HJB-98-X
Er rijden momenteel 30.917 Mercedes-Benz CLA's rond in Nederland. Deze witte CLA komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 8 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLA 250 sedan rijden er nog 266 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2002 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.069 en € 123.580, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 60.669 uitkomt. De nieuwwaarde van deze CLA 250 bedraagt € 72.080 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz CLA 250 € 11.411 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 maart 2025. Het voertuig was toen 9 jaren, 8 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLA 250 | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLA 250 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 72.080 |
| Bruto BPM | € 31.201 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1991cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 maart 2025. Het voertuig was toen 9 jaren, 8 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.611 kg |
| Massa rijklaar | 1.711 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 314 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.025 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.025 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.055 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.055 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.4 l/100km (1 liter op 10,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 223 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HJB-98-X | 23-02-2026 | 11:03 | periodieke controle | 24-02-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HJB-98-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HJB-98-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HJB-90-X | Toyota | Auris | MPV | € 30.780 | 18-03-2025 | 11 jaar | |
| HJB-91-X | Kia | Sportage | MPV | € 69.293 | 18-03-2025 | 14,9 jaar | |
| HJB-92-X | Mitsubishi | Colt | MPV | € 40.999 | 18-03-2025 | 4,2 jaar | |
| HJB-93-X | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 17-03-2026 | 20,9 jaar | |
| HJB-94-X | BMW | M6 | Cabriolet | Onbekend | 18-03-2025 | 17,4 jaar | |
| HJB-95-X | Ford | Focus | Stationwagen | € 25.544 | 24-03-2025 | 12,4 jaar | |
| HJB-96-X | BMW | X5 | Stationwagen | € 106.128 | 18-03-2025 | 10,9 jaar | |
| HJB-97-X | Toyota | RAV 4 | MPV | € 44.101 | 18-03-2025 | 9,9 jaar | |
| HJB-98-B | Audi | Q3 | Hatchback | € 50.645 | 10-06-2025 | 4,4 jaar | |
| HJB-98-D | Bürstner | BU I728 | Kampeerwagen | Onbekend | 17-04-2025 | 16,6 jaar | |
| HJB-98-F | Fiat | 500 | Hatchback | € 34.900 | 21-03-2025 | 3,5 jaar | |
| HJB-98-G | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 40.097 | 31-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-H | Audi | Q4 e-tron | Stationwagen | € 60.580 | 31-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-J | Mercedes-Benz | EQB | Stationwagen | € 63.030 | 27-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-K | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 48.425 | 05-04-2025 | 3,4 jaar | |
| HJB-98-L | Suzuki | Swift | Hatchback | € 28.144 | 21-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-N | MG | Cyberster | Cabriolet | € 69.691 | 29-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-P | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 56.749 | 27-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-R | Mazda | CX-60 | Stationwagen | € 55.800 | 24-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-S | Kia | EV3 | MPV | € 43.015 | 21-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-T | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.352 | 24-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-V | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 44.120 | 27-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJB-98-X | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 72.080 | 18-03-2025 | 10,9 jaar | |
| HJB-98-Z | Peugeot | 505 | Stationwagen | Onbekend | 18-03-2025 | 35,6 jaar | |
| HJB-99-X | Mitsubishi | Space Star | Hatchback | € 20.679 | 10-05-2025 | 4,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 60.669 en/of een gewicht van ± 1.611 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 60.900 | 482 cm | 183 cm | 1.750 kg |
| Audi Q3 | € 61.300 | 453 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Volvo XC60 | € 63.100 | 464 cm | 189 cm | 1.700 kg |
| BMW X1 | € 59.800 | 450 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Volvo V60 | € 56.300 | 477 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Volkswagen Tiguan | € 58.600 | 473 cm | 186 cm | 1.740 kg |
| Audi A5 | € 59.300 | 483 cm | 186 cm | 1.680 kg |
| Audi A6 | € 60.600 | 494 cm | 187 cm | 1.700 kg |
| Saab 9-3 | € 60.200 | 468 cm | 180 cm | 1.610 kg |
| BMW 5-Serie | € 61.500 | 495 cm | 187 cm | 1.710 kg |
| Tesla Model 3 | € 54.900 | 470 cm | 185 cm | 1.750 kg |
| Volvo XC70 | € 63.100 | 484 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| Volvo S80 | € 59.100 | 485 cm | 189 cm | 1.580 kg |
| Volvo C70 | € 59.800 | 472 cm | 184 cm | 1.690 kg |
| BMW 4-Serie | € 61.900 | 464 cm | 183 cm | 1.680 kg |
| Audi A4 | € 58.600 | 476 cm | 185 cm | 1.650 kg |
| Renault Espace | € 57.700 | 486 cm | 189 cm | 1.750 kg |
| BMW X3 | € 61.300 | 466 cm | 188 cm | 1.740 kg |
| Citroën DS7 | € 61.000 | 460 cm | 190 cm | 1.770 kg |
| Volkswagen Arteon | € 57.100 | 487 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| BMW X2 | € 62.600 | 455 cm | 185 cm | 1.710 kg |
| BMW 2-Serie | € 59.700 | 456 cm | 184 cm | 1.590 kg |
| Volkswagen Sharan | € 57.400 | 486 cm | 190 cm | 1.730 kg |
| Volkswagen Passat | € 56.700 | 492 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| CUPRA Formentor | € 60.900 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLAGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLA
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLA
Mercedes-Benz CLA Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes CLA: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Eerste review Mercedes-Benz CLA
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mercedes-Benz CLA
Dit is de toekomstige Mercedes-Benz CLA
Elektrische Mercedes CLA heeft bijna 800 kilometer range
Mercedes-Benz CLA Shooting Brake rolt van de band
Mercedes-Benz CLA Shooting Brake iets minder onhandig
Productie Mercedes-Benz CLA van start
Nieuwe Mercedes-Benz CLA Shooting Brake debuteert in Genève
Mini-CLS: Mercedes-Benz onthult nieuwe CLA op de CES
Nieuwe generatie Mercedes-Benz CLA debuteert op CES 2019
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/cla/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLA
Autotest: Mercedes-Benz CLA (2013 - 2019)
Autotest: Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (2015 - 2019)
Autotest: Mercedes-AMG CLA 45 S
Autotest: Mercedes-Benz CLA Shooting Brake
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.