2-KDD-16
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze witte Z4 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 september 2022, dus sinds 3 jaren, 8 maanden en 3 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z-serie cabriolet rijden er in dezelfde variant (LL31) nog 343 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2011 en mei 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.033 en € 80.827, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 57.051 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Z-serie bedraagt € 64.006 incl. BTW en BPM, daardoor is deze BMW Z-serie € 6.955 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Lengte | 4,24 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 232 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 64.006 |
| Bruto BPM | € 8.437 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 135 kW (184 pk) |
| Continue vermogen | 135 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N20B20A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 maart 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 september 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 8 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.395 kg |
| Massa rijklaar | 1.495 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 255 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.750 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZR | |
| Variant LL31 | |
| Uitvoering 5A000 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0373*04 | |
| Plaats chassisnummer r. motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.5 l/100km (1 liter op 18,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 159 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label C | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-KDD-16 | 13-03-2026 | 14:27 | periodieke controle | 19-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 2-KDD-16 | 7-03-2025 | 12:26 | periodieke controle | 19-03-2026 | Nee |
| 2-KDD-16 | 14-03-2024 | 09:51 | periodieke controle | 19-03-2025 | Nee |
| 2-KDD-16 | 7-03-2023 | 10:13 | periodieke controle | 19-03-2024 | Nee |
| 2-KDD-16 | 16-03-2022 | 10:29 | periodieke controle | 19-03-2023 | Nee |
| 2-KDD-16 | 12-03-2021 | 10:51 | periodieke controle | 19-03-2022 | Nee |
| 2-KDD-16 | 27-02-2019 | 14:19 | periodieke controle | 19-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 13-03-2026 | 14:27 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2019 | |||||
| 27-02-2019 | 14:19 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-KDD-16 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-KDD-16
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-KDB-16 | Land Rover | Range Rover Evoque | Stationwagen | € 69.148 | 20-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDD-11 | BMW | 5-Serie | Sedan | € 57.072 | 19-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDD-12 | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 55.097 | 25-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDD-14 | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 33.518 | 25-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDD-15 | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 32.112 | 23-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDD-16 | BMW | Z4 | Cabriolet | € 64.006 | 19-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDD-17 | BMW | 5-Serie | Sedan | € 70.504 | 22-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDD-18 | BMW | 5-Serie | Sedan | € 64.901 | 25-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDD-19 | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 65.247 | 25-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDG-16 | Kia | Picanto | MPV | € 12.391 | 25-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDK-16 | Seat | Leon | MPV | € 18.252 | 28-03-2013 | 14,1 jaar | |
| 2-KDL-16 | Hyundai | i10 | MPV | € 10.470 | 30-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDN-16 | LMC | Liberty V 643-3G | Kampeerwagen | Onbekend | 03-04-2013 | 14,2 jaar | |
| 2-KDS-16 | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.570 | 29-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDV-16 | Opel | Corsa | MPV | € 18.585 | 28-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDX-16 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.508 | 28-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-KDZ-16 | Fiat | 500 | Hatchback | € 16.690 | 30-03-2013 | 13,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 57.051 en/of lengte van 424 cm en/of een gewicht van ± 1.395 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mini Cooper S | € 55.000 | 430 cm | 182 cm | 1.530 kg |
| Mercedes-Benz SLK | € 59.500 | 415 cm | 182 cm | 1.370 kg |
| Audi TT | € 54.500 | 422 cm | 185 cm | 1.320 kg |
| Mini John Cooper Works | € 59.000 | 430 cm | 182 cm | 1.530 kg |
| Lexus LBX | € 56.000 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Nissan 350Z | € 53.700 | 431 cm | 182 cm | 1.500 kg |
| Alfa Romeo Spider | € 52.900 | 429 cm | 178 cm | 1.340 kg |
| Volkswagen Caddy | € 52.700 | 423 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 56.700 | 415 cm | 182 cm | 1.360 kg |
| Mini Cooper SD | € 55.800 | 430 cm | 182 cm | 1.520 kg |
| Volkswagen Golf GTI | € 53.700 | 424 cm | 178 cm | 1.270 kg |
| Volkswagen Beetle | € 59.800 | 428 cm | 181 cm | 1.310 kg |
| Volkswagen T-Roc | € 61.500 | 427 cm | 181 cm | 1.430 kg |
| Audi S3 | € 58.000 | 424 cm | 178 cm | 1.380 kg |
| Toyota RAV 4 | € 62.700 | 429 cm | 174 cm | 1.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.