 1981 en is nu 45 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 14 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 280 SE sedan rijden er nog 4.633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1963 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.687 en € 97.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.403 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 280 SE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 augustus 2010. Het voertuig was toen 29 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 280 SE | 1981
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 280 SE |
| Kleur | BRUIN |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 136 kW (185 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2746cc (2,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 1981 |
| Leeftijd | 45 jaren en 2 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 45 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 augustus 2010. Het voertuig was toen 29 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 februari 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 8 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.500 kg |
| Massa rijklaar | 1.600 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.080 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.080 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.080 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.080 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,93 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 01-NFZ-3 | 16-01-2026 | 09:43 | periodieke controle | 6-02-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 01-NFZ-3 | 6-02-2024 | 14:24 | periodieke controle | 6-02-2026 | Nee |
| 01-NFZ-3 | 5-05-2022 | 16:47 | periodieke controle | 5-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 01-NFZ-3 | 20-04-2020 | 10:49 | periodieke controle | 20-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 16-01-2026 | 09:43 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 5-05-2022 | 16:47 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 5-05-2022 | 16:47 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2020 | |||||
| 20-04-2020 | 10:49 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 01-NFZ-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
01-NFZ-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-NFG-3 | Peugeot | 206 | Hatchback | € 12.370 | 23-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFJ-3 | Nissan | Pixo | Hatchback | € 9.580 | 31-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFL-3 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.160 | 31-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFN-3 | Kia | Ceed | MPV | € 20.385 | 03-09-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFP-3 | Ford | Mondeo | Stationwagen | € 31.338 | 27-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFR-3 | Honda | Insight | Hatchback | € 23.499 | 26-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFS-3 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.160 | 04-09-2010 | 15,7 jaar | |
| 01-NFV-3 | Fiat | Punto | MPV | € 14.160 | 16-09-2010 | 15,7 jaar | |
| 01-NFX-3 | Mini | Cooper | Hatchback | € 24.394 | 27-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFZ-1 | Opel | Meriva | MPV | € 23.335 | 27-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFZ-2 | Kia | Picanto | MPV | € 9.420 | 30-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFZ-3 | Mercedes-Benz | 280 | Sedan | Onbekend | 24-08-2010 | 45,2 jaar | |
| 01-NFZ-7 | Fiat | Panda | MPV | € 10.445 | 31-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 01-NFZ-9 | Renault | Twingo | Hatchback | € 11.505 | 04-09-2010 | 15,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.403 en/of een gewicht van ± 1.500 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 85.400 | 495 cm | 187 cm | 1.640 kg |
| Ford Mustang | € 85.600 | 481 cm | 201 cm | 1.640 kg |
| BMW Z4 | € 87.600 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| BMW 4-Serie | € 82.800 | 478 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| Audi RS3 | € 92.200 | 434 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| BMW 3-Serie | € 80.800 | 482 cm | 183 cm | 1.640 kg |
| Audi S3 | € 82.000 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| BMW M2 | € 90.700 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| BMW 1-Serie | € 87.700 | 455 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Audi S5 | € 90.200 | - | 185 cm | 1.610 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Audi TTS | € 85.400 | 419 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 85.800 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 78.000 | 436 cm | 190 cm | 1.620 kg |
| BMW Z3 | € 89.400 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Audi SQ2 | € 84.900 | 420 cm | 179 cm | 1.500 kg |
| Jeep Wrangler | € 83.000 | 426 cm | 188 cm | 1.650 kg |
| Toyota Supra | € 81.700 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Volvo S90 | € 81.000 | 497 cm | 189 cm | 1.580 kg |
| Audi TT RS | € 88.800 | 424 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi A6 | € 82.100 | - | - | 1.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.