22-YA-38
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.211 Mercedes-Benz 250's rond in Nederland. Deze blauwe 250 komt uit het jaar 1973 en is nu 53 jaren en 15 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 oktober 2017, dus sinds 8 jaren, 7 maanden en 20 dagen. Deze personenauto rijdt op lpg & benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mercedes-Benz 250 2L8 sedan rijden er nog 1.815 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1953 en oktober 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.699 en € 145.693, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.777 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 250 2L8 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 oktober 2001. Het voertuig was toen 28 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 250 2L8 | 1973
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 250 2L8 |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 mei 1973 |
| Leeftijd | 53 jaren en 15 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 53 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 oktober 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 7 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 oktober 2001. Het voertuig was toen 28 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.488 kg |
| Massa rijklaar | 1.588 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 322 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.910 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.910 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 915 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 915 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 995 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 995 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,44 m (voor) / 1,44 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op slotplaat onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 22-YA-38 | 27-03-2023 | 17:00 | periodieke controle | 27-03-2025 | Nee |
| 22-YA-38 | 5-03-2021 | 16:59 | periodieke controle | 17-03-2023 | Nee |
| 22-YA-38 | 1-03-2019 | 16:59 | periodieke controle | 17-03-2021 | Nee |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 22-YA-38 | 22-05-2002 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 85 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 22-YA-38 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
22-YA-38
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22-YA-32 | Jaguar | E-Type | Cabriolet | Onbekend | 29-05-2001 | 53,3 jaar | |
| 22-YA-34 | Mercedes-Benz | 280S | Sedan | Onbekend | 14-05-2001 | 50,2 jaar | |
| 22-YA-35 | Mercedes-Benz | 450SL | Cabriolet | Onbekend | 25-05-2001 | 51,3 jaar | |
| 22-YA-37 | Alpine-renault | A110-1300VC | Niet geregistreerd | Onbekend | 15-05-2001 | 50,4 jaar | |
| 22-YA-38 | Mercedes-Benz | 250 | Sedan | Onbekend | 10-10-2001 | 53,1 jaar | |
| 22-YE-38 | Mercedes-Benz | L 608 D | MPV | Onbekend | 11-10-2024 | 53,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.777 en/of een gewicht van ± 1.488 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 81.300 | 495 cm | 187 cm | 1.640 kg |
| BMW 3-Serie | € 78.200 | 482 cm | 183 cm | 1.640 kg |
| Ford Mustang | € 83.600 | 481 cm | 201 cm | 1.630 kg |
| BMW 4-Serie | € 81.400 | 478 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| BMW Z4 | € 85.500 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi S3 | € 79.600 | 450 cm | 182 cm | 1.610 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 74.500 | 469 cm | 190 cm | 1.640 kg |
| BMW 2-Serie | € 77.000 | 453 cm | 180 cm | 1.610 kg |
| BMW M2 | € 90.100 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Audi TTS | € 81.900 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| BMW 1-Serie | € 85.800 | 438 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Audi RS3 | € 79.800 | 434 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| Audi SQ2 | € 76.600 | 423 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 85.800 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| Toyota Supra | € 79.900 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 78.000 | 436 cm | 190 cm | 1.620 kg |
| BMW X1 | € 74.900 | 444 cm | 182 cm | 1.570 kg |
| Jaguar S-Type | € 80.000 | 489 cm | - | 1.630 kg |
| BMW Z3 | € 87.700 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Volvo S90 | € 81.000 | 497 cm | 189 cm | 1.580 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.