XX-247-R
Er rijden momenteel 1.005 Pössl KW 18's rond in Nederland. Deze grijze KW 18 komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren, 1 maand en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 oktober 2019, dus sinds 6 jaren, 7 maanden en 26 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 18 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CKD2FE) nog 50 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2017 en juli 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 34.552 en € 67.895, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 51.994 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KW 18 bedraagt € 65.056 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Pössl KW 18 € 13.062 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 18 | 2019
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 18 |
| Lengte | 6,36 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,65 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 65.056 |
| Bruto BPM | € 9.505 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | AH03-AHP |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 april 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren, 1 maand en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 oktober 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 7 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.880 kg |
| Massa rijklaar | 2.980 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 520 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant CKD2FE | |
| Uitvoering M4HP1I44DTJ064 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*25 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.4 l/100km (1 liter op 15,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 168 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014 Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| XX-247-R | 8-05-2026 | 09:05 | periodieke controle | 8-05-2027 | Nee |
| XX-247-R | 23-04-2025 | 16:02 | periodieke controle | 23-04-2026 | Nee |
| XX-247-R | 23-04-2024 | 15:47 | periodieke controle | 23-04-2025 | Nee |
| XX-247-R | 5-04-2023 | 11:11 | periodieke controle | 16-04-2024 | Nee |
| XX-247-R | 14-04-2022 | 13:42 | periodieke controle | 16-04-2023 | Nee |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van XX-247-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
XX-247-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XX-240-R | Jaguar | F-Type | Cabriolet | € 108.005 | 18-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XX-242-R | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 120.559 | 08-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XX-243-R | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 121.860 | 09-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XX-244-R | Land Rover | Range Rover Velar | Stationwagen | € 128.998 | 04-04-2019 | 7,2 jaar | |
| XX-245-R | Land Rover | Range Rover Velar | Stationwagen | € 105.355 | 05-04-2019 | 7,2 jaar | |
| XX-246-R | Land Rover | Range Rover Evoque | Stationwagen | € 83.410 | 03-04-2019 | 7,2 jaar | |
| XX-247-F | Audi | A1 | Hatchback | € 38.927 | 08-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XX-247-G | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 18.443 | 30-03-2019 | 7,2 jaar | |
| XX-247-H | Opel | Mokka | Stationwagen | € 34.575 | 02-08-2019 | 13,2 jaar | |
| XX-247-K | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 32.334 | 18-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XX-247-L | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 9.239 | 02-04-2019 | 13 jaar | |
| XX-247-N | Peugeot | 3008 | MPV | € 42.179 | 16-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XX-247-P | Hyundai | i10 | Hatchback | € 14.306 | 10-08-2019 | 6,8 jaar | |
| XX-247-R | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | € 65.056 | 16-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XX-247-S | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 26.459 | 12-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XX-247-T | Audi | Q5 | Stationwagen | € 97.714 | 19-04-2019 | 7,8 jaar | |
| XX-247-X | Volvo | S90 | Sedan | € 103.160 | 05-04-2019 | 8 jaar | |
| XX-247-Z | Ford | S-Max | Stationwagen | € 48.039 | 03-04-2019 | 10,7 jaar | |
| XX-248-R | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 45.344 | 04-04-2019 | 7,2 jaar | |
| XX-249-R | Mazda | 3 | Hatchback | € 32.800 | 03-04-2019 | 7,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 51.994 en/of een afmeting van 636 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.880 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 53.200 | 636 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Volkswagen Crafter | € 54.600 | 646 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 53.000 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 54.400 | 636 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 53.500 | 640 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 56.600 | 644 cm | 200 cm | 2.690 kg |
| Adria Twin 640 SL | € 51.500 | 636 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Carthago Malibu Van 640 | € 52.600 | 636 cm | 210 cm | 2.720 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 51.000 | 637 cm | 205 cm | 3.000 kg |
| Adria Twin SL | € 51.600 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Hobby K65 ET | € 54.100 | 636 cm | 205 cm | 2.840 kg |
| Adria Twin | € 50.200 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Carthago Malibu 640 | € 47.100 | 636 cm | 210 cm | 2.680 kg |
| Capron Cve 640 | € 55.000 | 636 cm | 207 cm | 2.730 kg |
| Bürstner BC6402 | € 53.500 | 636 cm | 208 cm | 2.880 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.