N-075-BT
Er rijden momenteel 4.060 Volkswagen Sharans rond in Nederland. Deze zwarte Sharan komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 8 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 mei 2024, dus sinds 2 jaren en 15 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Sharan 2.0D4M BMT MPV rijden er nog 111 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1996 en augustus 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.911 en € 110.645, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 57.961 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Sharan 2.0D4M BMT bedraagt € 75.558 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Volkswagen Sharan 2.0D4M BMT € 17.597 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 september 2021. Het voertuig was toen 8 jaren en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Sharan voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Sharan 2.0D4M BMT | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Sharan 2.0D4M BMT |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 75.558 |
| Bruto BPM | € 25.900 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 september 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 8 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 september 2021. Het voertuig was toen 8 jaren en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.912 kg |
| Massa rijklaar | 2.012 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 538 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.550 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.550 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.290 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.290 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.310 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.310 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,94 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,62 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 206 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Terugroep actie
Product voldoet niet aan de typegoedkeuringseisen
Producent heeft herstel gemeld
Pon's Automobielhandel B.V.6 oktober 2015
Referentiecode RDW: MGP150305
Referentiecode producent: 23R7
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 119.666
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 6.278.193
De software die in deze voertuigen met een EA189 dieselmotor is geïnstalleerd zorgt tijdens rollenbanktests mogelijk voor lagere NOx-waarden dan die onder dezelfde omstandigheden op de weg zouden zijn gemeten. Niet van toepassing De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Er wordt dan aangepaste software geïnstalleerd. De voertuigen met een 1.6L dieselmotor worden tevens voorzien van een zogenaamd stromingsrooster.
Meer informatie via: .
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| N-075-BT | 23-04-2026 | 16:59 | periodieke controle | 23-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| N-075-BT | 11-09-2023 | 10:29 | periodieke controle | 13-09-2024 | Nee |
| N-075-BT | 13-09-2022 | 13:11 | periodieke controle | 13-09-2023 | Nee |
| N-075-BT | 10-09-2021 | 13:22 | periodieke controle | 10-09-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 23-04-2026 | 16:59 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Sharan voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van N-075-BT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
N-075-BT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N-070-BT | LMC | T672 | Kampeerwagen | € 50.422 | 23-09-2021 | 7 jaar | |
| N-071-BT | Mazda | CX-3 | Stationwagen | € 26.044 | 08-09-2021 | 8,8 jaar | |
| N-072-BT | Audi | A1 | Hatchback | € 32.369 | 09-03-2022 | 11,4 jaar | |
| N-073-BT | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 15.370 | 08-09-2021 | 11 jaar | |
| N-074-BT | Kia | Ceed | Stationwagen | € 30.361 | 10-09-2021 | 5,6 jaar | |
| N-075-BB | Opel | Insignia | MPV | € 36.474 | 31-08-2021 | 15,1 jaar | |
| N-075-BD | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | Onbekend | 26-10-2021 | 19,2 jaar | |
| N-075-BF | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 52.282 | 03-09-2021 | 11,3 jaar | |
| N-075-BH | Hyundai | Kona | MPV | € 28.632 | 15-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-075-BJ | Ford | EcoSport | Hatchback | € 28.417 | 09-11-2021 | 7,2 jaar | |
| N-075-BK | Skoda | Citigo | Hatchback | € 24.669 | 15-09-2021 | 5,4 jaar | |
| N-075-BL | Renault | Captur | Hatchback | € 25.673 | 21-11-2021 | 6 jaar | |
| N-075-BN | Toyota | RAV 4 | MPV | € 42.640 | 06-09-2021 | 9 jaar | |
| N-075-BP | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 30.842 | 08-10-2021 | 8,2 jaar | |
| N-075-BR | Nissan | Leaf | MPV | € 41.941 | 13-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-075-BS | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 30.080 | 15-09-2021 | 9,9 jaar | |
| N-075-BT | Volkswagen | Sharan | MPV | € 75.558 | 08-09-2021 | 12,7 jaar | |
| N-075-BV | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 48.515 | 28-09-2021 | 7,1 jaar | |
| N-075-BX | Mercedes-Benz | C-klasse | Coupe | Onbekend | 09-09-2021 | 19 jaar | |
| N-075-BZ | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 37.821 | 13-09-2021 | 9,1 jaar | |
| N-076-BT | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 28.669 | 26-01-2022 | 6,8 jaar | |
| N-077-BT | Hyundai | ix20 | MPV | € 34.385 | 08-09-2021 | 7,8 jaar | |
| N-078-BT | Renault | Megane | Stationwagen | € 26.484 | 08-09-2021 | 12 jaar | |
| N-079-BT | Hyundai | i10 | Hatchback | € 21.441 | 24-02-2022 | 7,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 57.961 en/of een gewicht van ± 1.912 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volvo XC40 | € 54.600 | 444 cm | 187 cm | 1.890 kg |
| Tesla Model 3 | € 55.200 | 472 cm | 201 cm | 1.800 kg |
| Tesla Model Y | € 56.000 | 477 cm | 192 cm | 1.950 kg |
| Volvo V60 | € 58.600 | 478 cm | 187 cm | 1.960 kg |
| Skoda Enyaq | € 56.600 | 468 cm | 188 cm | 2.100 kg |
| Polestar 2 | € 57.800 | 461 cm | 189 cm | 2.040 kg |
| Kia EV6 | € 54.300 | 468 cm | 188 cm | 1.890 kg |
| Skoda Kodiaq | € 53.200 | 476 cm | 186 cm | 1.780 kg |
| BMW iX1 | € 57.300 | 450 cm | 185 cm | 1.990 kg |
| Hyundai Ioniq 5 | € 55.400 | 464 cm | 189 cm | 1.910 kg |
| Audi Q4 e-tron | € 59.300 | 459 cm | 187 cm | 2.020 kg |
| Mercedes-Benz EQA | € 58.000 | 447 cm | 185 cm | 2.010 kg |
| Ford Mustang Mach-E | € 55.500 | 473 cm | 188 cm | 2.080 kg |
| Volvo EX40 | € 54.700 | 444 cm | 187 cm | 1.980 kg |
| BMW X1 | € 60.900 | 450 cm | 185 cm | 1.830 kg |
| Mercedes-Benz EQB | € 59.100 | 469 cm | 183 cm | 2.010 kg |
| Volvo C40 | € 57.200 | 444 cm | 187 cm | 2.010 kg |
| BMW 3-Serie | € 60.500 | 471 cm | 183 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 59.500 | 477 cm | 184 cm | 1.860 kg |
| Toyota RAV 4 | € 59.300 | 461 cm | 186 cm | 1.910 kg |
| Kia Sorento | € 58.200 | 481 cm | 190 cm | 1.920 kg |
| Peugeot 5008 | € 52.600 | 479 cm | 190 cm | 2.000 kg |
| Nissan Ariya | € 54.600 | 460 cm | 185 cm | 2.010 kg |
| Hyundai Ioniq 6 | € 55.400 | 486 cm | 188 cm | 1.940 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 57.800 | 480 cm | 190 cm | 1.890 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen SharanGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Sharan
Google op reviews van de Volkswagen Sharan
Volkswagen Sharan Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Volkswagen Sharan 2.0 TDI 140 pk
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Sharan
Koopwijzer: Volkswagen Sharan - prijzen en problemen
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/sharan/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Sharan (1995 - 2010)
Autotest: Volkswagen Sharan
Autotest: Volkswagen Sharan
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.