FGK-30-K
Er rijden momenteel 305 Puch MS50V's rond in Nederland. Deze MS50V komt uit het jaar 1956 en is nu 69 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 april 2021, dus sinds 5 jaren en 1 maand. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch MS 50 V rijden er nog 305 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1955 en juni 1975. De nieuwwaarde van deze Puch MS 50 V is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 20 april 2021. Het voertuig was toen 64 jaren, 9 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch MS50V voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch MS 50 V | 1956
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | MS 50 V |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.2 kW (1.6 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1956 |
| Leeftijd | 69 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 69 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 april 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 1 maand. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 april 2021. Het voertuig was toen 64 jaren, 9 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 63 kg |
| Massa rijklaar | 70 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,20 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch MS50V voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FGK-30-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FGK-30-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FGK-30-B | AGM | Goccia GEV1000 | 11-06-2021 | 5 jaar |
| FGK-30-D | SYM | Jet 14 | 14-07-2022 | 3,9 jaar |
| FGK-30-F | Microcar | M.GO | 30-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-30-G | Piaggio | Sprint | 01-05-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-30-H | Piaggio | Sprint | 11-03-2022 | 4,2 jaar |
| FGK-30-J | Piaggio | Sprint | 31-08-2021 | 4,7 jaar |
| FGK-30-K | Puch | MS50V | 20-04-2021 | 70 jaar |
| FGK-30-L | Stromer | ST2 | 04-02-2022 | 4,3 jaar |
| FGK-30-N | Peugeot | Streetzone | 04-12-2021 | 4,5 jaar |
| FGK-30-P | I-coco | LT-018 | 24-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-30-R | Zerobikes | ZB Texas E-30L | 21-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-30-S | Stromer | ST3 | 22-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-30-T | Kymco | Agility 50 | 30-09-2021 | 4,7 jaar |
| FGK-30-X | Piaggio | Sprint | 03-06-2021 | 5 jaar |
| FGK-30-Z | Piaggio | Sprint | 06-05-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-31-K | Zündapp | Combinette | 20-04-2021 | 66 jaar |
| FGK-32-K | Piaggio | Sprint | 09-05-2022 | 4,1 jaar |
| FGK-33-K | Emco | Novi | 21-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-34-K | Kymco | Agility 50 | 21-09-2021 | 4,7 jaar |
| FGK-35-K | Stromer | ST1 | 27-08-2021 | 4,8 jaar |
| FGK-36-K | Emco | Novi | 21-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-37-K | LA Souris | Sourini S | 26-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-38-K | Emco | Novi | 21-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGK-39-K | LA Souris | Sourini S | 02-09-2021 | 4,7 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 63 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Tomos Revival | - | - | 70 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| IVA E-riva | 184 cm | 71 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Yadea G5 | 181 cm | 70 cm | 70 kg |
| Yadea T9L | 186 cm | 71 cm | 70 kg |
| Piaggio Zip Rst | - | - | 70 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
| Honda Vision Met-in | - | - | 60 kg |
| IVA S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Piaggio Velofax | - | - | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.