HB-973-J
Er rijden momenteel 20 Nissan Altima's rond in Nederland. Deze zwarte Altima komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 september 2015, dus sinds 10 jaren, 8 maanden en 4 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Nissan Altima SV sedan rijden er nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2000 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.456 en € 77.003, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.607 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Altima SV bedraagt € 54.784 incl. BTW en BPM, deze Nissan Altima SV is daardoor € 823 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 september 2015. Het voertuig was toen 2 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan Altima voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Altima SV | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Altima SV |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 54.784 |
| Bruto BPM | € 27.295 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 134 kW (182 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2488cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 september 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 8 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 september 2015. Het voertuig was toen 2 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.479 kg |
| Massa rijklaar | 1.579 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 331 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.910 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.910 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.005 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 940 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,78 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,59 m (voor) / 1,59 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. bodemplaat by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 214 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HB-973-J | 25-11-2025 | 12:05 | periodieke controle | 15-12-2026 | Nee |
| HB-973-J | 5-12-2024 | 15:54 | periodieke controle | 15-12-2025 | Nee |
| HB-973-J | 14-12-2023 | 12:38 | periodieke controle | 15-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| HB-973-J | 15-12-2022 | 14:27 | periodieke controle | 15-12-2023 | Nee |
| HB-973-J | 14-05-2021 | 11:35 | periodieke controle | 30-06-2023 | Nee |
| HB-973-J | 20-06-2019 | 14:21 | periodieke controle | 30-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 14-12-2023 | 12:38 | 535 | 5.*.53 | 1 | Mistachterlicht kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 14-12-2023 | 12:38 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2019 | |||||
| 20-06-2019 | 14:21 | 581 | 5.*.53 | 2 | Stadslicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Nissan Altima voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HB-973-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HB-973-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HB-971-J | Toyota | Auris | MPV | € 23.900 | 29-09-2015 | 14,1 jaar | |
| HB-973-B | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 33.834 | 25-09-2015 | 10,7 jaar | |
| HB-973-D | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 44.941 | 28-09-2015 | 10,7 jaar | |
| HB-973-H | Toyota | Auris | MPV | € 27.995 | 06-10-2015 | 10,6 jaar | |
| HB-973-J | Nissan | Altima | Sedan | € 54.784 | 24-09-2015 | 10,9 jaar | |
| HB-973-K | Tesla | Model S | Hatchback | € 78.150 | 01-10-2015 | 10,7 jaar | |
| HB-973-L | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 22.467 | 29-09-2015 | 15,2 jaar | |
| HB-973-P | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 68.500 | 30-09-2015 | 11 jaar | |
| HB-973-R | Mazda | 2 | Hatchback | € 16.085 | 30-09-2015 | 10,7 jaar | |
| HB-973-S | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 42.348 | 30-09-2015 | 10,7 jaar | |
| HB-973-T | Opel | Karl | Hatchback | € 13.451 | 30-09-2015 | 10,7 jaar | |
| HB-973-Z | Fiat | 500 | Hatchback | € 19.635 | 29-09-2015 | 10,7 jaar | |
| HB-977-J | Volvo | V60 | Stationwagen | € 40.680 | 23-10-2015 | 14,8 jaar | |
| HB-978-J | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 37.900 | 30-09-2015 | 11,1 jaar | |
| HB-979-J | Peugeot | 207 | Hatchback | Onbekend | 25-11-2015 | 17,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.607 en/of een gewicht van ± 1.479 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volvo V70 | € 52.600 | 482 cm | 188 cm | 1.610 kg |
| BMW 3-Serie | € 55.400 | 482 cm | 183 cm | 1.620 kg |
| Audi A4 | € 55.500 | 476 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 55.400 | 479 cm | 190 cm | 1.620 kg |
| BMW X1 | € 54.500 | 450 cm | 185 cm | 1.580 kg |
| Audi Q3 | € 54.800 | 449 cm | 185 cm | 1.530 kg |
| Toyota RAV 4 | € 51.800 | 461 cm | 186 cm | 1.610 kg |
| Audi A5 | € 56.400 | 479 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Saab 9-3 | € 56.400 | 468 cm | 180 cm | 1.600 kg |
| CUPRA Formentor | € 53.700 | 445 cm | 184 cm | 1.600 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 54.000 | 456 cm | 185 cm | 1.600 kg |
| BMW 2-Serie | € 54.800 | 457 cm | 184 cm | 1.590 kg |
| Mini Cooper S | € 54.700 | 430 cm | 182 cm | 1.530 kg |
| Saab 9-5 | € 54.100 | 484 cm | 179 cm | 1.600 kg |
| Audi A6 | € 57.100 | 493 cm | 187 cm | 1.620 kg |
| Audi A3 | € 52.000 | 442 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| BMW 4-Serie | € 57.300 | 464 cm | 183 cm | 1.580 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 56.400 | 447 cm | 185 cm | 1.600 kg |
| Renault Espace | € 54.300 | 486 cm | 189 cm | 1.620 kg |
| BMW 1-Serie | € 54.300 | 436 cm | 180 cm | 1.510 kg |
| BMW X2 | € 56.600 | 436 cm | 182 cm | 1.510 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 54.900 | 478 cm | 186 cm | 1.600 kg |
| Alfa Romeo Giulia | € 54.700 | 464 cm | 186 cm | 1.440 kg |
| BMW 5-Serie | € 57.200 | 491 cm | 186 cm | 1.620 kg |
| Audi TT | € 56.400 | 415 cm | 183 cm | 1.390 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.