13-LBS-1
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze zwarte Z4 komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 september 2023, dus sinds 2 jaren, 8 maanden en 25 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z-serie cabriolet rijden er in dezelfde variant (BT31) nog 815 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2003 en januari 2007. De nieuwwaarde ligt tussen de € 49.468 en € 63.210, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.402 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW Z-serie is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 maart 2010. Het voertuig was toen 6 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2003
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 235 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.964 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 141 kW (192 pk) |
| Continue vermogen | 141 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 256S5 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2494cc (2,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 1 maand en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 september 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 8 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 maart 2010. Het voertuig was toen 6 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.235 kg |
| Massa rijklaar | 1.335 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.560 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.560 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 780 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 780 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,47 m (voor) / 1,52 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BT31 | |
| Uitvoering 31 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0219*00 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 216 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label E | A (schoon) (vervuilend) G |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 13-LBS-1 | 28-08-2025 | 12:39 | periodieke controle | 30-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 13-LBS-1 | 16-07-2024 | 12:27 | periodieke controle | 30-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 13-LBS-1 | 30-08-2023 | 16:03 | periodieke controle | 30-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 13-LBS-1 | 9-12-2022 | 13:13 | periodieke controle | 29-01-2024 | Nee |
| 13-LBS-1 | 17-12-2021 | 13:56 | periodieke controle | 29-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 13-LBS-1 | 1-12-2020 | 13:15 | periodieke controle | 29-01-2022 | Nee |
| 13-LBS-1 | 29-01-2020 | 10:01 | periodieke controle | 29-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 13-LBS-1 | 15-01-2019 | 10:02 | periodieke controle | 15-01-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 28-08-2025 | 12:39 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 16-07-2024 | 12:27 | 598 | 5.*.59B | 1 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 30-08-2023 | 16:03 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 30-08-2023 | 16:03 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 17-12-2021 | 13:56 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 17-12-2021 | 13:56 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 29-01-2020 | 10:01 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 13-LBS-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
13-LBS-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13-LBB-1 | Seat | Ibiza | MPV | € 12.417 | 15-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 13-LBH-1 | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 14.248 | 17-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 13-LBK-1 | Citroën | C4 Picasso | Stationwagen | € 30.997 | 31-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 13-LBN-1 | Chevrolet | Citation | Sedan | Onbekend | 16-03-2010 | 46,9 jaar | |
| 13-LBS-1 | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 20-03-2010 | 23,1 jaar | |
| 13-LBS-2 | Daihatsu | Sirion | Hatchback | Onbekend | 18-03-2010 | 19,7 jaar | |
| 13-LBS-4 | Peugeot | 308 | MPV | € 25.930 | 25-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 13-LBS-6 | Citroën | C4 | Hatchback | € 22.215 | 26-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 13-LBS-7 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 13.972 | 24-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 13-LBS-9 | Renault | Twingo | Hatchback | € 9.025 | 29-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 13-LBX-1 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.420 | 08-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 13-LBZ-1 | Audi | A3 | Stationwagen | € 38.955 | 22-03-2010 | 16,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.402 en/of een gewicht van ± 1.235 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi TT | € 55.500 | 422 cm | 185 cm | 1.360 kg |
| Mini John Cooper Works | € 55.900 | 387 cm | 173 cm | 1.340 kg |
| Mercedes-Benz SLK | € 58.300 | 408 cm | 178 cm | 1.310 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 54.500 | 446 cm | 182 cm | 1.360 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 52.400 | 470 cm | 186 cm | 1.360 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 52.800 | 476 cm | 184 cm | 1.340 kg |
| Mini Cooper S | € 53.600 | 398 cm | 174 cm | 1.360 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 54.600 | 446 cm | 180 cm | 1.360 kg |
| Mazda 6 | € 53.400 | 472 cm | 180 cm | 1.270 kg |
| Lexus LBX | € 56.000 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Mazda 3 | € 60.700 | 458 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Volkswagen Golf | € 55.500 | 440 cm | 176 cm | 1.220 kg |
| Volkswagen Golf GTI | € 52.100 | 429 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Mini Cooper C | € 50.800 | 388 cm | 174 cm | 1.350 kg |
| Alfa Romeo Spider | € 52.900 | 429 cm | 178 cm | 1.340 kg |
| Volkswagen Caddy | € 52.700 | 423 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Toyota Yaris | € 58.200 | 400 cm | 181 cm | 1.260 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 56.700 | 415 cm | 182 cm | 1.360 kg |
| CUPRA Leon | € 50.000 | 440 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Audi A3 | € 51.000 | 435 cm | 182 cm | 1.330 kg |
| Volkswagen Passat | € 51.400 | 476 cm | 178 cm | 1.310 kg |
| Honda S 2000 | € 53.400 | 414 cm | 175 cm | 1.230 kg |
| Subaru Impreza | € 53.400 | 443 cm | 174 cm | 1.350 kg |
| Audi S1 | € 50.500 | 397 cm | 175 cm | 1.320 kg |
| Volkswagen Beetle | € 59.800 | 428 cm | 181 cm | 1.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.