21-TF-TZ
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 november 2013, dus sinds 12 jaren, 6 maanden en 11 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor cabriolet rijden er in dezelfde variant (W442K0) nog 1.747 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2003 en september 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 50.537 en € 74.944, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 61.773 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 augustus 2006. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor | 2005
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 Kompressor |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 230 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.545 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 271944 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 november 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 6 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 augustus 2006. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 3 juli 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.290 kg |
| Massa rijklaar | 1.390 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.705 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.705 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 840 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 935 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 935 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant W442K0 | |
| Uitvoering LLAAA200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0262*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen centrale balk by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 12.6 l/100km (1 liter op 7,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.6 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 209 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label E | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2002/80B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 21-TF-TZ | 3-07-2024 | 08:30 | periodieke controle | 3-07-2025 | Nee |
| 21-TF-TZ | 4-11-2022 | 09:04 | periodieke controle | 15-11-2023 | Nee |
| 21-TF-TZ | 2-11-2021 | 14:52 | periodieke controle | 15-11-2022 | Nee |
| 21-TF-TZ | 3-11-2020 | 08:31 | periodieke controle | 15-11-2021 | Nee |
| 21-TF-TZ | 5-11-2019 | 16:08 | periodieke controle | 15-11-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 21-TF-TZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
21-TF-TZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21-TF-TF | Nissan | Note | MPV | Onbekend | 09-10-2006 | 19,6 jaar | |
| 21-TF-TJ | Peugeot | 206 | Cabriolet | € 24.794 | 11-08-2006 | 19,8 jaar | |
| 21-TF-TP | Land Rover | Defender | Stationwagen | Onbekend | 10-08-2006 | 19,8 jaar | |
| 21-TF-TR | Volkswagen | Golf Plus | MPV | Onbekend | 25-08-2006 | 19,8 jaar | |
| 21-TF-TZ | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 07-08-2006 | 21,1 jaar | |
| 21-TG-TZ | Renault | Scenic | MPV | Onbekend | 01-09-2006 | 19,7 jaar | |
| 21-TH-TZ | Hyundai | Santa Fe | MPV | € 38.200 | 22-09-2006 | 19,7 jaar | |
| 21-TK-TZ | Volkswagen | Passat | Sedan | Onbekend | 19-10-2006 | 19,6 jaar | |
| 21-TL-TZ | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 38.473 | 13-11-2006 | 19,5 jaar | |
| 21-TP-TZ | Nissan | Note | MPV | Onbekend | 29-12-2006 | 19,4 jaar | |
| 21-TR-TZ | Volvo | S80 | Sedan | € 95.794 | 19-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 21-TS-TZ | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 10-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 21-TT-TZ | Daihatsu | Sirion | Hatchback | Onbekend | 02-02-2007 | 19,3 jaar | |
| 21-TV-TZ | Renault | Clio | Hatchback | Onbekend | 16-02-2007 | 19,3 jaar | |
| 21-TX-TZ | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 01-03-2007 | 19,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 61.773 en/of een gewicht van ± 1.290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 59.900 | 458 cm | 182 cm | 1.420 kg |
| BMW Z4 | € 63.000 | 432 cm | 186 cm | 1.420 kg |
| Audi TT | € 60.300 | 418 cm | 185 cm | 1.360 kg |
| Mini John Cooper Works | € 58.400 | 413 cm | 179 cm | 1.400 kg |
| Audi Coupe | € 63.300 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| BMW 1-Serie | € 61.300 | 436 cm | 180 cm | 1.420 kg |
| Lexus LBX | € 56.000 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Audi A3 | € 63.000 | 442 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| Chrysler Crossfire | € 56.000 | 406 cm | 177 cm | 1.390 kg |
| Audi S3 | € 57.300 | 424 cm | 178 cm | 1.400 kg |
| Toyota Yaris | € 59.200 | 400 cm | 181 cm | 1.260 kg |
| Mini Cooper S | € 58.400 | 388 cm | 174 cm | 1.400 kg |
| Mazda 6 | € 56.600 | 472 cm | 180 cm | 1.270 kg |
| Peugeot Rifter | € 61.000 | 452 cm | 185 cm | 1.420 kg |
| BMW 5-Serie | € 59.400 | 476 cm | 179 cm | 1.400 kg |
| Hyundai i30 | € 59.400 | 436 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Ford Focus | € 64.000 | 440 cm | 184 cm | 1.410 kg |
| Renault Megane | € 56.800 | 436 cm | 188 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen Beetle | € 59.800 | 428 cm | 181 cm | 1.310 kg |
| BMW X2 | € 62.300 | 436 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Mazda RX-8 | € 60.200 | 445 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Subaru Forester | € 56.900 | - | - | 1.420 kg |
| Jaguar X-Type | € 57.200 | 467 cm | - | 1.380 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| Volkswagen Passat | € 56.800 | - | - | 1.400 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.