AM-30-12
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.211 Mercedes-Benz 250's rond in Nederland. Deze beige 250 komt uit het jaar 1966 en is nu 59 jaren, 10 maanden en 17 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 juni 2007, dus sinds 18 jaren, 11 maanden en 28 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 250 SE cabriolet rijden er nog 1.815 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1953 en oktober 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.699 en € 145.693, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.777 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 250 SE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 juni 2007. Het voertuig was toen 40 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 250 SE | 1966
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 250 SE |
| Kleur | BEIGE |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2496cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juli 1966 |
| Leeftijd | 59 jaren, 10 maanden en 17 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 59 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 juni 2007 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 11 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 juni 2007. Het voertuig was toen 40 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.590 kg |
| Massa rijklaar | 1.690 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 355 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.045 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.045 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 935 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 935 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.110 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.110 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op balk onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| AM-30-12 | 26-04-2019 | 09:06 | periodieke controle | 26-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 26-04-2019 | 09:06 | 248 | 5.*.29 | 1 | Onderdeel stuurinrichting niet geborgd |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AM-30-12 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AM-30-12
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AM-30-10 | Peugeot | 404 | Stationwagen | Onbekend | 03-04-2007 | 59,5 jaar | |
| AM-30-11 | Lancia | Flavia | Coupe | Onbekend | 03-04-2007 | 60,1 jaar | |
| AM-30-12 | Mercedes-Benz | 250 | Cabriolet | Onbekend | 01-06-2007 | 59,9 jaar | |
| AM-30-13 | Plymouth | Satellite | Cabriolet | Onbekend | 03-04-2007 | 55,8 jaar | |
| AM-30-14 | Volkswagen | 22 | MPV | Onbekend | 04-04-2007 | 53,5 jaar | |
| AM-30-15 | MG | A | Cabriolet | Onbekend | 04-04-2007 | 66 jaar | |
| AM-30-16 | Chevrolet | Camaro | Cabriolet | Onbekend | 04-04-2007 | 58,3 jaar | |
| AM-30-17 | Saab | 96 | Sedan | Onbekend | 04-04-2007 | 61,7 jaar | |
| AM-30-18 | Rolls-Royce | Silver Wraight | Sedan | Onbekend | 05-04-2007 | 69,3 jaar | |
| AM-30-19 | Volkswagen | 111 | Sedan | Onbekend | 05-04-2007 | 57,7 jaar | |
| AM-31-12 | Volvo | 1800E | Coupe | Onbekend | 24-04-2007 | 54,3 jaar | |
| AM-32-12 | Mercury | Monterey | Sedan | Onbekend | 02-05-2007 | 55,3 jaar | |
| AM-33-12 | Jaguar | XJ6-4.2 | Sedan | Onbekend | 16-05-2007 | 55,1 jaar | |
| AM-34-12 | Opel | Olympia | Sedan | Onbekend | 23-06-2007 | 63,8 jaar | |
| AM-35-12 | Volvo | 210 | Stationwagen | Onbekend | 11-06-2007 | 59,7 jaar | |
| AM-38-12 | Volkswagen | 221011 | MPV | Onbekend | 27-07-2007 | 57,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.777 en/of een gewicht van ± 1.590 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 81.100 | 506 cm | 190 cm | 1.750 kg |
| Audi A6 | € 81.400 | 494 cm | 189 cm | 1.740 kg |
| BMW X3 | € 80.100 | 471 cm | 189 cm | 1.750 kg |
| BMW 3-Serie | € 79.900 | 482 cm | 183 cm | 1.730 kg |
| BMW 4-Serie | € 82.000 | 478 cm | 185 cm | 1.750 kg |
| Jaguar XF | € 81.000 | 497 cm | 188 cm | 1.730 kg |
| BMW X4 | € 81.700 | 475 cm | 192 cm | 1.750 kg |
| Ford Mustang | € 84.600 | 481 cm | 201 cm | 1.650 kg |
| Audi S3 | € 79.600 | 450 cm | 182 cm | 1.610 kg |
| BMW Z4 | € 86.400 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi A7 | € 89.200 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 75.700 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| BMW 2-Serie | € 78.100 | 453 cm | 180 cm | 1.660 kg |
| Audi S4 | € 86.000 | 473 cm | 184 cm | 1.730 kg |
| BMW M2 | € 90.100 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Audi TTS | € 81.900 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| Audi Q5 | € 76.300 | 474 cm | 193 cm | 1.750 kg |
| Volvo XC60 | € 78.300 | 465 cm | 189 cm | 1.750 kg |
| BMW 1-Serie | € 85.800 | 438 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 84.400 | 437 cm | 193 cm | 1.740 kg |
| Audi RS3 | € 79.800 | 434 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Jeep Wrangler | € 81.800 | 426 cm | 188 cm | 1.750 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.