T-109-JX
Er rijden momenteel 3.349 BMW X4's rond in Nederland. Deze witte X4 komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juli 2023, dus sinds 2 jaren, 10 maanden en 2 dagen. Deze personenauto rijdt op elektriciteit & diesel, oftewel een Diesel (Mild Hybride) en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze BMW X4 Xdrive20d sedan rijden er in dezelfde variant (4M91) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2020 en september 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 73.284 en € 97.209, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 87.016 uitkomt. De nieuwwaarde van deze X4 Xdrive20d bedraagt € 87.427 incl. BTW en BPM, daardoor is deze BMW X4 Xdrive20d € 411 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 juli 2023. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW X4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW X4 Xdrive20d | 2021
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | X4 Xdrive20d |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 213 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 87.427 |
| Bruto BPM | € 11.938 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Elektromotor(en): 2.2 kW (3 pk) Verbrandingsmotor: 140 kW (190 pk) |
| Continue vermogen | 140 kW |
| Brandstof | Elektriciteit & Diesel, oftewel een Diesel (Mild Hybride) |
| Motorcode(s) | B47D20B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juni 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 11 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juli 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 10 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 juli 2023. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 november 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.825 kg |
| Massa rijklaar | 1.925 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 660 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.585 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.585 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.985 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.220 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.220 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.400 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 915 kg trekken en ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.400 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,86 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,67 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type G4X | |
| Variant 4M91 | |
| Uitvoering IAV500BA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1881*06 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 169 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 132 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Klasse Hybride Elektrisch Voertuig NOVC-HEV | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AP | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| T-109-JX | 3-11-2025 | 13:26 | periodieke controle | 30-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| T-109-JX | 7-11-2024 | 11:15 | periodieke controle | 30-11-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-11-2025 | 13:26 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 3-11-2025 | 13:26 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle BMW X4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-109-JX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-109-JX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-100-JX | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 45.265 | 28-07-2023 | 3,1 jaar | |
| T-101-JX | Toyota | Corolla | Hatchback | € 38.105 | 17-01-2024 | 6,1 jaar | |
| T-102-JX | Audi | A3 | Hatchback | € 45.591 | 22-04-2024 | 7,1 jaar | |
| T-103-JX | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 22.921 | 27-06-2023 | 7,8 jaar | |
| T-104-JX | Adria | Coral 670 DC | Kampeerwagen | € 50.818 | 27-06-2023 | 6,9 jaar | |
| T-105-JX | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 59.591 | 18-07-2023 | 6,6 jaar | |
| T-106-JX | Volkswagen | T-Roc | Cabriolet | € 51.837 | 27-06-2023 | 4,1 jaar | |
| T-107-JX | Seat | Arona | Hatchback | € 25.497 | 14-10-2023 | 4,9 jaar | |
| T-108-JX | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 31.187 | 04-08-2023 | 4,2 jaar | |
| T-109-JB | Renault | Captur | Hatchback | € 32.950 | 27-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JD | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.441 | 28-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JF | Volkswagen | ID.3 | Stationwagen | € 45.790 | 24-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JG | Ford | Fiesta | Hatchback | € 27.075 | 06-07-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JH | Seat | Ateca | Stationwagen | € 39.104 | 22-07-2023 | 6,6 jaar | |
| T-109-JJ | Kia | Picanto | MPV | € 16.465 | 12-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-109-JK | Nissan | Qashqai | MPV | € 42.740 | 28-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JL | Toyota | C-HR | Hatchback | € 34.089 | 20-07-2023 | 9,1 jaar | |
| T-109-JN | BMW | XM | Hatchback | € 192.265 | 27-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JP | Citroën | E-C4 | Hatchback | € 43.950 | 30-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JR | Renault | Clio | Hatchback | € 23.775 | 30-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JS | Mazda | MX-30 | Stationwagen | € 35.300 | 03-07-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JT | Hyundai | i30 | Stationwagen | € 36.545 | 25-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-109-JV | Ford | Fiesta | Hatchback | € 27.627 | 30-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-109-JX | BMW | X4 | Sedan | € 87.427 | 13-07-2023 | 4,9 jaar | |
| T-109-JZ | Kia | Niro | Stationwagen | € 37.775 | 26-07-2023 | 2,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 87.016 en/of een afmeting van 475 x 192 cm en/of een gewicht van ± 1.825 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi Q5 | € 87.000 | 474 cm | 193 cm | 1.840 kg |
| Mercedes-Benz GLC | € 85.200 | 479 cm | 194 cm | 1.940 kg |
| Jaguar F-Pace | € 92.300 | 476 cm | 194 cm | 1.920 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 85.400 | 485 cm | 186 cm | 1.820 kg |
| Lexus NX 450h+ | € 80.500 | 466 cm | 187 cm | 1.970 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 82.100 | 469 cm | 191 cm | 1.990 kg |
| Audi S4 | € 92.100 | 478 cm | 184 cm | 1.720 kg |
| Lexus GS 450h | € 82.700 | 485 cm | 184 cm | 1.840 kg |
| Mercedes-Benz CLE | € 84.800 | 485 cm | 194 cm | 1.830 kg |
| Ford Mustang | € 90.500 | 479 cm | 192 cm | 1.690 kg |
| Lexus NX 350h | € 80.900 | 466 cm | 187 cm | 1.770 kg |
| Mercedes-Benz GLB | € 88.000 | 465 cm | 185 cm | 1.660 kg |
| Volvo XC60 | € 83.600 | 468 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Kia Stinger | € 81.400 | 483 cm | 187 cm | 1.730 kg |
| Audi S5 | € 93.300 | 471 cm | 185 cm | 1.730 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 83.100 | 479 cm | 190 cm | 1.740 kg |
| Mitsubishi Pajero | € 90.300 | 480 cm | 190 cm | 2.000 kg |
| Chevrolet Camaro | € 91.700 | 484 cm | 192 cm | 1.670 kg |
| Lexus RX 400h | € 79.100 | 476 cm | 185 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz CLE 180 | € 80.500 | 485 cm | 194 cm | 1.830 kg |
| Audi SQ5 | € 93.300 | 465 cm | 191 cm | 1.890 kg |
| Mercedes-Benz GLE | € 86.200 | 485 cm | 197 cm | 1.980 kg |
| Ford Edge | € 94.500 | 480 cm | 200 cm | 1.880 kg |
| Honda Odyssey | € 88.300 | 475 cm | 182 cm | 1.940 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.