P-147-LF
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze witte Cooper komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper coupe rijden er in dezelfde variant (SS11) nog 216 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2013 en augustus 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 28.202 en € 44.950, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.385 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 35.417 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper is daardoor € 968 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Mini geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 192 km/uur. Deze Mini Cooper is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 44% snellere personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 april 2022. Het voertuig was toen 8 jaren, 7 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 192 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 35.417 |
| Bruto BPM | € 5.620 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Continue vermogen | 90 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N16B16A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 augustus 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 9 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 april 2022. Het voertuig was toen 8 jaren, 7 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.230 kg |
| Massa rijklaar | 1.330 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 395 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.725 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.725 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 910 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 910 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type UKL-C/X | |
| Variant SS11 | |
| Uitvoering 6H0C0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0563*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.2 l/100km (1 liter op 19,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6 l/100km (1 liter op 16,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 140 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*459/2012W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-147-LF | 18-04-2023 | 09:35 | periodieke controle | 22-04-2024 | Nee |
| P-147-LF | 22-04-2022 | 14:28 | periodieke controle | 22-04-2023 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-147-LF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-147-LF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-140-LF | Knaus | R09 | Kampeerwagen | € 56.436 | 04-05-2022 | 6,4 jaar | |
| P-141-LF | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 41.430 | 08-04-2022 | 9,8 jaar | |
| P-142-LF | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 37.785 | 18-04-2023 | 5,2 jaar | |
| P-143-LF | Kia | ProCeed | Hatchback | € 45.939 | 11-04-2022 | 6 jaar | |
| P-144-LF | Volkswagen | Caddy | Stationwagen | € 23.289 | 26-04-2022 | 15,8 jaar | |
| P-145-LF | Ford | Kuga | MPV | € 44.744 | 08-04-2022 | 4,9 jaar | |
| P-146-LF | Opel | Grandland X | MPV | € 32.002 | 09-04-2022 | 8,5 jaar | |
| P-147-LB | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 33.605 | 07-12-2022 | 8,6 jaar | |
| P-147-LD | Mazda | 2 | Hatchback | € 23.199 | 19-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-147-LF | Mini | Cooper | Coupe | € 35.417 | 15-04-2022 | 12,8 jaar | |
| P-147-LG | Kia | EV6 | MPV | € 56.360 | 26-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-147-LH | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 35.612 | 16-04-2022 | 7,3 jaar | |
| P-147-LJ | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 41.883 | 11-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-147-LK | Land Rover | Range Rover Evoque | Stationwagen | € 90.016 | 19-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-147-LL | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 60.820 | 21-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-147-LN | Fiat | Panda | MPV | Onbekend | 23-08-2022 | 17,3 jaar | |
| P-147-LP | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 76.312 | 14-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-147-LR | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 32.455 | 28-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-147-LS | Dercks | Alko | Kampeerwagen | Onbekend | 14-04-2022 | 28,4 jaar | |
| P-147-LT | Peugeot | 208 | Hatchback | € 31.409 | 20-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-147-LV | Mercedes-Benz | EQA | Stationwagen | € 66.412 | 15-04-2022 | 4,6 jaar | |
| P-147-LX | Nissan | Qashqai | MPV | € 36.913 | 30-07-2022 | 7,9 jaar | |
| P-147-LZ | Kia | EV6 | MPV | € 44.165 | 26-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-148-LF | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 33.335 | 12-04-2022 | 9,2 jaar | |
| P-149-LF | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 120.003 | 08-04-2022 | 4,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.385 en/of een afmeting van 411 x 179 cm en/of een gewicht van ± 1.230 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Yaris Cross | € 35.400 | 419 cm | 177 cm | 1.220 kg |
| Volkswagen T-Cross | € 34.700 | 413 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Volkswagen Golf | € 35.200 | 420 cm | 175 cm | 1.160 kg |
| Opel Mokka | € 36.900 | 415 cm | 179 cm | 1.310 kg |
| Nissan Juke | € 34.900 | 421 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Peugeot 208 | € 33.100 | 406 cm | 175 cm | 1.270 kg |
| Volkswagen New Beetle | € 35.200 | 413 cm | 172 cm | 1.290 kg |
| Fiat 600 | € 34.900 | 418 cm | 178 cm | 1.340 kg |
| Audi A1 | € 37.100 | 405 cm | 176 cm | 1.150 kg |
| Citroën DS3 | € 38.900 | 412 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Opel GT | € 39.200 | 410 cm | 181 cm | 1.310 kg |
| Seat Leon | € 38.300 | 418 cm | 174 cm | 1.220 kg |
| Lancia Ypsilon | € 34.900 | 408 cm | 177 cm | 1.330 kg |
| Audi A3 | € 39.800 | 415 cm | 174 cm | 1.270 kg |
| Volkswagen Scirocco | € 32.900 | 416 cm | 172 cm | 1.220 kg |
| Hyundai i20 | € 34.500 | 408 cm | 178 cm | 1.140 kg |
| Honda Jazz | € 32.900 | 411 cm | 173 cm | 1.220 kg |
| Hyundai Kona | € 33.800 | 420 cm | 180 cm | 1.290 kg |
| Suzuki Vitara | € 34.600 | 418 cm | 178 cm | 1.210 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.