21-TL-VX
Er rijden momenteel 2.878 Mercedes-Benz CLSsen rond in Nederland. Deze grijze CLS komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 6 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 april 2014, dus sinds 12 jaren, 1 maand en 6 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLS 350 CGI sedan rijden er in dezelfde variant (E357K0) nog 145 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2006 en februari 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 83.799 en € 116.581, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 101.162 uitkomt. De nieuwwaarde van deze CLS 350 CGI bedraagt € 86.762 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz CLS 350 CGI is daardoor € 14.400 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLS 350 CGI | 2006
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLS 350 CGI |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 86.762 |
| Bruto BPM | € 22.767 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 215 kW (292 pk) |
| Continue vermogen | 215 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 272985 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3498cc (3,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 november 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 6 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 1 maand en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 15 augustus 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.635 kg |
| Massa rijklaar | 1.735 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 465 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.055 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.055 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.190 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.190 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,85 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,60 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant E357K0 | |
| Uitvoering NIAAA400 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0295*07 | |
| Plaats chassisnummer op dwarsbalk v. r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 13 l/100km (1 liter op 7,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 217 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label C | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 21-TL-VX | 3-08-2023 | 14:05 | periodieke controle | 15-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 21-TL-VX | 15-08-2022 | 14:59 | periodieke controle | 15-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 21-TL-VX | 17-09-2021 | 09:58 | periodieke controle | 8-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 21-TL-VX | 6-11-2020 | 13:52 | periodieke controle | 8-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 21-TL-VX | 18-09-2019 | 15:22 | periodieke controle | 8-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 3-08-2023 | 14:05 | 115 | 5.*.11 | 2 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 3-08-2023 | 14:05 | 224 | 5.*.28 | 2 | Veer gebroken of gescheurd |
2022 | |||||
| 15-08-2022 | 14:59 | 224 | 5.*.28 | 2 | Veer gebroken of gescheurd |
2021 | |||||
| 17-09-2021 | 09:58 | 598 | 5.*.59B | 2 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 6-11-2020 | 13:52 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 18-09-2019 | 15:22 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 21-TL-VX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
21-TL-VX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21-TD-VX | BMW | 5-Serie | Sedan | € 61.883 | 21-07-2006 | 19,9 jaar | |
| 21-TF-VX | Seat | Leon | MPV | Onbekend | 10-08-2006 | 19,8 jaar | |
| 21-TG-VX | Toyota | Aygo | Hatchback | € 11.360 | 02-09-2006 | 19,8 jaar | |
| 21-TH-VX | Peugeot | 307 | Hatchback | € 24.166 | 29-09-2006 | 19,7 jaar | |
| 21-TL-VG | Opel | Meriva | MPV | Onbekend | 07-11-2006 | 19,6 jaar | |
| 21-TL-VK | Fiat | Punto | MPV | Onbekend | 08-11-2006 | 19,6 jaar | |
| 21-TL-VL | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.544 | 09-11-2006 | 19,6 jaar | |
| 21-TL-VP | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.939 | 15-11-2006 | 19,6 jaar | |
| 21-TL-VV | Toyota | Yaris | MPV | € 18.231 | 10-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 21-TL-VX | Mercedes-Benz | CLS | Sedan | € 86.762 | 08-11-2006 | 19,6 jaar | |
| 21-TN-VX | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 27-11-2006 | 28,5 jaar | |
| 21-TR-VX | Hyundai | Santa Fe | MPV | € 37.380 | 11-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 21-TX-VX | Hyundai | Tucson | MPV | € 25.930 | 29-03-2007 | 19,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 101.162 en/of een gewicht van ± 1.635 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 96.800 | 506 cm | 190 cm | 1.800 kg |
| Porsche Macan | € 102.400 | 469 cm | 192 cm | 1.760 kg |
| BMW 3-Serie | € 98.000 | 471 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| BMW Z4 | € 97.500 | 432 cm | 186 cm | 1.540 kg |
| Ford Mustang | € 101.100 | 479 cm | 197 cm | 1.730 kg |
| Audi RS3 | € 94.500 | 448 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi A7 | € 93.600 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| Audi S5 | € 97.600 | 475 cm | 185 cm | 1.730 kg |
| BMW X3 | € 93.600 | 471 cm | 189 cm | 1.800 kg |
| BMW X4 | € 95.300 | 475 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| Audi S4 | € 97.700 | 478 cm | 184 cm | 1.720 kg |
| BMW 4-Serie | € 96.300 | 478 cm | 185 cm | 1.800 kg |
| Audi A6 | € 99.000 | 494 cm | 189 cm | 1.790 kg |
| Jaguar XJ | € 103.100 | 513 cm | 190 cm | 1.630 kg |
| BMW M3 | € 106.800 | 459 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| BMW 6-Serie | € 101.200 | 509 cm | 190 cm | 1.770 kg |
| BMW M2 | € 103.600 | 447 cm | 186 cm | 1.550 kg |
| Chevrolet Corvette | € 99.600 | 474 cm | 187 cm | 1.560 kg |
| Lexus SC 430 | € 105.400 | 452 cm | 183 cm | 1.720 kg |
| Dodge Challenger | € 97.900 | 505 cm | 194 cm | 1.760 kg |
| Audi Coupe | € 98.300 | 467 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| BMW 2-Serie | € 95.900 | 455 cm | 184 cm | 1.670 kg |
| Chevrolet Camaro | € 96.700 | 484 cm | 200 cm | 1.670 kg |
| Jeep Wrangler | € 97.200 | 432 cm | 189 cm | 1.790 kg |
| Jeep Cherokee | € 100.900 | 458 cm | 190 cm | 1.610 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLSGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLS
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLS
Mercedes-Benz CLS Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Koopwijzer: Mercedes CLS – problemen, uitvoeringen en prijzen
De occasion wil je: Mercedes CLS, 'een verrijking van het straatbeeld'
Mercedes-Benz geeft CLS binnen een jaar twee updates
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/cls/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLS (2011 - 2017)
Autotest: Mercedes-Benz CLS Shooting Brake
Autotest: Mercedes-Benz CLS
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.