S-612-ZR
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze grijze Ka komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 2 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 15 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (ABAA1U) nog 15.282 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2010 en november 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.747 en € 20.398, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.444 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 9.793 incl. BTW en BPM, deze Ford Ka is daardoor € 651 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Ford haalt een maximumsnelheid van 159 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Ford Ka tot de 8% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 juni 2023. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 9.793 |
| Bruto BPM | € 395 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 2 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 juni 2023. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant ABAA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*07 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 115 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-612-ZR | 11-03-2026 | 13:59 | periodieke controle | 30-04-2027 | Nee |
| S-612-ZR | 22-04-2025 | 09:01 | periodieke controle | 30-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 22-04-2025 | 09:01 | 315 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel gebroken |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-612-ZR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-612-ZR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-610-ZR | Porsche | 911 | Cabriolet | € 181.465 | 29-11-2023 | 6,7 jaar | |
| S-611-ZR | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 20-05-2023 | 19,9 jaar | |
| S-612-ZB | Audi | Audi Quattro | Sedan | Onbekend | 26-04-2023 | 34,7 jaar | |
| S-612-ZD | Audi | Q5 | Stationwagen | € 87.009 | 23-05-2023 | 3 jaar | |
| S-612-ZF | Renault | Austral | Stationwagen | € 44.750 | 04-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-612-ZG | Kia | Picanto | MPV | € 17.610 | 17-05-2023 | 3 jaar | |
| S-612-ZH | Volkswagen | ID.4 | Stationwagen | € 56.420 | 21-08-2023 | 2,8 jaar | |
| S-612-ZJ | Kia | Sportage | MPV | € 48.931 | 16-05-2023 | 3,9 jaar | |
| S-612-ZK | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 56.594 | 12-05-2023 | 3 jaar | |
| S-612-ZL | Tesla | Model Y | MPV | € 56.540 | 15-05-2023 | 3 jaar | |
| S-612-ZN | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 85.209 | 25-05-2023 | 3 jaar | |
| S-612-ZP | Renault | Zoe | Hatchback | € 36.810 | 05-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-612-ZR | Ford | Ka | MPV | € 9.793 | 16-06-2023 | 14,3 jaar | |
| S-612-ZS | BMW | iX1 | Stationwagen | € 62.627 | 11-05-2023 | 3 jaar | |
| S-612-ZT | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 97.948 | 13-07-2023 | 9,4 jaar | |
| S-612-ZV | Lexus | CT 200h | Hatchback | € 34.325 | 08-05-2023 | 7,7 jaar | |
| S-612-ZX | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 34.422 | 16-05-2023 | 3 jaar | |
| S-612-ZZ | Tesla | Model Y | MPV | € 55.590 | 12-05-2023 | 3 jaar | |
| S-613-ZR | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 38.349 | 03-05-2023 | 3,5 jaar | |
| S-614-ZR | Toyota | C-HR | Hatchback | € 32.755 | 06-05-2023 | 7 jaar | |
| S-615-ZR | Volvo | V60 | Stationwagen | € 69.781 | 28-08-2023 | 7,2 jaar | |
| S-616-ZR | Suzuki | Swift | Hatchback | € 22.882 | 15-06-2023 | 5,5 jaar | |
| S-617-ZR | Ford | Kuga | MPV | € 48.582 | 03-05-2023 | 4,2 jaar | |
| S-618-ZR | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 43.000 | 05-05-2023 | 4,2 jaar | |
| S-619-ZR | Audi | Q5 | Stationwagen | € 87.871 | 06-05-2023 | 9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.444 en/of een afmeting van 362 x 166 cm en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Twingo | € 10.300 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Hyundai i10 | € 10.100 | 357 cm | 160 cm | 900 kg |
| Fiat Panda | € 10.000 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Nissan Pixo | € 9.700 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.600 | 364 cm | 160 cm | 850 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.300 | 354 cm | 164 cm | 840 kg |
| Kia Picanto | € 10.400 | 360 cm | 160 cm | 830 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.