K-808-SR
Er rijden momenteel 148 Pössl Summit 540's rond in Nederland. Deze grijze Summit 540 komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 2 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl Summit 540 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (AGFAH6) nog 17 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2020 en april 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 50.501 en € 86.794, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 71.685 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Summit 540 bedraagt € 71.908 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Pössl Summit 540 € 223 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Pössl haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Pössl Summit 540 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 26% snellere campers in Nederland.
Bekijk ook alle Pössl Summit 540 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl Summit 540 | 2021
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | Summit 540 |
| Lengte | 5,41 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,61 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 71.908 |
| Bruto BPM | € 10.250 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Continue vermogen | 118 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AGL4112 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 9 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 februari 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 2 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 februari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 2 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.606 kg |
| Massa rijklaar | 2.706 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 794 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type H-LINE | |
| Variant AGFAH6 | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1923*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.6 l/100km (1 liter op 10,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 12.3 l/100km (1 liter op 8,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.3 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 322 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 322 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 219 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) e3*715*2018/1832CI*1195* | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-808-SR | 29-01-2026 | 08:31 | periodieke controle | 24-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| K-808-SR | 23-01-2025 | 09:12 | periodieke controle | 24-02-2026 | Nee |
| K-808-SR | 23-01-2024 | 10:57 | periodieke controle | 24-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 29-01-2026 | 08:31 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2024 | |||||
| 23-01-2024 | 10:57 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Pössl Summit 540 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-808-SR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-808-SR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-800-SR | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 24-02-2021 | 16,8 jaar | |
| K-801-SR | Toyota | Verso | Stationwagen | € 31.067 | 25-06-2021 | 11 jaar | |
| K-802-SR | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 35.102 | 24-02-2021 | 6,4 jaar | |
| K-803-SR | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 17.537 | 27-02-2021 | 8,1 jaar | |
| K-804-SR | Toyota | Verso | Stationwagen | € 29.617 | 05-05-2021 | 14,2 jaar | |
| K-805-SR | Toyota | RAV 4 | MPV | € 39.168 | 10-05-2021 | 8,1 jaar | |
| K-806-SR | Toyota | Aygo | Hatchback | € 8.990 | 27-02-2021 | 15,1 jaar | |
| K-807-SR | Citroën | C1 | Hatchback | € 8.589 | 25-02-2021 | 15,6 jaar | |
| K-808-SB | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | Onbekend | 20-03-2021 | 17 jaar | |
| K-808-SF | Volkswagen | California | Kampeerwagen | € 46.700 | 05-03-2021 | 11,3 jaar | |
| K-808-SG | Audi | A5 | Hatchback | € 52.127 | 22-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-808-SH | Ford | Puma | MPV | € 32.695 | 24-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-808-SJ | Audi | A6 | Stationwagen | € 72.614 | 19-02-2021 | 10,1 jaar | |
| K-808-SK | Land Rover | Range Rover Velar | Stationwagen | € 100.139 | 19-02-2021 | 7,2 jaar | |
| K-808-SL | Ford | Focus | Hatchback | € 31.458 | 25-03-2021 | 5,9 jaar | |
| K-808-SN | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 120.677 | 19-03-2021 | 6,3 jaar | |
| K-808-SP | Opel | Crossland | MPV | € 33.344 | 25-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-808-SR | Pössl | Summit 540 | Kampeerwagen | € 71.908 | 24-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-808-ST | Volkswagen | Touran | MPV | € 42.319 | 20-03-2021 | 10,5 jaar | |
| K-808-SV | Renault | Twingo | Hatchback | € 21.865 | 27-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-808-SX | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 46.060 | 03-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-808-SZ | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 10.499 | 07-05-2022 | 13,3 jaar | |
| K-809-SR | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 16.000 | 04-03-2021 | 5,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 71.685 en/of een afmeting van 541 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.606 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hymer Ayers Rock | € 69.300 | 541 cm | 206 cm | 2.650 kg |
| Hymer Free 540 | € 64.800 | 541 cm | 206 cm | 2.640 kg |
| Knaus R07 | € 66.200 | 550 cm | 205 cm | 2.580 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.