30-XD-HH
Er rijden momenteel 4.980 Mercedes-Benz CLK's rond in Nederland. Deze zwarte CLK komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 november 2025, dus sinds 6 maanden en 11 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLK 430 cabriolet rijden er in dezelfde variant (L470G0) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2001 en mei 2001. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz CLK 430 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 april 2007. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLK 430 | 2001
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLK 430 |
| Lengte | 4,57 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 26.041 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 205 kW (279 pk) |
| Continue vermogen | 205 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 113 943 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4266cc (4,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 april 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 april 2007. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.655 kg |
| Massa rijklaar | 1.755 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 325 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.080 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.080 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.010 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.070 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.070 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,69 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant L470G0 | |
| Uitvoering SFAAA40 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*96/27*0054*12 | |
| Plaats chassisnummer r. op dwarsbalk onder voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 18.2 l/100km (1 liter op 5,5km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 18.2 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 12.4 l/100km (1 liter op 8,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.4 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 297 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*1999/102A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 30-XD-HH | 11-12-2018 | 15:52 | periodieke controle | 11-12-2019 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2018 | |||||
| 11-12-2018 | 15:52 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 11-12-2018 | 15:52 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 11-12-2018 | 15:52 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 30-XD-HH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
30-XD-HH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30-XB-HH | Ford | Focus | Hatchback | Onbekend | 24-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 30-XD-HF | Renault | Clio | Hatchback | Onbekend | 06-04-2007 | 19,2 jaar | |
| 30-XD-HH | Mercedes-Benz | CLK | Cabriolet | Onbekend | 03-04-2007 | 25,2 jaar | |
| 30-XD-HJ | Porsche | 911 | Coupe | Onbekend | 03-04-2007 | 28,3 jaar | |
| 30-XD-HL | Nissan | Qashqai | MPV | Onbekend | 20-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 30-XD-HN | Peugeot | 207 | Cabriolet | € 25.150 | 17-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 30-XD-HP | Volvo | S40 | Sedan | € 29.009 | 11-04-2007 | 19,2 jaar | |
| 30-XD-HS | Ford | Ka | Hatchback | Onbekend | 06-04-2007 | 19,2 jaar | |
| 30-XD-HV | Opel | Corsa | MPV | € 16.147 | 24-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 30-XD-HZ | Kia | Sportage | MPV | Onbekend | 06-04-2007 | 19,2 jaar | |
| 30-XF-HH | Citroën | C5 | Hatchback | € 32.580 | 25-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 30-XG-HH | Opel | Zafira | MPV | € 26.819 | 08-05-2007 | 19,1 jaar | |
| 30-XJ-HH | Citroën | Xsara Picasso | MPV | € 23.015 | 14-06-2007 | 19 jaar | |
| 30-XK-HH | Mazda | 3 | Hatchback | Onbekend | 29-06-2007 | 18,9 jaar | |
| 30-XT-HH | Nissan | X-Trail | Stationwagen | Onbekend | 28-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 30-XV-HH | Mitsubishi | Colt | Hatchback | Onbekend | 29-10-2007 | 18,6 jaar | |
| 30-XX-HH | BMW | X3 | Stationwagen | € 64.373 | 29-10-2007 | 18,6 jaar | |
| 30-XZ-HH | Chevrolet | Aveo | Sedan | € 15.445 | 15-11-2007 | 18,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met lengte van 457 cm een gewicht van ± 1.655 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Ford Kuga | 466 cm | 188 cm | 1.730 kg |
| Volkswagen Tiguan | 460 cm | 186 cm | 1.740 kg |
| Toyota RAV 4 | 466 cm | 187 cm | 1.650 kg |
| Hyundai Tucson | 451 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| Kia Sportage | 452 cm | 187 cm | 1.680 kg |
| Audi Q3 | 453 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Volvo XC60 | 467 cm | 190 cm | 1.810 kg |
| Audi Q5 | 467 cm | 192 cm | 1.820 kg |
| BMW 3-Serie | 463 cm | 182 cm | 1.750 kg |
| Opel Zafira Tourer | 467 cm | 188 cm | 1.550 kg |
| Citroën C5 Aircross | 465 cm | 187 cm | 1.820 kg |
| BMW X3 | 466 cm | 188 cm | 1.800 kg |
| Mitsubishi Eclipse Cross | 451 cm | 186 cm | 1.800 kg |
| Saab 9-3 | 467 cm | 180 cm | 1.610 kg |
| BMW 4-Serie | 464 cm | 183 cm | 1.800 kg |
| Renault Scenic | 464 cm | 187 cm | 1.810 kg |
| Opel Grandland | 465 cm | 191 cm | 1.810 kg |
| Renault Austral | 451 cm | 183 cm | 1.500 kg |
| Nissan X-Trail | 467 cm | 183 cm | 1.550 kg |
| Volvo C70 | 465 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Subaru Forester | 467 cm | 183 cm | 1.690 kg |
| Porsche 911 | 454 cm | 190 cm | 1.700 kg |
| Peugeot 3008 | 454 cm | 189 cm | 1.780 kg |
| Citroën C4 Picasso | 459 cm | 183 cm | 1.530 kg |
| Nissan Leaf | 449 cm | 179 cm | 1.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLK
Mercedes-Benz CLK Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz CLK-Klasse
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/clk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLK Coupe
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.