X-767-FF
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze blauwe Ka komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 11 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (BAAA1U) nog 10 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2008 en januari 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.100 en € 24.474, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.945 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 17.650 incl. BTW en BPM, deze Ford Ka is daardoor € 1.295 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Ford geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 162 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Ford Ka tot de 16.1% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 november 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2010
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 162 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 17.650 |
| Bruto BPM | € 307 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 169A1000 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1248cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 juni 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 11 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 november 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 16 november 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 955 kg |
| Massa rijklaar | 1.055 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 360 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.415 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 830 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 830 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant BAAA1U | |
| Uitvoering 4BAAJB | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*03 | |
| Plaats chassisnummer r. kofferruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.2 l/100km (1 liter op 19,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 3.7 l/100km (1 liter op 27,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.2 l/100km (1 liter op 23,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 112 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-767-FF | 16-11-2023 | 13:04 | periodieke controle | 16-11-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-767-FF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-767-FF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-760-FF | Mazda | MX-30 | Stationwagen | € 37.950 | 28-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-761-FF | BYD | Atto 3 | MPV | € 38.025 | 31-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-762-FF | Mazda | CX-30 | Stationwagen | € 43.700 | 30-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-763-FF | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 53.450 | 10-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-764-FF | Mazda | 2 | Hatchback | € 24.200 | 25-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-765-FF | Toyota | Corolla | Hatchback | Onbekend | 23-10-2023 | 23,7 jaar | |
| X-766-FF | Chevrolet | Suburban | Stationwagen | Onbekend | 23-10-2023 | 36,3 jaar | |
| X-767-FB | Opel | Astra | Hatchback | € 48.448 | 23-10-2023 | 2,8 jaar | |
| X-767-FD | Ford | Mustang Mach-E | Hatchback | € 66.244 | 31-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-767-FF | Ford | Ka | MPV | € 17.650 | 16-11-2023 | 15,9 jaar | |
| X-767-FG | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 33.627 | 27-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-767-FH | Piaggio | MP3 350 | Niet geregistreerd | ? | € 6.581 | 24-10-2023 | 7,7 jaar |
| X-767-FJ | Mazda | CX-60 | Stationwagen | € 59.449 | 12-12-2023 | 3,2 jaar | |
| X-767-FK | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.496 | 27-10-2023 | 3,9 jaar | |
| X-767-FL | Nissan | Ariya | MPV | € 51.800 | 27-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-767-FN | Toyota | Yaris | Hatchback | € 26.277 | 04-12-2023 | 2,5 jaar | |
| X-767-FP | Kia | Ceed | Stationwagen | € 40.600 | 07-11-2023 | 2,6 jaar | |
| X-767-FR | Fiat | 500 | Hatchback | € 20.996 | 12-11-2024 | 5,7 jaar | |
| X-767-FS | Hyundai | Kona | MPV | € 43.795 | 02-11-2023 | 2,6 jaar | |
| X-767-FT | Ford | Kuga | MPV | € 63.828 | 27-10-2023 | 3,5 jaar | |
| X-767-FV | Renault | Zoe | Hatchback | € 34.025 | 31-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-767-FX | Toyota | Yaris | Hatchback | € 27.072 | 23-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-767-FZ | Hyundai | Kona | MPV | € 33.895 | 28-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-768-FF | Mercedes-Benz | 380SL | Cabriolet | Onbekend | 23-10-2023 | 41,3 jaar | |
| X-769-FF | Genesis | G70 | Sedan | € 127.964 | 23-10-2023 | 6,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 18.945 en/of een afmeting van 362 x 166 cm en/of een gewicht van ± 955 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 500 | € 18.900 | 358 cm | 163 cm | 930 kg |
| Kia Picanto | € 17.900 | 360 cm | 160 cm | 880 kg |
| Hyundai i10 | € 19.100 | 367 cm | 168 cm | 900 kg |
| Toyota Aygo X | € 20.400 | 371 cm | 174 cm | 940 kg |
| Opel Adam | € 19.000 | 370 cm | 172 cm | 1.040 kg |
| Toyota Yaris | € 18.200 | 372 cm | 166 cm | 880 kg |
| Volkswagen Polo | € 19.400 | 372 cm | 167 cm | 1.040 kg |
| Dacia Spring | € 20.600 | 372 cm | 159 cm | 940 kg |
| Renault Twingo | € 17.900 | 360 cm | 166 cm | 900 kg |
| Mini One | € 19.600 | 372 cm | 173 cm | 1.040 kg |
| Fiat Panda | € 18.200 | 370 cm | 166 cm | 970 kg |
| Nissan Micra | € 18.700 | 372 cm | 166 cm | 930 kg |
| Mini Cooper | € 20.500 | 363 cm | 169 cm | 1.040 kg |
| Suzuki Jimny | € 18.400 | 365 cm | 160 cm | 1.040 kg |
| Suzuki Ignis | € 20.000 | 370 cm | 166 cm | 870 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.