NN-618-H
Er rijden momenteel 115.016 Citroën C1's rond in Nederland. Deze blauwe C1 komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 7 maanden en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 7 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Citroën Citroen C1 hatchback rijden er in dezelfde variant (MCFB) nog 5.810 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2010 en februari 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.433 en € 17.827, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.967 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Citroen C1 bedraagt € 11.665 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Citroën Citroen C1 € 1.698 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 mei 2017. Het voertuig was toen 3 jaren, 7 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën C1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Citroen C1 | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Citroen C1 |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 157 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 11.665 |
| Bruto BPM | € 500 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Continue vermogen | 50 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 1KR-FE |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 september 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 7 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 mei 2017. Het voertuig was toen 3 jaren, 7 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 795 kg |
| Massa rijklaar | 895 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 285 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.180 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.180 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 695 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 695 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,34 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,42 m (voor) / 1,41 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type P***** | |
| Variant MCFB | |
| Uitvoering 4 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2001/116*0238*10 | |
| Plaats chassisnummer r. op bodemplaat by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 3.8 l/100km (1 liter op 26,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.3 l/100km (1 liter op 23,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 99 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label A | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NN-618-H | 3-03-2026 | 15:11 | periodieke controle | 3-03-2027 | Nee |
| NN-618-H | 27-10-2025 | 14:19 | periodieke controle | 15-11-2026 | Nee |
| NN-618-H | 1-11-2024 | 14:04 | periodieke controle | 15-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| NN-618-H | 13-10-2023 | 10:39 | periodieke controle | 15-11-2024 | Nee |
| NN-618-H | 2-11-2022 | 10:51 | periodieke controle | 15-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| NN-618-H | 29-10-2021 | 11:53 | periodieke controle | 15-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| NN-618-H | 15-11-2019 | 09:01 | periodieke controle | 15-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| NN-618-H | 16-01-2019 | 15:59 | periodieke controle | 31-01-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 1-11-2024 | 14:04 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| 1-11-2024 | 14:04 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 1-11-2024 | 14:04 | 570 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers schakelaar ondeugdelijk |
| 1-11-2024 | 14:04 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2022 | |||||
| 2-11-2022 | 10:51 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 29-10-2021 | 11:53 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2019 | |||||
| 15-11-2019 | 09:01 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Citroën C1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NN-618-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NN-618-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NN-610-H | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 05-05-2017 | 25,1 jaar | |
| NN-612-H | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.470 | 09-03-2017 | 17 jaar | |
| NN-613-H | Opel | Astra | MPV | € 26.394 | 13-03-2017 | 15,1 jaar | |
| NN-614-H | Audi | Coupe | Coupe | Onbekend | 07-03-2017 | 40,3 jaar | |
| NN-615-H | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 29.353 | 29-06-2017 | 13,6 jaar | |
| NN-616-H | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 93.325 | 18-03-2017 | 9,8 jaar | |
| NN-617-H | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 90.029 | 09-03-2017 | 12,7 jaar | |
| NN-618-B | Mercedes-Benz | V-klasse | MPV | € 81.025 | 03-03-2017 | 11,1 jaar | |
| NN-618-D | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 37.875 | 08-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NN-618-F | Jaguar | F-Pace | Stationwagen | € 64.822 | 10-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NN-618-G | Renault | Clio | Stationwagen | € 19.465 | 13-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NN-618-H | Citroën | C1 | Hatchback | € 11.665 | 01-05-2017 | 12,6 jaar | |
| NN-618-J | Porsche | Macan | Stationwagen | € 114.866 | 10-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NN-618-K | Ford | Fiesta | Hatchback | € 17.515 | 13-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NN-618-L | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 21.358 | 19-08-2017 | 9,9 jaar | |
| NN-618-N | Suzuki | Swift | Hatchback | € 13.124 | 13-03-2017 | 15,1 jaar | |
| NN-618-P | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 44.323 | 31-03-2017 | 9,1 jaar | |
| NN-618-R | Audi | Q3 | Stationwagen | € 49.892 | 18-03-2017 | 9,5 jaar | |
| NN-618-T | Volkswagen | Beetle | Hatchback | € 39.498 | 16-03-2017 | 9,6 jaar | |
| NN-618-V | Ford | Fiesta | Hatchback | € 17.915 | 20-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NN-618-X | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 40.201 | 20-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NN-618-Z | Toyota | Yaris | MPV | € 18.127 | 01-06-2017 | 9,5 jaar | |
| NN-619-H | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 27.627 | 11-05-2017 | 9,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.967 en/of een gewicht van ± 795 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot 107 | € 10.400 | 345 cm | 163 cm | 810 kg |
| Renault Twingo | € 10.000 | 365 cm | 166 cm | 870 kg |
| Suzuki Alto | € 9.400 | 350 cm | 160 cm | 830 kg |
| Fiat Panda | € 9.800 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Ford Ka | € 10.400 | 362 cm | 166 cm | 860 kg |
| Kia Picanto | € 9.800 | 360 cm | 160 cm | 840 kg |
| Hyundai Atos | € 9.600 | 357 cm | 153 cm | 870 kg |
| Nissan Pixo | € 9.600 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.600 | 364 cm | 160 cm | 850 kg |
| Toyota Aygo | € 10.500 | 343 cm | 162 cm | 820 kg |
| Chevrolet Matiz | € 9.400 | 350 cm | 150 cm | 760 kg |
| Daihatsu Cuore | € 10.600 | 346 cm | 148 cm | 740 kg |
| Toyota Starlet | € 10.800 | 374 cm | - | 830 kg |
| Hyundai i10 | € 10.600 | 357 cm | 160 cm | 870 kg |
| Kia Picanto,sa | € 9.700 | 350 cm | 160 cm | 840 kg |
| Fiat Punto | € 10.900 | 387 cm | - | 840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.