K-803-SR
Er rijden momenteel 123.567 Volkswagen Up!'s rond in Nederland. Deze grijze Up! komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 februari 2021, dus sinds 5 jaren, 2 maanden en 16 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Up! hatchback rijden er in dezelfde variant (ABCHZA) nog 1.098 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2016 en januari 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.993 en € 30.318, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.169 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Up! bedraagt € 17.537 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Volkswagen Up! € 368 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Volkswagen geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 185 km/uur. Deze Volkswagen Up! is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 46.1% traagste personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 februari 2021. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Up! voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Up! | 2018
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Up! |
| Lengte | 3,60 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 17.537 |
| Bruto BPM | € 939 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | CHZ |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 999cc (1,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 februari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 2 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 februari 2021. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 902 kg |
| Massa rijklaar | 1.002 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 358 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.360 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.360 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 740 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 740 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,41 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,43 m (voor) / 1,42 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type AA | |
| Variant ABCHZA | |
| Uitvoering FM5FM5DF0047MMVR2N1SVW61 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1167*19 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.5 l/100km (1 liter op 18,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 3.8 l/100km (1 liter op 26,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.4 l/100km (1 liter op 22,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 101 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label C | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-803-SR | 3-04-2026 | 09:21 | periodieke controle | 20-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| K-803-SR | 19-04-2024 | 11:16 | periodieke controle | 20-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| K-803-SR | 25-02-2022 | 13:19 | periodieke controle | 20-04-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 3-04-2026 | 09:21 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 3-04-2026 | 09:21 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2024 | |||||
| 19-04-2024 | 11:16 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Up! voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-803-SR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-803-SR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-800-SR | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 24-02-2021 | 16,8 jaar | |
| K-801-SR | Toyota | Verso | Stationwagen | € 31.067 | 25-06-2021 | 11 jaar | |
| K-802-SR | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 35.102 | 24-02-2021 | 6,4 jaar | |
| K-803-SB | Citroën | Berlingo | Niet geregistreerd | Onbekend | 16-02-2021 | 17,1 jaar | |
| K-803-SF | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 27.224 | 16-02-2021 | 7,6 jaar | |
| K-803-SG | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 34.191 | 24-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-803-SH | Nissan | Qashqai | MPV | € 36.191 | 25-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-803-SJ | Audi | S5 | Hatchback | € 105.085 | 08-04-2021 | 8,9 jaar | |
| K-803-SK | Peugeot | 2008 | MPV | € 31.481 | 13-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-803-SL | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 16.123 | 07-04-2021 | 9,4 jaar | |
| K-803-SN | Volkswagen | Scirocco | Coupe | Onbekend | 02-03-2021 | 17,4 jaar | |
| K-803-SP | Opel | Insignia | Hatchback | € 51.764 | 26-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-803-SR | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 17.537 | 27-02-2021 | 8,1 jaar | |
| K-803-ST | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.945 | 26-02-2021 | 7,9 jaar | |
| K-803-SV | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 39.371 | 26-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-803-SX | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 72.621 | 05-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-803-SZ | Ford | Explorer | Stationwagen | € 138.628 | 24-02-2021 | 8,2 jaar | |
| K-804-SR | Toyota | Verso | Stationwagen | € 29.617 | 05-05-2021 | 14,2 jaar | |
| K-805-SR | Toyota | RAV 4 | MPV | € 39.168 | 10-05-2021 | 8,1 jaar | |
| K-806-SR | Toyota | Aygo | Hatchback | € 8.990 | 27-02-2021 | 15,1 jaar | |
| K-807-SR | Citroën | C1 | Hatchback | € 8.589 | 25-02-2021 | 15,6 jaar | |
| K-808-SR | Pössl | Summit 540 | Kampeerwagen | € 71.908 | 24-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-809-SR | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 16.000 | 04-03-2021 | 5,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.169 en/of lengte van 360 cm en/of een gewicht van ± 902 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kia Picanto | € 16.800 | 360 cm | 160 cm | 860 kg |
| Fiat 500 | € 17.200 | 357 cm | 163 cm | 920 kg |
| Toyota Yaris | € 16.200 | 366 cm | 167 cm | 880 kg |
| Hyundai i10 | € 18.400 | 367 cm | 168 cm | 900 kg |
| Renault Twingo | € 16.500 | 360 cm | 166 cm | 900 kg |
| Opel Karl | € 15.800 | 368 cm | 163 cm | 840 kg |
| Smart Forfour | € 15.900 | 352 cm | 167 cm | 890 kg |
| Seat Arosa | € 16.100 | 354 cm | - | 880 kg |
| Fiat Panda | € 18.100 | 370 cm | 166 cm | 970 kg |
| Skoda Citigo | € 16.700 | 359 cm | 165 cm | 960 kg |
| Citroën C2 | € 15.800 | 367 cm | 166 cm | 990 kg |
| Chevrolet Spark | € 16.000 | 360 cm | 160 cm | 890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.