S-003-ZF
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze zwarte Cooper komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 12 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper hatchback rijden er nog 1.911 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1967 en oktober 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.350 en € 75.760, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.029 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 36.830 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mini Cooper € 801 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 september 2023. Het voertuig was toen 12 jaren, 4 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2011
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 36.830 |
| Bruto BPM | € 527 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 155 kW (211 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 september 2023. Het voertuig was toen 12 jaren, 4 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.115 kg |
| Massa rijklaar | 1.215 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 375 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.590 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.590 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 860 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 860 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 750 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,47 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,46 m (voor) / 1,46 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 165 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-003-ZF | 12-05-2026 | 16:54 | periodieke controle | 15-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| S-003-ZF | 7-04-2025 | 15:17 | periodieke controle | 15-05-2026 | Nee |
| S-003-ZF | 15-05-2024 | 09:38 | periodieke controle | 15-05-2025 | Nee |
| S-003-ZF | 13-05-2024 | 16:11 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| S-003-ZF | 12-05-2023 | 12:00 | periodieke controle | 12-05-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 12-05-2026 | 16:54 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 12-05-2026 | 16:54 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 12-05-2026 | 16:54 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2024 | |||||
| 13-05-2024 | 16:11 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-003-ZF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-003-ZF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-001-ZF | Toyota | Yaris | MPV | € 25.350 | 03-05-2023 | 6,8 jaar | |
| S-002-ZF | Volkswagen | Sharan | MPV | € 61.117 | 19-05-2023 | 14,1 jaar | |
| S-003-ZB | Peugeot | 208 | Hatchback | € 31.579 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-003-ZD | Opel | Corsa | Hatchback | € 27.102 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-003-ZF | Mini | Cooper | Hatchback | € 36.830 | 05-09-2023 | 15,1 jaar | |
| S-003-ZG | Opel | Mokka | MPV | € 41.445 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-003-ZH | Skoda | Fabia | Hatchback | € 23.447 | 26-05-2023 | 3 jaar | |
| S-003-ZJ | Toyota | bZ4X | Stationwagen | € 63.585 | 05-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-003-ZK | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 29.590 | 20-06-2023 | 7,8 jaar | |
| S-003-ZL | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 50.908 | 04-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-003-ZN | Capron | T67S | Kampeerwagen | € 51.017 | 17-05-2023 | 4,4 jaar | |
| S-003-ZP | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 54.403 | 04-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-003-ZR | Tesla | Model Y | MPV | € 53.990 | 17-05-2023 | 3 jaar | |
| S-003-ZS | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 29.244 | 05-06-2023 | 3 jaar | |
| S-003-ZT | Toyota | RAV 4 | MPV | € 42.444 | 09-05-2023 | 9,2 jaar | |
| S-003-ZV | Polestar | 2 | Sedan | € 52.150 | 31-05-2023 | 3 jaar | |
| S-003-ZX | Audi | A3 | Hatchback | € 41.314 | 05-05-2023 | 9,3 jaar | |
| S-003-ZZ | Opel | Mokka | MPV | € 42.300 | 10-11-2023 | 3,6 jaar | |
| S-004-ZF | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 39.523 | 11-05-2023 | 3,8 jaar | |
| S-005-ZF | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.198 | 15-06-2023 | 8,1 jaar | |
| S-006-ZF | Adria | Matrix M 670 SBC | Kampeerwagen | € 45.017 | 06-05-2023 | 10,7 jaar | |
| S-007-ZF | Kia | Niro | Stationwagen | € 35.674 | 28-04-2023 | 8,2 jaar | |
| S-008-ZF | Bürstner | BUT664 | Kampeerwagen | € 37.488 | 28-04-2023 | 15,2 jaar | |
| S-009-ZF | Audi | A5 | Cabriolet | € 68.198 | 09-08-2023 | 4,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.029 en/of een gewicht van ± 1.115 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Yaris Cross | € 35.400 | 419 cm | 177 cm | 1.220 kg |
| Volkswagen Golf | € 35.500 | 426 cm | 180 cm | 1.230 kg |
| Audi A3 | € 36.200 | 446 cm | 182 cm | 1.230 kg |
| Volkswagen T-Cross | € 34.200 | 413 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Audi A1 | € 36.400 | 404 cm | 176 cm | 1.150 kg |
| Volkswagen Taigo | € 37.000 | 427 cm | 176 cm | 1.160 kg |
| Nissan Juke | € 34.200 | 421 cm | 180 cm | 1.230 kg |
| Mazda MX-5 | € 34.000 | 402 cm | 172 cm | 1.060 kg |
| Ford Focus | € 36.500 | 433 cm | 183 cm | 1.170 kg |
| Toyota RAV 4 | € 35.300 | 384 cm | 177 cm | 1.230 kg |
| BMW 1-Serie | € 33.700 | 423 cm | 175 cm | 1.230 kg |
| Fiat 500 | € 34.600 | 366 cm | 163 cm | 1.040 kg |
| Suzuki S-Cross | € 34.500 | 431 cm | 179 cm | 1.210 kg |
| Suzuki SX4 | € 34.100 | 430 cm | 179 cm | 1.220 kg |
| Honda HR-V | € 33.100 | 431 cm | 177 cm | 1.230 kg |
| Seat Leon | € 34.800 | 455 cm | 182 cm | 1.230 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 36.100 | 388 cm | 178 cm | 1.220 kg |
| Toyota Corolla | € 34.000 | 463 cm | 178 cm | 1.190 kg |
| Skoda Kamiq | € 33.500 | 424 cm | 179 cm | 1.150 kg |
| Opel Crossland | € 32.800 | 423 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Volkswagen Beetle | € 32.900 | 428 cm | 181 cm | 1.220 kg |
| Citroën C4 | € 33.800 | 433 cm | 179 cm | 1.200 kg |
| Mazda 3 | € 35.000 | - | 176 cm | 1.180 kg |
| MG MGF | € 32.500 | 391 cm | 163 cm | 1.040 kg |
| Volkswagen Bora | € 35.200 | - | - | 1.200 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.