PF-253-T
Er rijden momenteel 5.294 Mercedes-Benz 350's rond in Nederland. Deze grijze 350 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juni 2017, dus sinds 8 jaren, 11 maanden en 17 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SL 350 cabriolet rijden er in dezelfde variant (N4S6M0) nog 97 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en april 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 106.130 en € 146.900, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 126.799 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SL 350 bedraagt € 130.287 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz SL 350 € 3.488 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 juni 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SL 350 | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SL 350 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 130.287 |
| Bruto BPM | € 9.450 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 225 kW (306 pk) |
| Continue vermogen | 225 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 276954 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3498cc (3,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juni 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 11 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 juni 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 juni 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.585 kg |
| Massa rijklaar | 1.685 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.065 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.065 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 985 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,59 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,60 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 231 | |
| Variant N4S6M0 | |
| Uitvoering NZAAB221 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0803*00 | |
| Plaats chassisnummer by dwarsbalk r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.5 l/100km (1 liter op 10,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.2 l/100km (1 liter op 13,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 169 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label C | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| PF-253-T | 23-06-2025 | 14:08 | periodieke controle | 30-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| PF-253-T | 19-06-2024 | 09:30 | periodieke controle | 30-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| PF-253-T | 28-06-2023 | 10:46 | periodieke controle | 30-06-2024 | Nee |
| PF-253-T | 25-05-2022 | 11:52 | periodieke controle | 30-06-2023 | Nee |
| PF-253-T | 30-06-2021 | 13:44 | periodieke controle | 30-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| PF-253-T | 22-06-2020 | 14:32 | periodieke controle | 22-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| PF-253-T | 23-05-2019 | 10:55 | periodieke controle | 16-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 23-06-2025 | 14:08 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 23-06-2025 | 14:08 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2024 | |||||
| 19-06-2024 | 09:30 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 30-06-2021 | 13:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 22-06-2020 | 14:32 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 23-05-2019 | 10:55 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van PF-253-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
PF-253-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PF-250-T | Ford | Mondeo | Stationwagen | € 31.795 | 19-06-2017 | 14,1 jaar | |
| PF-252-T | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 19-07-2017 | 19,5 jaar | |
| PF-253-D | Ford | Fiesta | Hatchback | € 20.076 | 15-06-2017 | 9 jaar | |
| PF-253-F | Mitsubishi | Space Star | Hatchback | € 12.379 | 24-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PF-253-G | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 25-07-2017 | 19,8 jaar | |
| PF-253-H | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.255 | 09-06-2017 | 9 jaar | |
| PF-253-K | Peugeot | 3008 | MPV | € 34.820 | 15-06-2017 | 9 jaar | |
| PF-253-P | Citroën | C3 | Hatchback | € 23.035 | 27-07-2017 | 15,1 jaar | |
| PF-253-R | Renault | Clio | Stationwagen | € 19.595 | 23-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PF-253-S | Opel | Astra | Stationwagen | € 28.415 | 19-06-2017 | 9 jaar | |
| PF-253-T | Mercedes-Benz | 350 | Cabriolet | € 130.287 | 13-06-2017 | 14,2 jaar | |
| PF-253-V | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 13.475 | 17-06-2017 | 9 jaar | |
| PF-253-Z | Renault | Zoe | Hatchback | € 32.695 | 20-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PF-254-T | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 16-06-2017 | 21,5 jaar | |
| PF-256-T | Ford | Focus | Stationwagen | € 26.195 | 30-11-2017 | 9,8 jaar | |
| PF-257-T | Toyota | Aygo | Hatchback | € 15.158 | 27-06-2017 | 11,3 jaar | |
| PF-258-T | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 24.080 | 16-08-2017 | 12,7 jaar | |
| PF-259-T | BMW | 1-Serie | Hatchback | Onbekend | 13-06-2017 | 21 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 126.799 en/of een gewicht van ± 1.585 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Jaguar F-Type | € 127.100 | 448 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| BMW 6-Serie | € 122.400 | 501 cm | 189 cm | 1.730 kg |
| Audi RS Q3 | € 123.900 | 453 cm | 185 cm | 1.690 kg |
| BMW M3 | € 125.600 | 467 cm | 188 cm | 1.640 kg |
| Jaguar XJ | € 118.600 | 511 cm | 190 cm | 1.620 kg |
| Porsche 911 | € 136.400 | 444 cm | 185 cm | 1.470 kg |
| Jaguar XK | € 130.400 | 479 cm | 190 cm | 1.640 kg |
| Audi RS3 | € 116.800 | 454 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Chevrolet Corvette | € 133.000 | 463 cm | 193 cm | 1.490 kg |
| BMW M4 | € 127.200 | 467 cm | 187 cm | 1.530 kg |
| BMW M5 | € 134.700 | 483 cm | 181 cm | 1.710 kg |
| Alfa Romeo Quadrifoglio | € 125.000 | 464 cm | 188 cm | 1.630 kg |
| BMW 7-Serie | € 135.200 | 510 cm | 190 cm | 1.730 kg |
| BMW M2 | € 134.100 | 458 cm | 189 cm | 1.700 kg |
| Jaguar XK8 | € 115.600 | 476 cm | 183 cm | 1.690 kg |
| BMW 4-Serie | € 120.800 | 464 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Audi RS5 | € 123.200 | 465 cm | 186 cm | 1.700 kg |
| Lexus RC 300h | € 123.200 | 470 cm | 184 cm | 1.700 kg |
| Nissan GT-R | € 135.100 | 468 cm | 190 cm | 1.700 kg |
| Ford Mustang | € 122.000 | 479 cm | 192 cm | 1.710 kg |
| BMW 5-Serie | € 115.500 | 481 cm | 181 cm | 1.670 kg |
| Land Rover Jaguar F-type | € 122.400 | 447 cm | 192 cm | 1.630 kg |
| Audi Q3 | € 133.800 | 449 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi S8 | € 116.100 | 503 cm | - | 1.730 kg |
| Audi TT RS | € 119.000 | 420 cm | 183 cm | 1.520 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.