NP-051-D
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze zwarte Ka komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 april 2022, dus sinds 4 jaren, 1 maand en 15 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (ABAA1U) nog 15.282 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2010 en november 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.747 en € 20.398, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.444 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 9.793 incl. BTW en BPM, deze Ford Ka is daardoor € 651 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 maart 2017. Het voertuig was toen 4 jaren, 9 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 9.793 |
| Bruto BPM | € 853 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 april 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 1 maand en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 maart 2017. Het voertuig was toen 4 jaren, 9 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 29 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant ABAA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*07 | |
| Plaats chassisnummer r. kofferruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.8 l/100km (1 liter op 17,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.4 l/100km (1 liter op 22,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.9 l/100km (1 liter op 20,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 115 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label B | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NP-051-D | 17-03-2026 | 14:52 | periodieke controle | 29-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| NP-051-D | 7-03-2025 | 13:55 | periodieke controle | 29-03-2026 | Nee |
| NP-051-D | 29-03-2024 | 11:41 | periodieke controle | 29-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| NP-051-D | 22-03-2024 | 14:41 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| NP-051-D | 23-02-2023 | 11:40 | periodieke controle | 17-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| NP-051-D | 4-03-2022 | 10:19 | periodieke controle | 17-03-2023 | Nee |
| NP-051-D | 10-03-2021 | 14:57 | periodieke controle | 17-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| NP-051-D | 13-03-2019 | 14:22 | periodieke controle | 17-03-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 17-03-2026 | 14:52 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2024 | |||||
| 29-03-2024 | 11:41 | 978 | 5.*.46 | 1 | Ontgrendeling rugleuning werkt niet (goed) |
| 22-03-2024 | 14:41 | 977 | 5.*.46 | 1 | Ontgrendeling rugleuning werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 23-02-2023 | 11:40 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2021 | |||||
| 10-03-2021 | 14:57 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NP-051-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NP-051-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NP-050-D | Peugeot | 108 | Hatchback | € 11.585 | 27-09-2017 | 11,5 jaar | |
| NP-051-B | Ford | Kuga | MPV | € 35.496 | 21-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-051-D | Ford | Ka | MPV | € 9.793 | 18-03-2017 | 14 jaar | |
| NP-051-F | Renault | Clio | Stationwagen | € 24.905 | 29-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-051-G | Mini | Clubman | Stationwagen | € 30.491 | 22-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-051-J | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 14.458 | 20-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-051-K | Smart | Fortwo | Cabriolet | € 17.738 | 17-03-2017 | 12,1 jaar | |
| NP-051-L | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 45.984 | 28-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-051-P | Ford | Focus | Stationwagen | € 28.914 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-051-R | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 51.545 | 10-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NP-051-S | Dethleffs | Globevan | Kampeerwagen | Onbekend | 21-03-2017 | 20,9 jaar | |
| NP-051-V | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 88.291 | 28-03-2017 | 11,1 jaar | |
| NP-051-X | Toyota | Auris | MPV | € 29.820 | 07-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NP-051-Z | Kia | Niro | Stationwagen | € 29.290 | 28-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-052-D | Renault | Captur | Hatchback | € 26.885 | 18-03-2017 | 10,7 jaar | |
| NP-053-D | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 15-03-2017 | 20,5 jaar | |
| NP-054-D | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 43.627 | 11-05-2017 | 18,3 jaar | |
| NP-055-D | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | Onbekend | 31-03-2017 | 16,7 jaar | |
| NP-056-D | Toyota | Auris | MPV | € 27.494 | 13-07-2017 | 10,4 jaar | |
| NP-057-D | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 52.798 | 15-03-2017 | 11,6 jaar | |
| NP-059-D | Piaggio | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 27-05-2017 | 13,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.444 en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot 107 | € 10.700 | 345 cm | 163 cm | 810 kg |
| Citroën C1 | € 10.600 | 344 cm | 163 cm | 800 kg |
| Renault Twingo | € 10.300 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Hyundai i10 | € 10.200 | 357 cm | 160 cm | 900 kg |
| Fiat Panda | € 10.200 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Suzuki Alto | € 9.500 | 350 cm | 160 cm | 830 kg |
| Toyota Aygo | € 10.800 | 343 cm | 162 cm | 820 kg |
| Kia Picanto | € 10.200 | 360 cm | 160 cm | 840 kg |
| Hyundai Atos | € 10.300 | 357 cm | 153 cm | 870 kg |
| Nissan Pixo | € 9.700 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.900 | 364 cm | 160 cm | 920 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.200 | 354 cm | 164 cm | 840 kg |
| Toyota Starlet | € 10.900 | 374 cm | 164 cm | 830 kg |
| Suzuki Wagon R | € 10.000 | - | - | 920 kg |
| Suzuki Ignis | € 11.100 | - | 160 cm | 900 kg |
| Chevrolet Matiz | € 9.500 | 350 cm | 150 cm | 760 kg |
| Daihatsu Trevis | € 11.400 | 341 cm | 148 cm | 770 kg |
| Fiat Punto | € 11.200 | 387 cm | 166 cm | 860 kg |
| Kia Picanto,sa | € 9.700 | 350 cm | 160 cm | 840 kg |
| Nissan Figaro | € 11.300 | - | - | 760 kg |
| Peugeot 206 | € 11.400 | 387 cm | 167 cm | 920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.