TT-371-H
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze blauwe Cooper komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 18 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper hatchback rijden er nog 1.911 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1967 en oktober 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.350 en € 75.760, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.029 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 27.100 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper is daardoor € 8.929 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 oktober 2018. Het voertuig was toen 3 jaren, 3 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 27.100 |
| Bruto BPM | € 2.719 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 oktober 2018. Het voertuig was toen 3 jaren, 3 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.251 kg |
| Massa rijklaar | 1.351 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 370 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.721 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.721 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 937 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 844 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,56 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,58 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type MINI | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer schroefveerkoker r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 180 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013W | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| TT-371-H | 15-10-2025 | 08:51 | periodieke controle | 26-10-2026 | Nee |
| TT-371-H | 12-10-2023 | 09:39 | periodieke controle | 26-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| TT-371-H | 21-09-2022 | 12:22 | periodieke controle | 26-10-2023 | Nee |
| TT-371-H | 12-10-2020 | 13:36 | periodieke controle | 26-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 12-10-2023 | 09:39 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2020 | |||||
| 12-10-2020 | 13:36 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 12-10-2020 | 13:36 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 12-10-2020 | 13:36 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TT-371-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TT-371-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TT-371-B | Toyota | Auris | MPV | € 30.965 | 20-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-371-F | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 26.640 | 22-10-2018 | 8,5 jaar | |
| TT-371-G | Volvo | V40 | MPV | € 30.410 | 19-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-371-H | Mini | Cooper | Hatchback | € 27.100 | 16-10-2018 | 10,9 jaar | |
| TT-371-J | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 62.229 | 18-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-371-L | Opel | Karl | Hatchback | € 13.896 | 24-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-371-N | Fiat | Panda | MPV | € 12.769 | 24-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-371-P | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.643 | 09-11-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-371-R | Mercedes-Benz | Vito | MPV | € 60.147 | 23-10-2018 | 10,2 jaar | |
| TT-371-S | Tesla | Model S | Hatchback | € 114.500 | 29-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-371-T | Hyundai | i20 | Hatchback | € 19.142 | 02-11-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-371-X | Opel | Crossland X | MPV | € 28.149 | 26-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TT-371-Z | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 34.721 | 23-10-2018 | 7,9 jaar | |
| TT-372-H | Hyundai | i20 | MPV | € 17.120 | 16-10-2018 | 12,5 jaar | |
| TT-373-H | CI | New Paddock 7000C | Kampeerwagen | Onbekend | 16-10-2018 | 13,9 jaar | |
| TT-374-H | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 19.100 | 04-03-2019 | 12,8 jaar | |
| TT-375-H | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | Onbekend | 16-10-2018 | 25,4 jaar | |
| TT-377-H | Opel | Corsa | Hatchback | € 20.945 | 20-12-2018 | 10,5 jaar | |
| TT-378-H | Hyundai | Tucson | MPV | € 44.985 | 16-10-2018 | 9,8 jaar | |
| TT-379-H | Chevrolet | Nomad | Stationwagen | Onbekend | 16-10-2018 | 47,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.029 en/of een gewicht van ± 1.251 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf | € 35.200 | 457 cm | 180 cm | 1.360 kg |
| Nissan Qashqai | € 34.300 | 453 cm | 181 cm | 1.370 kg |
| Volkswagen T-Roc | € 37.800 | 424 cm | 182 cm | 1.240 kg |
| Ford Focus | € 34.900 | 469 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Audi A3 | € 35.800 | 446 cm | 182 cm | 1.380 kg |
| Peugeot 2008 | € 36.800 | 430 cm | 177 cm | 1.340 kg |
| Toyota Yaris Cross | € 35.400 | 419 cm | 177 cm | 1.220 kg |
| Volvo V40 | € 32.900 | 437 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| BMW 1-Serie | € 35.400 | 433 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Toyota Corolla | € 34.700 | 465 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Ford Puma | € 35.000 | 422 cm | 181 cm | 1.240 kg |
| Skoda Octavia | € 36.900 | 470 cm | 183 cm | 1.310 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 36.700 | 447 cm | 181 cm | 1.380 kg |
| Volkswagen T-Cross | € 34.200 | 413 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Mazda CX-5 | € 34.700 | 456 cm | 184 cm | 1.370 kg |
| Volvo V50 | € 34.900 | 452 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Renault Kadjar | € 34.400 | 445 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 35.900 | 446 cm | 185 cm | 1.330 kg |
| Opel Grandland X | € 37.900 | 448 cm | 186 cm | 1.360 kg |
| Volkswagen Golf Sportsvan | € 34.800 | 435 cm | 181 cm | 1.300 kg |
| Opel Mokka | € 36.900 | 415 cm | 179 cm | 1.310 kg |
| Skoda Karoq | € 38.300 | 439 cm | 184 cm | 1.290 kg |
| Seat Ateca | € 37.700 | 438 cm | 184 cm | 1.290 kg |
| Renault Captur | € 34.600 | 423 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Seat Leon | € 35.500 | 464 cm | 182 cm | 1.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.