XP-129-G
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze witte Ka komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 februari 2019, dus sinds 7 jaren, 3 maanden en 3 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (ABCA1U) nog 5.123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2012 en juli 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.279 en € 20.229, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.453 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 10.995 incl. BTW en BPM, deze Ford Ka is daardoor € 458 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 februari 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 9 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 10.995 |
| Bruto BPM | € 2.497 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 februari 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 3 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 februari 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 9 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant ABCA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.8 l/100km (1 liter op 17,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.4 l/100km (1 liter op 22,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.9 l/100km (1 liter op 20,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 115 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 F | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label B | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008F | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| XP-129-G | 23-07-2025 | 14:43 | periodieke controle | 23-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| XP-129-G | 19-06-2024 | 11:36 | periodieke controle | 19-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| XP-129-G | 30-05-2023 | 15:36 | periodieke controle | 2-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| XP-129-G | 2-06-2022 | 09:01 | periodieke controle | 2-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| XP-129-G | 15-05-2020 | 14:03 | periodieke controle | 31-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 23-07-2025 | 14:43 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2024 | |||||
| 19-06-2024 | 11:36 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 30-05-2023 | 15:36 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 2-06-2022 | 09:01 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 2-06-2022 | 09:01 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
| 2-06-2022 | 09:01 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 2-06-2022 | 09:01 | 239 | 5.*.28 | 2 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 15-05-2020 | 14:03 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 15-05-2020 | 14:03 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van XP-129-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
XP-129-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XP-120-G | Kia | Venga | MPV | € 20.990 | 23-02-2019 | 11,3 jaar | |
| XP-121-G | Opel | Mokka X | MPV | € 39.813 | 08-03-2019 | 7,9 jaar | |
| XP-122-G | Audi | A6 | Stationwagen | € 100.330 | 14-02-2019 | 10,6 jaar | |
| XP-123-G | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 45.834 | 14-02-2019 | 11,6 jaar | |
| XP-124-G | Mini | Clubman | Stationwagen | € 34.317 | 19-02-2019 | 10 jaar | |
| XP-125-G | Opel | Mokka X | MPV | € 39.312 | 04-04-2019 | 7,9 jaar | |
| XP-126-G | Opel | Mokka X | MPV | € 39.813 | 01-04-2019 | 7,9 jaar | |
| XP-127-G | Renault | Modus | MPV | Onbekend | 23-05-2019 | 17,4 jaar | |
| XP-128-G | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 29.938 | 24-04-2019 | 15,4 jaar | |
| XP-129-B | Suzuki | Swift | Hatchback | € 18.793 | 12-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XP-129-D | Peugeot | 108 | Hatchback | € 13.965 | 15-02-2019 | 11,5 jaar | |
| XP-129-F | Ford | Ka | MPV | € 12.050 | 14-03-2019 | 16 jaar | |
| XP-129-G | Ford | Ka | MPV | € 10.995 | 23-02-2019 | 13 jaar | |
| XP-129-H | Ford | Fiesta | Hatchback | € 21.917 | 23-02-2019 | 7,3 jaar | |
| XP-129-J | Volvo | V40 | MPV | € 32.910 | 19-02-2019 | 7,3 jaar | |
| XP-129-K | Rapido | VAN | Kampeerwagen | € 43.153 | 27-02-2019 | 14 jaar | |
| XP-129-L | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.420 | 16-03-2019 | 11,9 jaar | |
| XP-129-N | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 20.213 | 23-02-2019 | 12,5 jaar | |
| XP-129-P | Jeep | Compass | MPV | € 49.520 | 21-02-2019 | 7,3 jaar | |
| XP-129-R | Volkswagen | Arteon | Hatchback | € 43.797 | 04-03-2019 | 7,2 jaar | |
| XP-129-S | Mazda | CX-3 | Stationwagen | € 28.709 | 23-02-2019 | 9,3 jaar | |
| XP-129-T | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.529 | 26-04-2019 | 8,1 jaar | |
| XP-129-V | Audi | A1 | Hatchback | € 31.518 | 08-03-2019 | 7,2 jaar | |
| XP-129-X | Renault | Captur | Hatchback | € 22.760 | 06-03-2019 | 7,2 jaar | |
| XP-129-Z | Opel | Crossland X | MPV | € 27.416 | 27-02-2019 | 7,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.453 en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Aygo | € 11.500 | 345 cm | 162 cm | 820 kg |
| Citroën C1 | € 11.000 | 344 cm | 163 cm | 800 kg |
| Peugeot 107 | € 10.900 | 345 cm | 163 cm | 790 kg |
| Kia Picanto | € 11.400 | 360 cm | 160 cm | 840 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.900 | 355 cm | 165 cm | 840 kg |
| Renault Twingo | € 11.000 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Fiat Panda | € 11.500 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Suzuki Celerio | € 12.300 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Chevrolet Spark | € 11.000 | 364 cm | 160 cm | 920 kg |
| Suzuki Ignis | € 11.700 | 377 cm | 161 cm | 920 kg |
| Toyota Starlet | € 10.900 | 374 cm | 164 cm | 830 kg |
| Hyundai i10 | € 10.900 | 357 cm | 160 cm | 910 kg |
| Daihatsu Sirion | € 12.500 | 362 cm | 167 cm | 890 kg |
| Nissan Micra | € 11.900 | 373 cm | 166 cm | 860 kg |
| Subaru Justy | € 11.800 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Fiat Punto | € 11.600 | 387 cm | 166 cm | 870 kg |
| Daihatsu Trevis | € 11.800 | 341 cm | 148 cm | 770 kg |
| Skoda Citigo | € 12.400 | 358 cm | 164 cm | 850 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
| Suzuki Swift | € 12.000 | 378 cm | 169 cm | 840 kg |
| Mitsubishi Colt | € 12.500 | 388 cm | 170 cm | 920 kg |
| Hyundai Atos | € 10.900 | 357 cm | - | 870 kg |
| Mitsubishi Space Star | € 12.200 | 371 cm | 167 cm | 820 kg |
| Daihatsu YRV | € 12.100 | 377 cm | - | 870 kg |
| Peugeot 206 | € 12.100 | 387 cm | 167 cm | 920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.