69-GLF-4
Er rijden momenteel 582 Mercedes-Benz 380SL's rond in Nederland. Deze rode 380SL komt uit het jaar 1983 en is nu 43 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2008, dus sinds 17 jaren, 10 maanden en 15 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 380 SL cabriolet rijden er nog 582 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1980 en mei 1986. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 380 SL is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 juli 2008. Het voertuig was toen 25 jaren, 4 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 380SL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 380 SL | 1983
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 380 SL |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 150 kW (204 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 3818cc (3,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 1983 |
| Leeftijd | 43 jaren, 2 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 43 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 10 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 juli 2008. Het voertuig was toen 25 jaren, 4 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 september 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 3 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.549 kg |
| Massa rijklaar | 1.649 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 226 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.875 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.875 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 910 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 910 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 965 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 965 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,45 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. slotplaat motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 69-GLF-4 | 23-07-2025 | 14:07 | periodieke controle | 12-09-2027 | Nee |
| 69-GLF-4 | 24-08-2023 | 14:43 | periodieke controle | 12-09-2025 | Nee |
| 69-GLF-4 | 20-08-2021 | 15:12 | periodieke controle | 12-09-2023 | Nee |
| 69-GLF-4 | 12-09-2019 | 12:25 | periodieke controle | 12-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 12-09-2019 | 12:25 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 380SL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 69-GLF-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
69-GLF-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 69-GLB-4 | Nissan | Qashqai | MPV | Onbekend | 01-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 69-GLD-4 | Toyota | Yaris | MPV | € 16.824 | 22-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 69-GLF-1 | Peugeot | 207 | Hatchback | € 22.668 | 05-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 69-GLF-4 | Mercedes-Benz | 380SL | Cabriolet | Onbekend | 11-07-2008 | 43,3 jaar | |
| 69-GLF-5 | Renault | Clio | Hatchback | Onbekend | 23-07-2008 | 17,9 jaar | |
| 69-GLF-7 | BMW | 5-Serie | Sedan | € 58.193 | 17-07-2008 | 17,9 jaar | |
| 69-GLF-8 | Smart | Fortwo | Coupe | € 14.349 | 24-07-2008 | 17,8 jaar | |
| 69-GLF-9 | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 11.540 | 17-07-2008 | 17,9 jaar | |
| 69-GLH-4 | Volvo | S40 | Sedan | € 36.644 | 18-07-2008 | 17,9 jaar | |
| 69-GLJ-4 | Audi | A4 | Stationwagen | € 58.236 | 18-07-2008 | 17,9 jaar | |
| 69-GLN-4 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.420 | 25-07-2008 | 17,8 jaar | |
| 69-GLP-4 | Dacia | Logan | MPV | Onbekend | 22-07-2008 | 17,9 jaar | |
| 69-GLR-4 | Opel | Astra | Hatchback | € 22.689 | 01-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 69-GLT-4 | Toyota | Yaris | MPV | € 16.824 | 22-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 69-GLX-4 | Opel | Zafira | MPV | € 28.866 | 24-07-2008 | 17,8 jaar | |
| 69-GLZ-4 | Volvo | V50 | Stationwagen | € 35.789 | 29-07-2008 | 17,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.549 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kia Niro | 442 cm | 183 cm | 1.570 kg |
| Volkswagen Tiguan | 473 cm | 186 cm | 1.660 kg |
| BMW 3-Serie | 482 cm | 183 cm | 1.690 kg |
| Volkswagen Passat | 492 cm | 185 cm | 1.690 kg |
| Volvo V70 | 482 cm | 188 cm | 1.680 kg |
| Audi A4 | 476 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| Toyota C-HR | 440 cm | 183 cm | 1.540 kg |
| Hyundai Tucson | 451 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| BMW 5-Serie | 506 cm | 190 cm | 1.700 kg |
| Hyundai Kona | 437 cm | 183 cm | 1.670 kg |
| Kia Sportage | 453 cm | 187 cm | 1.680 kg |
| Toyota RAV 4 | 466 cm | 187 cm | 1.650 kg |
| Volkswagen Touran | 453 cm | 183 cm | 1.540 kg |
| Mazda CX-5 | 469 cm | 186 cm | 1.650 kg |
| BMW X1 | 451 cm | 185 cm | 1.640 kg |
| Volkswagen ID.3 | 427 cm | 181 cm | 1.700 kg |
| Audi A6 | 496 cm | 189 cm | 1.700 kg |
| Skoda Kodiaq | 471 cm | 188 cm | 1.510 kg |
| Audi Q3 | 452 cm | 185 cm | 1.580 kg |
| Volvo XC60 | 464 cm | 189 cm | 1.700 kg |
| Volvo V60 | 476 cm | 187 cm | 1.680 kg |
| Audi A5 | 483 cm | 186 cm | 1.690 kg |
| Skoda Superb | 491 cm | 186 cm | 1.700 kg |
| Ford Mondeo | 490 cm | 188 cm | 1.640 kg |
| Renault Scenic | 464 cm | 187 cm | 1.510 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.