X-723-JF
Er rijden momenteel 134 Mercedes-Benz E63 AMG's rond in Nederland. Deze zwarte E63 AMG komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 november 2023, dus sinds 2 jaren, 6 maanden en 4 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz E63 AMG sedan rijden er nog 31 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2006 en september 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 140.296 en € 245.808, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 180.724 uitkomt. De nieuwwaarde van deze E63 AMG bedraagt € 149.955 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz E63 AMG is daardoor € 30.769 goedkoper dan gemiddeld.
Dit racemonster van Mercedes-Benz gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 300 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz E63 AMG tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 november 2023. Het voertuig was toen 10 jaren, 5 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz E63 AMG | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | E63 AMG |
| Lengte | 4,89 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 300 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 149.955 |
| Bruto BPM | € 7.178 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 410 kW (557 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5461cc (5,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 november 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 6 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 november 2023. Het voertuig was toen 10 jaren, 5 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 juni 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.740 kg |
| Massa rijklaar | 1.840 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 550 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.390 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.195 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.195 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,87 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,59 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 212 AMG | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by dwarsbalk r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 13.8 l/100km (1 liter op 7,2km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.8 l/100km (1 liter op 10,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 230 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-723-JF | 16-06-2025 | 11:07 | periodieke controle | 30-06-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-723-JF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-723-JF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-720-JF | Toyota | Yaris | MPV | € 27.952 | 21-11-2023 | 11,3 jaar | |
| X-721-JF | BMW | 2-Serie | Sedan | € 47.708 | 21-11-2023 | 4,9 jaar | |
| X-722-JF | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 43.935 | 16-12-2023 | 5 jaar | |
| X-723-JB | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 26.655 | 23-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-723-JD | Lexus | ES 300h | Sedan | € 60.959 | 27-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-723-JF | Mercedes-Benz | E63 AMG | Sedan | € 149.955 | 21-11-2023 | 13 jaar | |
| X-723-JG | Toyota | Yaris | Hatchback | € 25.926 | 29-11-2023 | 3,2 jaar | |
| X-723-JH | Audi | A3 | Hatchback | € 50.821 | 29-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-723-JJ | Jeep | Avenger | MPV | € 39.500 | 12-01-2024 | 2,4 jaar | |
| X-723-JK | Tesla | Model Y | MPV | € 64.340 | 30-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-723-JL | Opel | Crossland | MPV | € 33.870 | 30-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-723-JN | Ford | Puma | MPV | € 36.741 | 01-12-2023 | 2,5 jaar | |
| X-723-JP | Mercedes-Benz | 500 | Stationwagen | Onbekend | 24-11-2023 | 19,2 jaar | |
| X-723-JR | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 42.989 | 20-02-2024 | 6,2 jaar | |
| X-723-JS | Kia | Niro | Stationwagen | € 49.450 | 12-12-2023 | 2,5 jaar | |
| X-723-JT | Ford | Kuga | MPV | € 50.495 | 06-12-2023 | 2,5 jaar | |
| X-723-JV | Toyota | Aygo | Hatchback | € 16.674 | 30-11-2023 | 5,6 jaar | |
| X-723-JX | Renault | Clio | Hatchback | € 21.980 | 13-12-2023 | 2,4 jaar | |
| X-723-JZ | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 38.467 | 21-12-2023 | 3,5 jaar | |
| X-725-JF | Audi | A1 | Hatchback | € 27.412 | 23-11-2023 | 10,1 jaar | |
| X-726-JF | Seat | Leon | MPV | Onbekend | 21-11-2023 | 17,8 jaar | |
| X-727-JF | Peugeot | 208 | Hatchback | € 26.995 | 18-10-2024 | 5,2 jaar | |
| X-728-JF | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 55.497 | 21-11-2023 | 4,7 jaar | |
| X-729-JF | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 63.333 | 21-11-2023 | 7,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 180.724 en/of een afmeting van 489 x 187 cm en/of een gewicht van ± 1.740 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW M3 | € 174.400 | 480 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| BMW M5 | € 189.000 | 498 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| BMW M4 | € 173.700 | 479 cm | 189 cm | 1.900 kg |
| Porsche Panamera | € 171.100 | 499 cm | 193 cm | 1.900 kg |
| Audi RS6 | € 169.300 | 493 cm | 187 cm | 1.890 kg |
| BMW 8-Serie | € 190.500 | 485 cm | 190 cm | 1.870 kg |
| Maserati GranTurismo | € 171.900 | 488 cm | 192 cm | 1.860 kg |
| BMW M6 | € 172.300 | 487 cm | 186 cm | 1.900 kg |
| Audi RS7 | € 182.900 | 499 cm | 191 cm | 1.900 kg |
| Jaguar XKR | € 174.100 | 479 cm | 190 cm | 1.750 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.