47-YB-86
OLDTIMER
Er rijden momenteel 5.411 Mercedes-Benz 280's rond in Nederland. Deze blauwe 280 komt uit het jaar 1974 en is nu 52 jaren, 1 maand en 11 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 december 2023, dus sinds 2 jaren, 5 maanden en 22 dagen. Deze personenauto rijdt op lpg en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mercedes-Benz 280 SE sedan rijden er nog 4.633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1963 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.687 en € 97.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.403 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 280 SE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 oktober 1999. Het voertuig was toen 25 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 280 SE | 1974
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 280 SE |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 1974 |
| Leeftijd | 52 jaren, 1 maand en 11 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 52 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 december 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 5 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 oktober 1999. Het voertuig was toen 25 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.664 kg |
| Massa rijklaar | 1.764 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 366 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.130 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.130 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,86 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 47-YB-86 | 10-11-1999 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 80 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 47-YB-86 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
47-YB-86
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47-YA-86 | Mercedes-Benz | 280E | Sedan | Onbekend | 31-12-2001 | 50,3 jaar | |
| 47-YB-80 | Renault | Siete TL | Sedan | Onbekend | 20-03-2008 | 49,6 jaar | |
| 47-YB-81 | Triumph | TR 6 | Cabriolet | Onbekend | 20-03-2008 | 50,1 jaar | |
| 47-YB-83 | Chevrolet | Suburban | Stationwagen | Onbekend | 02-04-2008 | 48,8 jaar | |
| 47-YB-84 | Pontiac | Firebird | Coupe | Onbekend | 20-03-2008 | 52,3 jaar | |
| 47-YB-85 | Citroën | DF 2 Kc Break 20 Conf. | Niet geregistreerd | Onbekend | 16-06-1993 | 53,1 jaar | |
| 47-YB-86 | Mercedes-Benz | 280 | Sedan | Onbekend | 09-10-1999 | 52,1 jaar | |
| 47-YB-87 | Mercedes-Benz | SL | Cabriolet | Onbekend | 21-03-2008 | 49,9 jaar | |
| 47-YB-88 | Commer | KCH | Kampeerwagen | Onbekend | 19-09-1973 | 52,7 jaar | |
| 47-YD-86 | Porsche | Targa | Cabriolet | Onbekend | 08-06-2018 | 50,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.403 en/of een gewicht van ± 1.664 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 85.800 | 506 cm | 190 cm | 1.830 kg |
| Audi Q5 | € 85.800 | 469 cm | 193 cm | 1.820 kg |
| Audi A6 | € 86.200 | 500 cm | 189 cm | 1.820 kg |
| BMW X3 | € 86.000 | 476 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| BMW 4-Serie | € 84.800 | 478 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| BMW X4 | € 84.900 | 475 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| BMW 3-Serie | € 82.700 | 482 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| Ford Mustang | € 86.700 | 481 cm | 201 cm | 1.690 kg |
| Jaguar XF | € 83.400 | 497 cm | 188 cm | 1.800 kg |
| BMW Z4 | € 88.000 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 83.500 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Audi A7 | € 90.800 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| Audi S4 | € 89.000 | 478 cm | 184 cm | 1.730 kg |
| Lexus GS 450h | € 82.400 | 487 cm | 184 cm | 1.830 kg |
| Chevrolet Camaro | € 83.200 | 489 cm | 192 cm | 1.670 kg |
| Audi S5 | € 91.200 | 471 cm | 185 cm | 1.730 kg |
| Lexus NX 350h | € 80.900 | 466 cm | 187 cm | 1.770 kg |
| Audi A6 Allroad | € 90.500 | - | 186 cm | 1.820 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 85.600 | 437 cm | 200 cm | 1.780 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Jeep Wrangler | € 81.800 | 426 cm | 188 cm | 1.750 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 85.800 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| Volvo XC60 | € 84.300 | 468 cm | 189 cm | 1.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.