DBP-16-T
Er rijden momenteel 37 Razzo RX-50's rond in Nederland. Deze RX-50 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Razzo RX-50 rijden er in dezelfde variant (00) nog 34 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2015 en december 2017. De nieuwwaarde van deze Razzo RX-50 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Razzo haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur.
Bekijk ook alle Razzo RX-50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Razzo RX-50 | 2015
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Razzo |
| Handelsbenaming | RX-50 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 2.2 kW (3 pk) |
| Continue vermogen | 2.2 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | BZ139QMB |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 75 kg |
| Massa rijklaar | 77 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,22 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type YY50QT-15 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering 4: YY50QT-15-02A | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0354*12 | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Razzo RX-50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DBP-16-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DBP-16-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DBP-10-T | Piaggio | Vespa Primavera | 17-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-12-T | Turbho | RL-50 | 18-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-13-T | Kymco | People S | 01-03-2016 | 10,2 jaar |
| DBP-16-D | Riese Und Mueller | Charger | 17-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-F | Peugeot | Kisbee | 29-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-G | Vespa | PK 50 | 13-04-2015 | 40,9 jaar |
| DBP-16-H | AGM | V641 | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-J | Aixam | MW12 | 20-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-K | Kymco | VP50 | 03-07-2015 | 10,9 jaar |
| DBP-16-L | Piaggio | Vespa Primavera | 27-05-2015 | 11 jaar |
| DBP-16-N | LA Souris | Grande Retro | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-P | Yamaha | NS50F | 18-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-R | Znen | ZN50QT-E3.25 | 24-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-S | Senzo | GT2 | 28-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-T | Razzo | RX-50 | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-V | Turbho | RL-50 | 22-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-16-X | Black N Roll | 19-04-2015 | 11,1 jaar | |
| DBP-16-Z | SYM | XS50QT | 18-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBP-17-T | Piaggio | 24-06-2015 | 10,9 jaar | |
| DBP-18-T | Piaggio | 22-08-2015 | 10,8 jaar | |
| DBP-19-T | Piaggio | Sprint | 23-06-2016 | 9,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 75 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| SYM HU05W | - | - | 80 kg |
| Zündapp 517 | 221 cm | 57 cm | 80 kg |
| SYM Mio | 176 cm | 71 cm | 80 kg |
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| Peugeot Zenith | - | - | 80 kg |
| Puch Zip 25 | 167 cm | 65 cm | 80 kg |
| LA Souris City | 175 cm | 69 cm | 80 kg |
| Peugeot FB50QT-6A | - | - | 80 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Piaggio ZIP | 170 cm | 68 cm | 80 kg |
| Segway E125S | 186 cm | 68 cm | 80 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Peugeot Vivacity | - | - | 80 kg |
| Peugeot S1 | - | - | 80 kg |
| LA Souris Vespelini | - | - | 80 kg |
| Kreidler Florett | 188 cm | 65 cm | 80 kg |
| Niu Nqi Sport | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Niu N1S | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| LA Souris E-sourini | 185 cm | 71 cm | 70 kg |
| LA Souris Trendy Retro | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
| Yamaha SA19 | - | - | 80 kg |
| LA Souris City S | 175 cm | 69 cm | 80 kg |
| Yamaha FS 1 | 176 cm | 56 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.