AM-88-96
OLDTIMER
Er rijden momenteel 675 MG A's rond in Nederland. Deze rode A komt uit het jaar 1959 en is nu 66 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 september 2009, dus sinds 16 jaren, 7 maanden en 26 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze MG A cabriolet rijden er nog 675 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1930 en juli 1971. De nieuwwaarde van deze MG A is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 september 2009. Het voertuig was toen 50 jaren, 3 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle MG A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG A | 1959
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | A |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1500cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1959 |
| Leeftijd | 66 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 66 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 september 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 7 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 september 2009. Het voertuig was toen 50 jaren, 3 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 890 kg |
| Massa rijklaar | 990 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,38 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,22 m (voor) / 1,24 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk v. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle MG A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AM-88-96 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AM-88-96
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AM-80-96 | Triumph | TR 6 | Cabriolet | Onbekend | 12-06-2009 | 56,3 jaar | |
| AM-81-96 | Land Rover | 88 | Stationwagen | Onbekend | 23-06-2009 | 59,9 jaar | |
| AM-82-96 | Volvo | Volvo 21124FFs-1265 | Coupe | Onbekend | 06-07-2009 | 59,8 jaar | |
| AM-83-96 | Opel | Rekord | Sedan | Onbekend | 15-07-2009 | 69,2 jaar | |
| AM-85-96 | Volkswagen | Kever | Sedan | Onbekend | 11-08-2009 | 71 jaar | |
| AM-87-96 | Porsche | 911 | Coupe | Onbekend | 12-03-2010 | 53,6 jaar | |
| AM-88-90 | Volkswagen | Kever | Sedan | Onbekend | 28-09-2009 | 68,9 jaar | |
| AM-88-91 | Citroën | HZ | MPV | Onbekend | 28-09-2009 | 59 jaar | |
| AM-88-92 | Volkswagen | Kever | Hatchback | Onbekend | 29-09-2009 | 62,4 jaar | |
| AM-88-94 | Porsche | 356 | Coupe | Onbekend | 29-09-2009 | 64,9 jaar | |
| AM-88-96 | MG | A | Cabriolet | Onbekend | 29-09-2009 | 66,9 jaar | |
| AM-88-97 | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 29-09-2009 | 55,3 jaar | |
| AM-88-98 | Volvo | 142 | Sedan | Onbekend | 29-09-2009 | 54,2 jaar | |
| AM-89-96 | Ford | Mustang | Cabriolet | Onbekend | 16-10-2009 | 60,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 890 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kia Picanto | 361 cm | 160 cm | 890 kg |
| Toyota Aygo | 347 cm | 162 cm | 850 kg |
| Volkswagen Up! | 360 cm | 165 cm | 890 kg |
| Fiat 500 | 358 cm | 163 cm | 930 kg |
| Renault Twingo | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Hyundai i10 | 367 cm | 168 cm | 940 kg |
| Ford Fiesta | 399 cm | 172 cm | 980 kg |
| Suzuki Swift | 388 cm | 174 cm | 960 kg |
| Fiat Panda | 371 cm | 166 cm | 970 kg |
| Peugeot 108 | 348 cm | 162 cm | 840 kg |
| Ford Ka | 393 cm | 170 cm | 980 kg |
| Peugeot 208 | 397 cm | 174 cm | 980 kg |
| Toyota Yaris | 394 cm | 197 cm | 980 kg |
| Opel Agila | 374 cm | 168 cm | 980 kg |
| Citroën C3 | 400 cm | 175 cm | 980 kg |
| Suzuki Alto | 350 cm | 160 cm | 830 kg |
| Opel Karl | 368 cm | 163 cm | 890 kg |
| Peugeot 206 | 387 cm | 167 cm | 960 kg |
| Toyota Aygo X | 372 cm | 174 cm | 960 kg |
| Nissan Micra | 400 cm | 174 cm | 970 kg |
| Mitsubishi Space Star | 383 cm | 167 cm | 850 kg |
| Opel Corsa | 384 cm | 165 cm | 940 kg |
| Suzuki Ignis | 377 cm | 169 cm | 940 kg |
| Mazda 2 | 406 cm | 170 cm | 980 kg |
| Mitsubishi Colt | 394 cm | 170 cm | 970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.