SF-336-R
Er rijden momenteel 1.005 Pössl KW 18's rond in Nederland. Deze grijze KW 18 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 februari 2023, dus sinds 3 jaren, 3 maanden en 1 dag. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 18 / 19L kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CKG8FE) nog 63 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2014 en augustus 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.273 en € 87.081, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 52.289 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Pössl KW 18 / 19L is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 april 2018. Het voertuig was toen 3 jaren en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 18 / 19L | 2015
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 18 / 19L |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 148 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.602 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4H03 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 februari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 3 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 april 2018. Het voertuig was toen 3 jaren en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.895 kg |
| Massa rijklaar | 2.995 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant CKG8FE | |
| Uitvoering M4HP1004DTF064 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*16 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.3 l/100km (1 liter op 10,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 199 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SF-336-R | 31-03-2026 | 11:23 | periodieke controle | 1-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| SF-336-R | 31-03-2025 | 09:38 | periodieke controle | 1-04-2026 | Nee |
| SF-336-R | 26-03-2024 | 11:39 | periodieke controle | 1-04-2025 | Nee |
| SF-336-R | 13-02-2023 | 14:13 | periodieke controle | 1-04-2024 | Nee |
| SF-336-R | 31-03-2022 | 14:58 | periodieke controle | 1-04-2023 | Nee |
| SF-336-R | 5-02-2021 | 15:33 | periodieke controle | 1-04-2022 | Nee |
| SF-336-R | 19-03-2020 | 12:56 | periodieke controle | 1-04-2021 | Nee |
| SF-336-R | 14-03-2019 | 11:16 | periodieke controle | 1-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 31-03-2026 | 11:23 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SF-336-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SF-336-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SF-330-R | Opel | Corsa | MPV | € 13.856 | 31-03-2018 | 13,9 jaar | |
| SF-331-R | Toyota | C-HR | Hatchback | € 31.370 | 20-03-2018 | 8,3 jaar | |
| SF-332-R | Fiat | 500e | Hatchback | € 30.239 | 16-03-2018 | 11,9 jaar | |
| SF-333-R | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 06-04-2018 | 20,7 jaar | |
| SF-334-R | Hyundai | ix35 | MPV | € 31.704 | 21-03-2018 | 14,3 jaar | |
| SF-335-R | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 11.783 | 21-09-2018 | 14,3 jaar | |
| SF-336-B | Volkswagen | Passat | Sedan | € 41.111 | 16-03-2018 | 9,3 jaar | |
| SF-336-D | Toyota | Auris | MPV | € 29.765 | 19-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SF-336-F | Mini | Cooper | Hatchback | € 29.972 | 16-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SF-336-G | Subaru | Legacy | Stationwagen | Onbekend | 30-03-2018 | 19,2 jaar | |
| SF-336-H | Citroën | C4 Picasso | MPV | € 35.080 | 09-04-2018 | 8,1 jaar | |
| SF-336-J | Hyundai | ix20 | MPV | € 20.591 | 12-07-2018 | 10,8 jaar | |
| SF-336-K | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 23.259 | 16-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SF-336-L | Roller Team | Zefiro 266 TL | Kampeerwagen | Onbekend | 22-03-2018 | 9,2 jaar | |
| SF-336-N | Renault | Captur | Hatchback | € 27.255 | 22-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SF-336-P | Opel | Astra | Stationwagen | € 27.822 | 22-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SF-336-R | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | Onbekend | 05-04-2018 | 11,2 jaar | |
| SF-336-S | Toyota | Yaris | MPV | € 20.620 | 28-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SF-336-T | Mini | Cooper | Hatchback | € 26.952 | 23-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SF-336-V | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 36.115 | 07-05-2018 | 16 jaar | |
| SF-338-R | Seat | Ibiza | MPV | € 17.840 | 20-04-2018 | 9,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 52.289 en/of een gewicht van ± 2.895 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Fiat Ducato | € 49.000 | 593 cm | 207 cm | 2.660 kg |
| Knaus R07 | € 52.400 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 53.700 | 696 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 53.200 | 636 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Weinsberg R58 | € 49.700 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 49.000 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Crafter | € 53.600 | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Chausson 640 | € 52.400 | 700 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 50.500 | 750 cm | 234 cm | 2.910 kg |
| Knaus R21 | € 55.800 | 718 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 53.000 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Weinsberg R47 | € 51.900 | 595 cm | 205 cm | 2.700 kg |
| Ford Transit | € 51.400 | 620 cm | 206 cm | 2.740 kg |
| Benimar Tessoro | € 49.600 | 744 cm | 231 cm | 3.020 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 49.600 | 600 cm | 205 cm | 2.730 kg |
| Adria Twin | € 52.300 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Knaus R11 | € 51.900 | 685 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Hymer HC 322 | € 50.400 | 600 cm | 208 cm | 2.690 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 54.400 | 636 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Chausson 627 GA | € 54.800 | 701 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Bürstner BT7284 | € 56.800 | 749 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Challenger 260 | € 52.900 | 700 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BUT660 | € 49.000 | 679 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| Adria Twin 600 SP | € 52.200 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.