08-YE-81
OLDTIMER
Er rijden momenteel 5.411 Mercedes-Benz 280's rond in Nederland. Deze grijze 280 komt uit het jaar 1975 en is nu 50 jaren, 5 maanden en 23 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 6 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 280SL cabriolet rijden er nog 4.633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1963 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.687 en € 97.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.403 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 280SL is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 juni 2023. Het voertuig was toen 47 jaren, 6 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 280SL | 1975
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 280SL |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 135 kW (184 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2746cc (2,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 december 1975 |
| Leeftijd | 50 jaren, 5 maanden en 23 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 50 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 juni 2023. Het voertuig was toen 47 jaren, 6 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.490 kg |
| Massa rijklaar | 1.590 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 330 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.920 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.920 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 940 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 940 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 980 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 980 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,44 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 08-YE-81 | 21-05-2025 | 09:34 | periodieke controle | 4-07-2027 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 21-05-2025 | 09:34 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 21-05-2025 | 09:34 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 08-YE-81 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
08-YE-81
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08-YB-81 | Auto Union | Audi 80 | Sedan | Onbekend | 24-12-2004 | 50,6 jaar | |
| 08-YD-81 | Santana | 88 Diesel | Stationwagen | Onbekend | 20-03-2015 | 49,9 jaar | |
| 08-YE-80 | Norton | Commando | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 14-07-2023 | 53 jaar |
| 08-YE-81 | Mercedes-Benz | 280 | Cabriolet | Onbekend | 09-06-2023 | 50,5 jaar | |
| 08-YE-82 | Kreidler | K54/303 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 13-07-2012 | 50,8 jaar |
| 08-YE-83 | Ducati | 350 Mark 3 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 17-07-2023 | 51,9 jaar |
| 08-YE-84 | Hanomag-henschel | F45-oka Kampeerauto | Kampeerwagen | Onbekend | 30-03-1973 | 53,2 jaar | |
| 08-YE-85 | Bugatti | 57 | Coupe | Onbekend | 17-07-2023 | 49,6 jaar | |
| 08-YE-86 | Jawa | 559 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 17-07-2023 | 53 jaar |
| 08-YE-87 | Honda | CB750 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 17-07-2023 | 50 jaar |
| 08-YE-88 | Alfa Romeo | Nuova 1300 | Sedan | Onbekend | 17-07-2023 | 50,7 jaar | |
| 08-YE-89 | Zündapp | 517 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 17-07-2023 | 51 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.403 en/of een gewicht van ± 1.490 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 85.200 | 495 cm | 187 cm | 1.640 kg |
| Ford Mustang | € 85.600 | 481 cm | 201 cm | 1.640 kg |
| BMW Z4 | € 87.600 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| BMW 4-Serie | € 82.800 | 478 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| Audi RS3 | € 92.200 | 434 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| BMW 3-Serie | € 80.600 | 482 cm | 183 cm | 1.640 kg |
| Audi S3 | € 82.000 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| BMW M2 | € 90.700 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| BMW 1-Serie | € 87.700 | 455 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Audi S5 | € 90.200 | - | 185 cm | 1.610 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Audi TTS | € 85.400 | 419 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 85.800 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 78.000 | 436 cm | 190 cm | 1.620 kg |
| BMW Z3 | € 89.400 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Audi SQ2 | € 84.900 | 420 cm | 179 cm | 1.500 kg |
| Toyota Supra | € 81.700 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Volvo S90 | € 81.000 | 497 cm | 189 cm | 1.580 kg |
| Audi TT RS | € 88.800 | 424 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi A6 | € 82.100 | - | - | 1.530 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.