X-806-VB
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze rode Ka komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 december 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 1 dag. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (ABCA1U) nog 5.123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2012 en juli 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.279 en € 20.229, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.453 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 9.793 incl. BTW en BPM, deze Ford Ka is daardoor € 1.660 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Ford haalt een maximumsnelheid van 159 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Ford Ka tot de 8% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 december 2024. Het voertuig was toen 12 jaren, 8 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 9.793 |
| Bruto BPM | € 853 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 1 maand |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 december 2024. Het voertuig was toen 12 jaren, 8 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant ABCA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 115 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 F | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008F | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-806-VB | 19-12-2025 | 14:54 | periodieke controle | 20-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| X-806-VB | 20-12-2024 | 12:19 | periodieke controle | 20-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 19-12-2025 | 14:54 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 19-12-2025 | 14:54 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 19-12-2025 | 14:54 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 19-12-2025 | 14:54 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2024 | |||||
| 20-12-2024 | 12:19 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-806-VB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-806-VB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-800-VB | Seat | Leon | Stationwagen | € 40.668 | 23-02-2024 | 5,5 jaar | |
| X-801-VB | BMW | X1 | Stationwagen | € 60.601 | 02-02-2024 | 2,8 jaar | |
| X-802-VB | Mercedes-Benz | A-klasse | Sedan | € 53.719 | 28-02-2024 | 4,6 jaar | |
| X-803-VB | Volvo | V90 | Stationwagen | € 57.174 | 23-02-2024 | 7,3 jaar | |
| X-804-VB | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 54.644 | 15-04-2024 | 6,2 jaar | |
| X-805-VB | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 50.862 | 27-03-2024 | 5,7 jaar | |
| X-806-VB | Ford | Ka | MPV | € 9.793 | 26-12-2024 | 14,1 jaar | |
| X-806-VD | Peugeot | 5008 | MPV | € 44.899 | 19-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-806-VF | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 55.325 | 27-02-2024 | 2,2 jaar | |
| X-806-VG | Audi | Q3 | Stationwagen | € 63.036 | 29-02-2024 | 4,9 jaar | |
| X-806-VH | Mazda | MX-30 | Stationwagen | € 39.950 | 09-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-806-VJ | Volkswagen | California | Kampeerwagen | € 55.222 | 13-02-2024 | 2,7 jaar | |
| X-806-VK | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 62.400 | 14-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-806-VL | Fiat | 500X | MPV | € 27.975 | 31-03-2026 | 8,7 jaar | |
| X-806-VN | Kia | Sportage | MPV | € 50.075 | 01-03-2024 | 2,2 jaar | |
| X-806-VP | Seat | Leon | Stationwagen | € 41.254 | 08-03-2024 | 7,1 jaar | |
| X-806-VS | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 32.372 | 01-03-2024 | 2,2 jaar | |
| X-806-VT | Land Rover | Defender | Stationwagen | € 114.744 | 09-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-806-VX | Kia | Niro | Stationwagen | € 38.575 | 16-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-806-VZ | Renault | Espace | Stationwagen | € 53.920 | 14-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-807-VB | BMW | X1 | Stationwagen | € 60.601 | 01-02-2024 | 2,8 jaar | |
| X-808-VB | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 26.557 | 15-07-2024 | 8,6 jaar | |
| X-809-VB | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 67.061 | 07-03-2024 | 5,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.453 en/of een afmeting van 362 x 166 cm en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kia Picanto | € 11.700 | 360 cm | 160 cm | 830 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.900 | 355 cm | 165 cm | 840 kg |
| Renault Twingo | € 10.800 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Suzuki Celerio | € 12.300 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.700 | 364 cm | 160 cm | 850 kg |
| Fiat Panda | € 11.500 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Daihatsu Sirion | € 12.500 | 362 cm | 167 cm | 890 kg |
| Subaru Justy | € 11.800 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Skoda Citigo | € 12.400 | 358 cm | 164 cm | 850 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
| Hyundai i10 | € 10.700 | 357 cm | 160 cm | 900 kg |
| Mitsubishi Space Star | € 12.200 | 371 cm | 167 cm | 820 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.