T-303-HJ
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze witte Ka komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 7 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (AAAA1U) nog 19.816 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2008 en oktober 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.902 en € 20.813, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.897 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 11.500 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ford Ka € 603 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Ford haalt een maximumsnelheid van 159 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Ford Ka tot de 8% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 juni 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 1 maand en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2010
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 11.500 |
| Bruto BPM | € 736 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 juni 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 1 maand en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 juni 2026. Het voertuig moet over 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant AAAA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 119 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| T-303-HJ | 9-05-2025 | 14:00 | periodieke controle | 17-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| T-303-HJ | 17-06-2024 | 16:21 | periodieke controle | 17-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| T-303-HJ | 16-06-2023 | 09:08 | periodieke controle | 16-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 9-05-2025 | 14:00 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 9-05-2025 | 14:00 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 9-05-2025 | 14:00 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2024 | |||||
| 17-06-2024 | 16:21 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2023 | |||||
| 16-06-2023 | 09:08 | 307 | 5.*.31 | 2 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-303-HJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-303-HJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-300-HJ | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 46.478 | 15-12-2023 | 7,7 jaar | |
| T-301-HJ | Kia | Sportage | MPV | € 46.790 | 23-06-2023 | 10,1 jaar | |
| T-303-HB | Renault | Megane | Stationwagen | € 40.942 | 21-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-303-HD | Kia | Carens | Stationwagen | € 29.179 | 16-08-2023 | 12,2 jaar | |
| T-303-HF | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 38.651 | 13-06-2023 | 6,9 jaar | |
| T-303-HG | Hyundai | Ioniq | Hatchback | € 34.245 | 22-06-2023 | 5,7 jaar | |
| T-303-HH | Renault | Clio | Hatchback | € 26.395 | 19-06-2023 | 3 jaar | |
| T-303-HJ | Ford | Ka | MPV | € 11.500 | 16-06-2023 | 16,1 jaar | |
| T-303-HK | Volvo | V60 | Stationwagen | € 65.538 | 30-08-2024 | 5,2 jaar | |
| T-303-HL | Toyota | Corolla | Hatchback | € 47.057 | 21-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-303-HN | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 26.621 | 29-01-2024 | 8,4 jaar | |
| T-303-HP | Kia | Stonic | Stationwagen | € 28.025 | 24-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-303-HR | Toyota | C-HR | Hatchback | € 36.864 | 21-06-2023 | 6,5 jaar | |
| T-303-HS | Tesla | Model 3 | Sedan | € 43.690 | 28-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-303-HT | Kia | Picanto | MPV | € 17.960 | 22-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-303-HV | MG | ZS | Hatchback | € 37.090 | 29-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-303-HX | Lexus | RZ 450e | MPV | € 69.895 | 30-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-303-HZ | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 20.289 | 20-07-2023 | 2,9 jaar | |
| T-304-HJ | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.477 | 19-06-2023 | 13,1 jaar | |
| T-305-HJ | Opel | Zafira | MPV | € 29.954 | 16-06-2023 | 13,3 jaar | |
| T-306-HJ | Opel | Adam | Hatchback | € 18.685 | 04-06-2024 | 12,2 jaar | |
| T-307-HJ | Audi | A3 | Hatchback | € 33.215 | 27-03-2024 | 13 jaar | |
| T-308-HJ | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 12.344 | 17-06-2023 | 7,9 jaar | |
| T-309-HJ | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 50.898 | 27-02-2024 | 14,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.897 en/of een afmeting van 362 x 166 cm en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Twingo | € 10.600 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Kia Picanto | € 11.100 | 360 cm | 160 cm | 830 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.700 | 354 cm | 164 cm | 840 kg |
| Hyundai i10 | € 10.300 | 357 cm | 160 cm | 900 kg |
| Fiat Panda | € 10.600 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.600 | 364 cm | 160 cm | 850 kg |
| Suzuki Celerio | € 11.900 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Nissan Pixo | € 9.900 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Subaru Justy | € 11.700 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.