P-483-HR
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze oranje Cooper komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 maart 2022, dus sinds 4 jaren, 2 maanden en 4 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper hatchback rijden er nog 1.911 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1967 en oktober 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.350 en € 75.760, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.029 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 33.961 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper is daardoor € 2.068 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Mini is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Daardoor behoort deze Mini Cooper tot de snelste 20.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 maart 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Kleur | ORANJE |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 33.961 |
| Bruto BPM | € 1.723 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 maart 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 2 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 maart 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 24 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.120 kg |
| Massa rijklaar | 1.220 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 377 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.597 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.597 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 903 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 903 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 167 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-483-HR | 24-04-2025 | 16:51 | periodieke controle | 24-04-2026 | Nee |
| P-483-HR | 8-04-2024 | 14:48 | periodieke controle | 8-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| P-483-HR | 21-03-2022 | 11:40 | periodieke controle | 21-03-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 8-04-2024 | 14:48 | 312 | 5.*.31 | 2 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-483-HR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-483-HR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-480-HR | Bürstner | BT7441 | Kampeerwagen | € 45.898 | 15-03-2022 | 8 jaar | |
| P-481-HR | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 24-03-2022 | 19,1 jaar | |
| P-482-HR | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 43.459 | 15-03-2022 | 7,3 jaar | |
| P-483-HB | Ford | Transit | Kampeerwagen | € 47.883 | 30-11-2015 | 10,5 jaar | |
| P-483-HD | Kia | Niro | Stationwagen | € 29.290 | 30-05-2022 | 8,8 jaar | |
| P-483-HF | Renault | Captur | Hatchback | € 25.177 | 18-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-483-HG | Audi | Q4 e-tron | Stationwagen | € 68.855 | 18-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-483-HH | Nissan | Micra | MPV | € 24.091 | 26-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-483-HJ | Toyota | Yaris | Hatchback | € 20.345 | 01-07-2022 | 5,5 jaar | |
| P-483-HK | Renault | Twingo | Hatchback | € 21.865 | 19-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-483-HL | Audi | A3 | Hatchback | € 42.003 | 18-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-483-HN | Fiat | 500 | Hatchback | € 22.288 | 19-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-483-HP | Hyundai | ix20 | MPV | € 26.844 | 07-07-2022 | 9 jaar | |
| P-483-HR | Mini | Cooper | Hatchback | € 33.961 | 21-03-2022 | 10,9 jaar | |
| P-483-HS | Renault | Captur | Hatchback | € 23.259 | 27-05-2022 | 7,3 jaar | |
| P-483-HT | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 16-03-2022 | 23,4 jaar | |
| P-483-HV | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 75.678 | 22-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-483-HX | Kia | Rio | Hatchback | € 25.970 | 24-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-483-HZ | Toyota | Yaris | MPV | € 21.169 | 30-03-2022 | 7,6 jaar | |
| P-484-HR | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 32.632 | 15-03-2022 | 9 jaar | |
| P-485-HR | Ford | Focus | Hatchback | Onbekend | 15-03-2022 | 16,5 jaar | |
| P-486-HR | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 13.521 | 15-03-2022 | 8,4 jaar | |
| P-487-HR | Maserati | Quattroporte | Sedan | Onbekend | 15-03-2022 | 18,3 jaar | |
| P-488-HR | Volvo | 245GLe | Stationwagen | Onbekend | 19-03-2022 | 45,4 jaar | |
| P-489-HR | Kia | Picanto | MPV | € 11.021 | 31-03-2022 | 10,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.029 en/of een gewicht van ± 1.120 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Yaris Cross | € 35.400 | 419 cm | 177 cm | 1.220 kg |
| Volkswagen Golf | € 35.500 | 426 cm | 180 cm | 1.230 kg |
| Audi A3 | € 36.200 | 446 cm | 182 cm | 1.230 kg |
| Ford Puma | € 34.800 | 422 cm | 181 cm | 1.230 kg |
| Volkswagen T-Cross | € 34.200 | 413 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Audi A1 | € 36.400 | 404 cm | 176 cm | 1.150 kg |
| Volkswagen Taigo | € 37.000 | 427 cm | 176 cm | 1.160 kg |
| Nissan Juke | € 34.200 | 421 cm | 180 cm | 1.230 kg |
| Mazda MX-5 | € 34.000 | 402 cm | 172 cm | 1.060 kg |
| BMW 1-Serie | € 33.600 | 423 cm | 175 cm | 1.230 kg |
| Ford Focus | € 36.500 | 433 cm | 183 cm | 1.170 kg |
| Honda HR-V | € 33.100 | 431 cm | 177 cm | 1.230 kg |
| Toyota RAV 4 | € 35.400 | 384 cm | 177 cm | 1.230 kg |
| Suzuki SX4 | € 34.100 | 430 cm | 179 cm | 1.230 kg |
| Fiat 500 | € 34.600 | 366 cm | 163 cm | 1.040 kg |
| Suzuki S-Cross | € 34.500 | 431 cm | 179 cm | 1.210 kg |
| Seat Leon | € 34.800 | 455 cm | 182 cm | 1.230 kg |
| Volkswagen T-Roc | € 35.700 | 423 cm | 182 cm | 1.230 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 36.100 | 388 cm | 178 cm | 1.220 kg |
| Toyota Corolla | € 34.000 | 463 cm | 178 cm | 1.190 kg |
| Skoda Kamiq | € 33.500 | 424 cm | 179 cm | 1.150 kg |
| Opel Crossland | € 32.800 | 423 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Volkswagen Beetle | € 32.700 | 428 cm | 181 cm | 1.230 kg |
| Citroën C4 | € 33.800 | 433 cm | 179 cm | 1.200 kg |
| Mazda 3 | € 35.000 | - | 176 cm | 1.180 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.