FSN-90-R
Er rijden momenteel 79 Zündapp KSsen rond in Nederland. Deze KS komt uit het jaar 1965 en is nu 60 jaren, 8 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 april 2026, dus sinds 28 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Zündapp KS rijden er nog 17 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1961 en juni 1989. De nieuwwaarde van deze Zündapp KS is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 25 februari 1994. Het voertuig was toen 28 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp KS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp KS | 1965
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | KS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.84 kW (2.5 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 50cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 september 1965 |
| Leeftijd | 60 jaren, 8 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 60 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 februari 1994. Het voertuig was toen 28 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 63 kg |
| Massa rijklaar | 70 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,28 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zündapp KS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FSN-90-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FSN-90-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FSN-90-B | Senzo | Riva LUX | 05-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-90-D | Piaggio | Typhoon | 15-08-2024 | 15,9 jaar |
| FSN-90-F | Berini | F 65 Sport | 02-08-2024 | 63,9 jaar |
| FSN-90-G | Niu | Nqi Sport | 05-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-90-H | AGM | V641 | 08-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-90-J | AGM | Goccia GEV1000 | 03-04-2026 | Nieuw |
| FSN-90-K | Stromer | ST1 | 14-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-90-L | GTS | Toscana | 13-11-2024 | 1,5 jaar |
| FSN-90-N | Senzo | Riva LUX | 13-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-90-P | Ecooter | ET3 | 16-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-90-R | Zündapp | KS | 25-02-1994 | 60,8 jaar |
| FSN-90-S | Qarry | RUN | 13-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-90-T | SYM | Fiddle | 14-12-2024 | 1,4 jaar |
| FSN-90-V | Piaggio | ZIP | 14-08-2024 | 22,9 jaar |
| FSN-90-X | LA Souris | Alpha | 26-11-2024 | 1,5 jaar |
| FSN-90-Z | Luqi | HL6.0S | 06-09-2024 | 1,7 jaar |
| FSN-91-R | SYM | Orbit | 14-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-92-R | Yadea | E8S | 23-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-93-R | SYM | Fiddle | 08-10-2024 | 1,6 jaar |
| FSN-94-R | SYM | Fiddle | 14-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-R | Peugeot | Kisbee | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| FSN-96-R | SYM | Fiddle | 03-09-2024 | 1,7 jaar |
| FSN-97-R | SYM | Jet 4 | 15-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-98-R | Peugeot | Kisbee | 24-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-99-R | SYM | Mio | 16-08-2024 | 1,8 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 63 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Tomos Revival | - | - | 70 kg |
| Puch MV 50 | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| IVA E-riva | 184 cm | 71 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Yadea G5 | 181 cm | 70 cm | 70 kg |
| Yadea T9L | 186 cm | 71 cm | 70 kg |
| Piaggio Zip Rst | - | - | 70 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
| Honda Vision Met-in | - | - | 60 kg |
| IVA S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.