97-LDB-1
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze zwarte SLK komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 januari 2020, dus sinds 6 jaren, 4 maanden en 18 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 55 AMG cabriolet rijden er in dezelfde variant (W47GK0) nog 63 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2004 en juni 2010. De nieuwwaarde ligt tussen de € 100.699 en € 156.696, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 110.418 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 55 AMG is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 maart 2010. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 55 AMG | 2005
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 55 AMG |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 27.034 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 265 kW (360 pk) |
| Continue vermogen | 265 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 113989 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5439cc (5,4 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 januari 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 4 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 maart 2010. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 25 maart 2014. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.440 kg |
| Massa rijklaar | 1.540 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 310 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.850 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 910 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 910 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 940 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 940 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant W47GK0 | |
| Uitvoering NGAAA200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0262*02 | |
| Plaats chassisnummer a. r. voorzitting l. tegen bodemplaat |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2013 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 17.7 l/100km (1 liter op 5,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 17.7 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 12 l/100km (1 liter op 8,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 288 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2002/80B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 97-LDB-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
97-LDB-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 97-LDB-1 | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 24-03-2010 | 21,1 jaar | |
| 97-LDB-2 | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | Onbekend | 19-03-2010 | 21,6 jaar | |
| 97-LDB-3 | Suzuki | SX4 | Hatchback | Onbekend | 29-05-2010 | 18,3 jaar | |
| 97-LDB-4 | Fiat | 500 | Hatchback | € 14.047 | 26-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDB-5 | Mazda | 3 | Hatchback | € 24.583 | 26-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDB-6 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.000 | 31-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDB-7 | Peugeot | 206 | Hatchback | € 12.450 | 17-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 97-LDB-9 | Renault | Clio | Hatchback | € 14.910 | 30-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDD-1 | Renault | Clio | Stationwagen | € 14.590 | 29-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDF-1 | Toyota | iQ | Coupe | € 14.540 | 27-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDG-1 | Toyota | Prius | Hatchback | Onbekend | 07-04-2010 | 19,3 jaar | |
| 97-LDJ-1 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.790 | 29-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDK-1 | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 26-03-2010 | 19 jaar | |
| 97-LDL-1 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 12.650 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 97-LDN-1 | Nissan | Pixo | Hatchback | € 9.580 | 07-04-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDP-1 | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 18.840 | 30-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDR-1 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 13.300 | 30-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDT-1 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.000 | 07-04-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDV-1 | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 57.869 | 06-04-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDX-1 | Opel | Corsa | Hatchback | € 15.665 | 30-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 97-LDZ-1 | Alfa Romeo | Sportwagon | Stationwagen | € 39.171 | 30-03-2010 | 16,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 110.418 en/of een gewicht van ± 1.440 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche Boxster | € 106.000 | 440 cm | 186 cm | 1.360 kg |
| Audi RS3 | € 115.400 | 454 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| BMW M3 | € 112.500 | 462 cm | 180 cm | 1.570 kg |
| BMW 6-Serie | € 116.600 | 482 cm | 186 cm | 1.570 kg |
| Chevrolet Corvette | € 109.100 | 465 cm | 188 cm | 1.500 kg |
| Ford Mustang | € 108.100 | 479 cm | 196 cm | 1.540 kg |
| Jaguar XJ | € 111.100 | 513 cm | 186 cm | 1.580 kg |
| Porsche Cayman | € 103.400 | 440 cm | 180 cm | 1.370 kg |
| BMW M2 | € 107.500 | 446 cm | 186 cm | 1.550 kg |
| BMW Z4 | € 103.900 | 432 cm | 186 cm | 1.540 kg |
| BMW 4-Serie | € 120.800 | 464 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Audi TT RS | € 111.500 | 420 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Toyota Supra | € 113.400 | 452 cm | 181 cm | 1.460 kg |
| BMW 5-Serie | € 107.700 | 462 cm | 171 cm | 1.500 kg |
| Lotus Evora | € 101.100 | 436 cm | 188 cm | 1.410 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.