AH-21-25
OLDTIMER
Er rijden momenteel 252 MG C's rond in Nederland. Deze witte C komt uit het jaar 1968 en is nu 57 jaren, 5 maanden en 10 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 april 2000, dus sinds 26 jaren, 1 maand en 5 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze MG C Cabriolet cabriolet rijden er nog 252 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1927 en maart 2014. De nieuwwaarde van deze MG C Cabriolet is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 april 2000. Het voertuig was toen 31 jaren, 4 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle MG C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG C Cabriolet | 1968
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | C Cabriolet |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 december 1968 |
| Leeftijd | 57 jaren, 5 maanden en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 57 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2000 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 jaren, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 april 2000. Het voertuig was toen 31 jaren, 4 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.120 kg |
| Massa rijklaar | 1.220 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 89 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.309 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.309 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,32 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,27 m (voor) / 1,26 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op bodemplaat in kofferruimte boven achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle MG C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AH-21-25 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AH-21-25
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AH-21-20 | Continental | 120 | Coupe | Onbekend | 03-05-2000 | 60,3 jaar | |
| AH-21-22 | Volvo | Volvo P54403A | Sedan | Onbekend | 21-04-2000 | 66,3 jaar | |
| AH-21-24 | Chevrolet | Impala | Sedan | Onbekend | 25-04-2000 | 56 jaar | |
| AH-21-25 | MG | C | Cabriolet | Onbekend | 25-04-2000 | 57,5 jaar | |
| AH-21-26 | Chevrolet | Camaro | Coupe | Onbekend | 28-04-2000 | 58 jaar | |
| AH-21-27 | Opel | Admiral | Sedan | Onbekend | 28-04-2000 | 61 jaar | |
| AH-21-28 | Chevrolet | Camaro | Niet geregistreerd | Onbekend | 26-04-2000 | 58,4 jaar | |
| AH-22-25 | Ford | Mustang | Niet geregistreerd | Onbekend | 11-05-2000 | 55,2 jaar | |
| AH-25-25 | Triumph | TR 6 | Cabriolet | Onbekend | 24-05-2000 | 53,6 jaar | |
| AH-26-25 | Volvo | 544 | Sedan | Onbekend | 29-05-2000 | 66,3 jaar | |
| AH-27-25 | Volvo | 13134 | Sedan | Onbekend | 24-05-2000 | 57,5 jaar | |
| AH-29-25 | MG | TF | Cabriolet | Onbekend | 06-06-2000 | 72 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.187 en/of een gewicht van ± 1.120 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Yaris Cross | € 35.400 | 419 cm | 177 cm | 1.220 kg |
| Volkswagen Golf | € 35.500 | 426 cm | 180 cm | 1.230 kg |
| Audi A3 | € 36.500 | 446 cm | 182 cm | 1.230 kg |
| Ford Puma | € 34.800 | 422 cm | 181 cm | 1.230 kg |
| Volkswagen T-Cross | € 34.200 | 413 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Mini Cooper | € 35.100 | 411 cm | 179 cm | 1.230 kg |
| Audi A1 | € 36.600 | 405 cm | 176 cm | 1.150 kg |
| Volkswagen Taigo | € 37.000 | 427 cm | 176 cm | 1.160 kg |
| Nissan Juke | € 34.200 | 421 cm | 180 cm | 1.230 kg |
| Mazda MX-5 | € 34.000 | 402 cm | 172 cm | 1.060 kg |
| Mini Cooper S | € 37.400 | 384 cm | 173 cm | 1.160 kg |
| Ford Focus | € 36.500 | 433 cm | 183 cm | 1.170 kg |
| BMW 1-Serie | € 33.700 | 423 cm | 175 cm | 1.230 kg |
| Mini Mini | € 35.900 | 407 cm | 175 cm | 1.220 kg |
| Honda HR-V | € 33.100 | 431 cm | 177 cm | 1.230 kg |
| Toyota RAV 4 | € 36.000 | 427 cm | 179 cm | 1.230 kg |
| Suzuki SX4 | € 34.100 | 430 cm | 179 cm | 1.230 kg |
| Fiat 500 | € 34.600 | 366 cm | 163 cm | 1.040 kg |
| Suzuki S-Cross | € 34.500 | 431 cm | 179 cm | 1.210 kg |
| Volkswagen T-Roc | € 35.700 | 423 cm | 182 cm | 1.230 kg |
| Seat Leon | € 35.000 | 455 cm | 182 cm | 1.230 kg |
| Mini Cooper Cabrio | € 33.600 | 372 cm | 168 cm | 1.160 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 36.200 | 388 cm | 178 cm | 1.230 kg |
| Toyota Corolla | € 34.000 | 463 cm | 178 cm | 1.190 kg |
| Skoda Kamiq | € 33.500 | 424 cm | 179 cm | 1.150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.