KHL-41-B
Er rijden momenteel 6.233 Seat Tarraco's rond in Nederland. Deze grijze Tarraco komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 6 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 mei 2026, dus sinds 6 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Seat Tarraco stationwagen rijden er in dezelfde variant (XDTSBX0) nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2021 en november 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 45.296 en € 56.452, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 52.213 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Tarraco bedraagt € 50.209 incl. BTW en BPM, deze Seat Tarraco is daardoor € 2.004 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Seat geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 196 km/uur. Deze Seat Tarraco is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39.1% snellere personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 mei 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Seat Tarraco voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Seat Tarraco | 2022
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Seat |
| Handelsbenaming | Tarraco |
| Lengte | 4,74 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 196 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 50.209 |
| Bruto BPM | € 10.087 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 oktober 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 6 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 mei 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 januari 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 8 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.656 kg |
| Massa rijklaar | 1.756 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 614 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.370 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.370 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.370 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.160 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.160 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.260 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.260 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.000 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.130 kg trekken en ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.000 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,79 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,58 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type KN | |
| Variant XDTSBX0 | |
| Uitvoering FD7MFD7GC0094BIML741BBD | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*2007/46*6666*26 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.7 l/100km (1 liter op 21,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 5.6 l/100km (1 liter op 17,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 147 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 125 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AP | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AP | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Seat Tarraco voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KHL-41-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KHL-41-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KHL-40-B | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 25.770 | 05-05-2026 | 3,8 jaar | |
| KHL-41-B | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 50.209 | 05-05-2026 | 3,6 jaar | |
| KHL-41-D | Seat | Leon e-Hybrid | Stationwagen | € 42.336 | 05-05-2026 | 3,1 jaar | |
| KHL-41-F | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 55.799 | 05-05-2026 | 4,3 jaar | |
| KHL-41-G | Seat | Ateca | Stationwagen | € 69.565 | 05-05-2026 | 5,9 jaar | |
| KHL-41-H | Citroën | C3 | Hatchback | € 24.949 | 05-05-2026 | 1,3 jaar | |
| KHL-41-J | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 133.766 | 05-05-2026 | Nieuw | |
| KHL-41-K | Peugeot | 308 | Stationwagen | € 47.501 | 05-05-2026 | 2,4 jaar | |
| KHL-41-L | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 44.197 | 05-05-2026 | 4,2 jaar | |
| KHL-41-P | Volkswagen | Caddy | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 36.637 | 05-05-2026 | 3,9 jaar | |
| KHL-41-X | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 73.085 | 06-05-2026 | 4,2 jaar | |
| KHL-41-Z | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 51.159 | 06-05-2026 | 3,9 jaar | |
| KHL-42-B | Ford | Fiesta | Hatchback | € 21.820 | 05-05-2026 | 6,2 jaar | |
| KHL-43-B | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 55.354 | 05-05-2026 | 4 jaar | |
| KHL-44-B | Ford | Puma | MPV | € 35.283 | 05-05-2026 | 6,3 jaar | |
| KHL-45-B | Toyota | Yaris Cross | MPV | € 31.944 | 05-05-2026 | 0,9 jaar | |
| KHL-46-B | Volkswagen | Caddy | MPV | € 43.607 | 05-05-2026 | 0,2 jaar | |
| KHL-47-B | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 61.567 | 05-05-2026 | 1 jaar | |
| KHL-48-B | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 61.174 | 05-05-2026 | 0,8 jaar | |
| KHL-49-B | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 54.760 | 05-05-2026 | 1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 52.213 en/of een afmeting van 474 x 184 cm en/of een gewicht van ± 1.656 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Tesla Model 3 | € 54.300 | 470 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| Volvo V70 | € 51.400 | 482 cm | 188 cm | 1.570 kg |
| Volvo V60 | € 55.300 | 477 cm | 185 cm | 1.790 kg |
| Skoda Kodiaq | € 53.100 | 476 cm | 186 cm | 1.780 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 54.900 | 473 cm | 186 cm | 1.660 kg |
| Renault Espace | € 51.000 | 482 cm | 189 cm | 1.820 kg |
| Saab 9-5 | € 53.000 | 484 cm | 179 cm | 1.600 kg |
| Volvo S60 | € 54.700 | 477 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 54.600 | 477 cm | 184 cm | 1.800 kg |
| Audi A4 | € 48.400 | 474 cm | 184 cm | 1.560 kg |
| Volkswagen Passat | € 49.400 | 477 cm | 183 cm | 1.550 kg |
| Ford Kuga | € 48.200 | 473 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| BMW 3-Serie | € 54.300 | 482 cm | 183 cm | 1.620 kg |
| Ford S-Max | € 50.100 | 483 cm | 192 cm | 1.810 kg |
| Peugeot 508 | € 51.500 | 483 cm | 186 cm | 1.720 kg |
| Audi A5 | € 55.100 | 479 cm | 185 cm | 1.530 kg |
| Lexus IS 300h | € 47.700 | 468 cm | 181 cm | 1.600 kg |
| Volvo V60 Cross Country | € 54.600 | 464 cm | 187 cm | 1.560 kg |
| Citroën C5 X | € 50.200 | 481 cm | 187 cm | 1.610 kg |
| CUPRA Leon | € 48.900 | 466 cm | 180 cm | 1.660 kg |
| Opel Grandland | € 48.800 | 465 cm | 191 cm | 1.800 kg |
| Ford Galaxy | € 49.500 | 482 cm | 188 cm | 1.630 kg |
| Audi A6 | € 57.100 | 482 cm | 186 cm | 1.550 kg |
| BMW 4-Serie | € 55.200 | 464 cm | 183 cm | 1.510 kg |
| Saab 9-3 | € 53.500 | 468 cm | 180 cm | 1.600 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Seat TarracoGoogle op afbeeldingen van de Seat Tarraco
Google op reviews van de Seat Tarraco
Seat Tarraco Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Seat Tarraco 2.0 TSI 4Drive FR (2020) - test en specificaties
Seat Tarraco 1.5 TSI (2019) - test en specificaties Nederland
Autoblog.nl
Seat Tarraco nieuws
Seat Tarraco
Autoreview.nl
Eerste review: Seat Tarraco 2.0 TSI 4Drive FR
Dat prikkelt: een Seat Tarraco voor in het stopcontact
Autovisie.nl
Alles over Seat Tarraco
Seat Tarraco FR PHEV is eerste plug-in hybride voor het merk
Prijslijst Seat Tarraco
Productie Seat Tarraco van start
Seat Tarraco is grootste SUV van Seat ooit
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/seat/tarraco/
Autozine.nl
Autotest: Seat Tarraco
Autotest: Seat Tarraco
Onze database is bijgewerkt tot 6 mei 2026.