DSN-07-R
Er rijden momenteel 102 Zündapp 515-004's rond in Nederland. Deze 515-004 komt uit het jaar 1963 en is nu 62 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 mei 2026, dus sinds 13 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Zündapp 515-004 rijden er nog 100 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1962 en december 1973. De nieuwwaarde van deze Zündapp 515-004 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 40 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 12 november 2018. Het voertuig was toen 55 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp 515-004 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp 515-004 | 1963
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | 515-004 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 40 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.9 kW (2.6 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1963 |
| Leeftijd | 62 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 62 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 november 2018. Het voertuig was toen 55 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 67 kg |
| Massa rijklaar | 74 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,24 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Zündapp 515-004 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DSN-07-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DSN-07-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DSN-01-R | Kymco | Agility 16+ 50 | 16-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-02-R | Kreidler | K54/54 1CH | 12-11-2018 | 53,3 jaar |
| DSN-03-R | Stromer | 12-11-2018 | 7,5 jaar | |
| DSN-04-R | Accell-nederland | Batavus Razer Turbo | 16-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-05-R | Accell-nederland | M9B | 22-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-06-R | Piaggio | Sprint | 14-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-07-B | SYM | Jet 14 | 07-11-2018 | 7,6 jaar |
| DSN-07-D | BTC | Riva | 22-12-2018 | 7,4 jaar |
| DSN-07-F | AGM | VX 50 | 12-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-07-G | Piaggio | Sprint | 28-02-2019 | 7,3 jaar |
| DSN-07-H | Super Soco | 10-11-2018 | 7,6 jaar | |
| DSN-07-J | LA Souris | E-spirit | 19-12-2018 | 7,4 jaar |
| DSN-07-K | BTC | Riva | 14-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-07-L | Piaggio | Sprint | 05-01-2019 | 7,4 jaar |
| DSN-07-N | Peugeot | Kisbee | 20-07-2019 | 6,9 jaar |
| DSN-07-P | GTS | Toscana | 13-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-07-R | Zündapp | 515-004 | 12-11-2018 | 63 jaar |
| DSN-07-S | Luqi | HL 3.0 | 05-02-2019 | 7,3 jaar |
| DSN-07-T | Luqi | SNE002 | 13-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-07-V | Kymco | Agility 50 | 24-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-07-X | BTC | Riva | 20-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-07-Z | Berini | Napoli | 13-06-2019 | 7 jaar |
| DSN-08-R | Rieju | 16-11-2018 | 7,5 jaar | |
| DSN-09-R | AGM | V641 | 20-11-2018 | 7,5 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 67 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| Peugeot Zenith | - | - | 70 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Niu Nqi Sport | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Yamaha FS 1 | 176 cm | 56 cm | 70 kg |
| Niu N1S | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Ecooter E2 | 184 cm | 72 cm | 70 kg |
| Segway N.A | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Honda C 50 | 180 cm | 64 cm | 70 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Honda SH 50 | 184 cm | 70 cm | 70 kg |
| Tomos Revival | - | - | 70 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| IVA E-riva | 184 cm | 71 cm | 70 kg |
| Kymco PR 50 A | - | - | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Kreidler Florett | 187 cm | 65 cm | 70 kg |
| Yadea G5 | 181 cm | 70 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.