TT-659-R
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze witte Ka komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 6 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 14 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (ABCA1U) nog 5.123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2012 en juli 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.279 en € 20.229, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.453 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 10.675 incl. BTW en BPM, deze Ford Ka is daardoor € 778 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 februari 2019. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 10.675 |
| Bruto BPM | € 618 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 november 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 6 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 februari 2019. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 28 februari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant ABCA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.8 l/100km (1 liter op 17,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.4 l/100km (1 liter op 22,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.9 l/100km (1 liter op 20,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 115 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 F | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label B | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008F | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| TT-659-R | 28-02-2025 | 11:29 | periodieke controle | 28-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| TT-659-R | 21-02-2024 | 13:38 | periodieke controle | 26-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| TT-659-R | 7-02-2023 | 13:54 | periodieke controle | 26-02-2024 | Nee |
| TT-659-R | 18-02-2022 | 13:29 | periodieke controle | 26-02-2023 | Nee |
| TT-659-R | 24-02-2021 | 11:10 | periodieke controle | 26-02-2022 | Nee |
| TT-659-R | 25-02-2020 | 12:32 | periodieke controle | 25-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| TT-659-R | 26-02-2019 | 09:33 | periodieke controle | 26-02-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 28-02-2025 | 11:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 21-02-2024 | 13:38 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 25-02-2020 | 12:32 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 25-02-2020 | 12:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TT-659-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TT-659-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TT-650-R | Audi | A2 | Stationwagen | Onbekend | 21-05-2019 | 23 jaar | |
| TT-651-R | Seat | Ibiza | MPV | Onbekend | 26-10-2018 | 16,6 jaar | |
| TT-652-R | Peugeot | 207 | Hatchback | Onbekend | 11-12-2018 | 17,5 jaar | |
| TT-653-R | BMW | 2-Serie | Cabriolet | € 46.628 | 19-10-2018 | 11 jaar | |
| TT-654-R | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 64.946 | 30-10-2018 | 12,7 jaar | |
| TT-655-R | Nissan | King Cab | Kampeerwagen | Onbekend | 12-05-2005 | 21,1 jaar | |
| TT-656-R | Suzuki | Grand Vitara | Stationwagen | € 33.667 | 28-10-2018 | 17 jaar | |
| TT-657-R | Volvo | S60 | Sedan | Onbekend | 30-10-2018 | 18,1 jaar | |
| TT-659-B | Peugeot | 308 | MPV | € 31.169 | 26-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-659-D | Kia | Sportage | MPV | € 45.300 | 26-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-659-F | Nissan | Leaf | MPV | € 37.141 | 19-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-659-G | Kia | Ceed | Stationwagen | € 25.695 | 23-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-659-H | Ford | Kuga | MPV | € 51.118 | 09-11-2018 | 8,3 jaar | |
| TT-659-J | Mitsubishi | Eclipse Cross | Stationwagen | € 36.359 | 31-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-659-K | Opel | Mokka X | MPV | € 38.814 | 20-11-2018 | 8,2 jaar | |
| TT-659-L | Hyundai | i10 | Hatchback | € 12.511 | 25-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-659-N | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 43.619 | 16-11-2018 | 8,2 jaar | |
| TT-659-P | Opel | Crossland X | MPV | € 26.150 | 26-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-659-R | Ford | Ka | MPV | € 10.675 | 26-02-2019 | 13,6 jaar | |
| TT-659-S | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.364 | 25-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-659-Z | Seat | Leon | Stationwagen | € 33.030 | 01-11-2018 | 8,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.453 en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Aygo | € 11.500 | 345 cm | 162 cm | 820 kg |
| Citroën C1 | € 11.000 | 344 cm | 163 cm | 800 kg |
| Peugeot 107 | € 10.900 | 345 cm | 163 cm | 790 kg |
| Kia Picanto | € 11.400 | 360 cm | 160 cm | 840 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.900 | 355 cm | 165 cm | 840 kg |
| Renault Twingo | € 11.000 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Fiat Panda | € 11.500 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Suzuki Celerio | € 12.300 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Chevrolet Spark | € 11.000 | 364 cm | 160 cm | 920 kg |
| Suzuki Ignis | € 11.700 | 377 cm | 161 cm | 920 kg |
| Toyota Starlet | € 10.900 | 374 cm | 164 cm | 830 kg |
| Hyundai i10 | € 10.900 | 357 cm | 160 cm | 910 kg |
| Daihatsu Sirion | € 12.500 | 362 cm | 167 cm | 890 kg |
| Nissan Micra | € 11.900 | 373 cm | 166 cm | 860 kg |
| Subaru Justy | € 11.800 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Fiat Punto | € 11.600 | 387 cm | 166 cm | 870 kg |
| Daihatsu Trevis | € 11.800 | 341 cm | 148 cm | 770 kg |
| Skoda Citigo | € 12.400 | 358 cm | 164 cm | 850 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
| Suzuki Swift | € 12.000 | 378 cm | 169 cm | 840 kg |
| Mitsubishi Colt | € 12.500 | 388 cm | 170 cm | 920 kg |
| Hyundai Atos | € 10.900 | 357 cm | - | 870 kg |
| Mitsubishi Space Star | € 12.200 | 371 cm | 167 cm | 820 kg |
| Daihatsu YRV | € 12.100 | 377 cm | - | 870 kg |
| Peugeot 206 | € 12.100 | 387 cm | 167 cm | 920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.