P-988-FB
Er rijden momenteel 11.220 Land Rover Range Rover Sport's rond in Nederland. Deze zwarte Range Rover Sport komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 8 maanden en 15 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Land Rover Range Rover Sport stationwagen rijden er nog 339 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2004 en mei 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 83.737 en € 287.712, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 144.241 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Land Rover Range Rover Sport is helaas onbekend.
Deze Land Rover is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 209 km/uur. Daardoor behoort deze Land Rover Range Rover Sport tot de snelste 23.8% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 februari 2022. Het voertuig was toen 13 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover Range Rover Sport voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover Range Rover Sport | 2008
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | Range Rover Sport |
| Breedte | 1,93 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 209 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.443 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 220 kW (299 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4394cc (4,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 8 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 februari 2022. Het voertuig was toen 13 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.600 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 2600 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 470 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.070 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.070 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.570 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.710 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.710 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 3.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, met dit voertuig mag je ook een geremde aanhanger tot 3.500 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,61 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 20.9 l/100km (1 liter op 4,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 20.9 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 12.1 l/100km (1 liter op 8,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.1 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 14.9 l/100km (1 liter op 6,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14.9 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 352 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 352 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-988-FB | 11-02-2026 | 09:56 | periodieke controle | 9-03-2027 | Nee |
| P-988-FB | 30-01-2025 | 14:08 | periodieke controle | 9-03-2026 | Nee |
| P-988-FB | 5-03-2024 | 08:54 | periodieke controle | 9-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| P-988-FB | 9-03-2023 | 14:49 | periodieke controle | 9-03-2024 | Nee |
| P-988-FB | 18-02-2022 | 13:48 | periodieke controle | 18-02-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 5-03-2024 | 08:54 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle Land Rover Range Rover Sport voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-988-FB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-988-FB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-980-FB | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 61.623 | 15-02-2022 | 8,9 jaar | |
| P-981-FB | Lexus | UX 250h | Hatchback | € 50.584 | 15-02-2022 | 6,4 jaar | |
| P-982-FB | Bürstner | BT7361 | Kampeerwagen | € 44.153 | 01-07-2022 | 6,8 jaar | |
| P-983-FB | Mercedes-Benz | 560 | Cabriolet | Onbekend | 18-03-2023 | 39,2 jaar | |
| P-984-FB | Land Rover | Range Rover | Stationwagen | Onbekend | 19-02-2022 | 16,6 jaar | |
| P-985-FB | Peugeot | 308 | Stationwagen | € 33.188 | 18-02-2022 | 8,2 jaar | |
| P-986-FB | Audi | A1 | Hatchback | € 29.875 | 15-02-2022 | 5 jaar | |
| P-987-FB | Toyota | Yaris | MPV | € 22.454 | 15-02-2022 | 5,6 jaar | |
| P-988-FB | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | Onbekend | 18-02-2022 | 18,2 jaar | |
| P-988-FF | Mercedes-Benz | C-klasse | Cabriolet | € 136.386 | 16-02-2022 | 8,1 jaar | |
| P-988-FG | Toyota | C-HR | Hatchback | € 36.327 | 03-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-988-FH | Kia | ProCeed | Hatchback | € 37.240 | 02-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-988-FJ | Ford | Fiesta | Hatchback | € 25.198 | 08-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-988-FK | Mercedes-Benz | EQS | Sedan | € 139.646 | 25-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-988-FL | Toyota | Yaris | Hatchback | € 26.242 | 23-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-988-FN | Kia | Picanto | MPV | € 15.615 | 21-03-2022 | 4,1 jaar | |
| P-988-FP | Toyota | Auris | Hatchback | Onbekend | 21-02-2022 | 17,1 jaar | |
| P-988-FR | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 51.564 | 17-03-2022 | 6,2 jaar | |
| P-988-FT | Peugeot | 208 | Hatchback | € 18.684 | 01-04-2022 | 13,9 jaar | |
| P-988-FV | McLaren | 600LT | Cabriolet | € 329.069 | 23-02-2022 | 6,8 jaar | |
| P-988-FX | Fiat | 500 | Hatchback | € 19.771 | 18-03-2022 | 12,4 jaar | |
| P-988-FZ | BMW | 3-Serie | Sedan | € 60.619 | 28-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-989-FB | Audi | A3 | Sedan | € 94.939 | 15-02-2022 | 8,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 144.241 en/of breedte van 193 cm en/of een gewicht van ± 2.500 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche Cayenne | € 145.900 | 493 cm | 198 cm | 2.380 kg |
| Audi Q8 | € 141.100 | 500 cm | 200 cm | 2.410 kg |
| Tesla Model X | € 137.700 | 505 cm | 200 cm | 2.400 kg |
| Mercedes-Benz EQS | € 140.800 | 522 cm | 203 cm | 2.720 kg |
| Mercedes-Benz GLE | € 145.700 | 495 cm | 202 cm | 2.700 kg |
| BMW X5 | € 142.600 | 494 cm | 200 cm | 2.560 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 135.800 | 497 cm | 190 cm | 2.340 kg |
| BMW XM | € 141.000 | 511 cm | 201 cm | 2.600 kg |
| Porsche Macan | € 142.100 | 478 cm | 195 cm | 2.380 kg |
| BMW X7 | € 151.700 | 515 cm | 200 cm | 2.450 kg |
| BMW i7 | € 144.600 | 539 cm | 195 cm | 2.500 kg |
| Mercedes-Benz GLS | € 145.100 | 523 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| BMW M6 | € 144.200 | 495 cm | 197 cm | 2.570 kg |
| BMW 7-Serie | € 155.500 | 539 cm | 195 cm | 2.360 kg |
| Audi Q7 | € 137.700 | 513 cm | 200 cm | 2.360 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 140.100 | 495 cm | 197 cm | 2.560 kg |
| Mercedes-Benz S-klasse | € 157.400 | 530 cm | 195 cm | 2.320 kg |
| BMW M5 | € 158.400 | 510 cm | 197 cm | 2.410 kg |
| Mercedes-Benz EQV | € 149.500 | 519 cm | 193 cm | 2.570 kg |
| Mercedes-Benz 500 | € 156.500 | 510 cm | 193 cm | 2.440 kg |
| Chevrolet Suburban | € 149.300 | 565 cm | 201 cm | 2.400 kg |
| Lucid Air | € 136.700 | 498 cm | 194 cm | 2.260 kg |
| Mercedes-Benz EQE | € 141.100 | 496 cm | 203 cm | 2.500 kg |
| Lotus Eletre | € 148.000 | 510 cm | 202 cm | 2.560 kg |
| Mercedes-Benz 420 | € 144.500 | - | 192 cm | 2.480 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 8 mei 2026.