GK-655-R
Er rijden momenteel 4.014 Mitsubishi Lancer's rond in Nederland. Deze zwarte Lancer komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 2 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2015, dus sinds 10 jaren, 11 maanden en 11 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi Lancer sedan rijden er nog 673 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en april 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.986 en € 70.260, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 29.608 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi Lancer is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 juni 2015. Het voertuig was toen 14 jaren, 3 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi Lancer | 2001
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | Lancer |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.919 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 200 kW (272 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 maart 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 2 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 11 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 juni 2015. Het voertuig was toen 14 jaren, 3 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 april 2016. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.439 kg |
| Massa rijklaar | 1.539 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.764 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.764 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 714 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,63 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2015 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 241 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GK-655-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GK-655-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GK-650-R | Toyota | Yaris | MPV | € 11.697 | 15-06-2015 | 15,3 jaar | |
| GK-651-R | Chrysler | 300C | Hatchback | € 74.171 | 15-06-2015 | 21,1 jaar | |
| GK-652-R | Carthago | C-tourer I 143 | Kampeerwagen | Onbekend | 19-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GK-653-R | Mini | Cooper Clubman | Stationwagen | Onbekend | 29-06-2015 | 17,6 jaar | |
| GK-654-R | Volkswagen | Golf | Stationwagen | Onbekend | 26-06-2015 | 16,7 jaar | |
| GK-655-B | Seat | Ibiza | MPV | Onbekend | 27-10-2015 | 17,2 jaar | |
| GK-655-F | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 42.183 | 09-06-2015 | 12,4 jaar | |
| GK-655-G | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 61.688 | 19-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GK-655-H | Toyota | Yaris | MPV | € 19.569 | 23-06-2015 | 12,3 jaar | |
| GK-655-J | Suzuki | Swift | Hatchback | € 16.199 | 13-06-2015 | 11 jaar | |
| GK-655-K | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 22.530 | 30-07-2015 | 10,8 jaar | |
| GK-655-L | Citroën | BX | Stationwagen | Onbekend | 12-06-2015 | 40,4 jaar | |
| GK-655-P | Smart | Forfour | Sedan | € 14.576 | 30-07-2015 | 10,8 jaar | |
| GK-655-R | Mitsubishi | Lancer | Sedan | Onbekend | 15-06-2015 | 25,3 jaar | |
| GK-655-S | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 23.890 | 22-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GK-655-T | BMW | 5-Serie | Sedan | Onbekend | 16-06-2015 | 25,1 jaar | |
| GK-655-V | Citroën | C4 Picasso | Stationwagen | € 29.810 | 08-07-2015 | 10,9 jaar | |
| GK-655-X | Mini | One Cabrio | Cabriolet | € 33.037 | 27-07-2015 | 13,1 jaar | |
| GK-656-R | Volkswagen | Golf | Stationwagen | Onbekend | 15-06-2015 | 17,4 jaar | |
| GK-658-R | Ford | Kuga | MPV | € 54.355 | 19-06-2015 | 12 jaar | |
| GK-659-R | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 21.198 | 17-06-2015 | 12,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 29.608 en/of een gewicht van ± 1.439 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Auris | € 29.200 | 461 cm | 177 cm | 1.320 kg |
| Renault Scenic | € 30.000 | 456 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Opel Zafira | € 29.300 | 448 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Kia Sportage | € 29.100 | 444 cm | 187 cm | 1.540 kg |
| Volkswagen Golf Plus | € 28.600 | 426 cm | 176 cm | 1.340 kg |
| Ford C-Max | € 29.900 | 438 cm | 183 cm | 1.330 kg |
| Opel Astra | € 28.900 | 470 cm | 184 cm | 1.440 kg |
| Toyota Corolla Verso | € 27.800 | 437 cm | 177 cm | 1.360 kg |
| Hyundai ix35 | € 29.100 | 441 cm | 182 cm | 1.360 kg |
| Volkswagen Golf | € 28.900 | 455 cm | 178 cm | 1.350 kg |
| Opel Mokka | € 30.400 | 428 cm | 176 cm | 1.310 kg |
| Toyota Verso | € 30.500 | 446 cm | 179 cm | 1.430 kg |
| Toyota Prius | € 30.300 | 447 cm | 175 cm | 1.340 kg |
| Citroën C4 Picasso | € 30.700 | 459 cm | 183 cm | 1.510 kg |
| Renault Zoe | € 29.500 | 409 cm | 173 cm | 1.460 kg |
| Toyota Avensis | € 30.700 | 477 cm | 181 cm | 1.430 kg |
| Peugeot 207 | € 27.700 | 404 cm | 175 cm | 1.350 kg |
| Mazda 5 | € 29.000 | 459 cm | 176 cm | 1.410 kg |
| Kia Ceed | € 31.400 | 461 cm | 180 cm | 1.310 kg |
| Volvo V40 | € 32.400 | 437 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Peugeot 3008 | € 30.000 | 437 cm | 184 cm | 1.440 kg |
| Volkswagen Caddy | € 30.500 | 491 cm | 183 cm | 1.560 kg |
| Fiat 500X | € 30.300 | 426 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Citroën E-C3 | € 29.800 | 440 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Hyundai Inster | € 28.400 | 383 cm | 161 cm | 1.320 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mitsubishi LancerGoogle op afbeeldingen van de Mitsubishi Lancer
Google op reviews van de Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Lancer Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer 1.8 Intense
Autotest: Mitsubishi Lancer Ralliart
Autoblog.nl
Mitsubishi Lancer nieuws
Mitsubishi Lancer nieuws
Autovisie.nl
Alles over Mitsubishi Lancer
Autofolder: Mitsubishi Lancer F
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mitsubishi/lancer/
Autozine.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer Evo IX
Autotest: Mitsubishi Lancer
Autotest: Mitsubishi Lancer Wagon
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.