BF-HB-96
Er rijden momenteel 112 DAF AE75RC's rond in Nederland. Deze AE75RC komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren, 4 maanden en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF Ae75rc voor vervoer voertuigen rijden er nog 100 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en april 2000. De nieuwwaarde van deze DAF Ae75rc is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ae75rc | 1997
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ae75rc |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 januari 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren, 4 maanden en 23 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.260 kg |
| Massa rijklaar | 10.360 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10360 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 7.840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 6.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 6.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BF-HB-96 | 10-12-2025 | 16:56 | periodieke controle | 31-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BF-HB-96 | 10-12-2025 | 11:54 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BF-HB-96 | 24-01-2025 | 11:05 | periodieke controle | 31-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BF-HB-96 | 31-01-2024 | 10:44 | periodieke controle | 31-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 10-12-2025 | 16:56 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-12-2025 | 16:56 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 10-12-2025 | 16:56 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 10-12-2025 | 16:56 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 10-12-2025 | 16:56 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 10-12-2025 | 11:54 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 10-12-2025 | 11:54 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 10-12-2025 | 11:54 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 10-12-2025 | 11:54 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 24-01-2025 | 11:05 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 24-01-2025 | 11:05 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 24-01-2025 | 11:05 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 31-01-2024 | 10:44 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 31-01-2024 | 10:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 31-01-2024 | 10:44 | 475 | 5.*.55 | 4 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 31-01-2024 | 10:44 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BF-HB-96 | 28-12-2004 | Tachograaf | KIENZLE 1318-27 |
Vergeet ook niet alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BF-HB-96 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BF-HB-96
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 250 cm een gewicht van ± 10.260 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 1023 cm | 260 cm | 11.280 kg |
| Volvo FM | 1037 cm | 260 cm | 11.270 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1056 cm | 260 cm | 11.230 kg |
| Volvo FH | 967 cm | 255 cm | 11.210 kg |
| MAN TGM | 1007 cm | 260 cm | 10.570 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 902 cm | 253 cm | 10.860 kg |
| Scania R450 | 952 cm | 255 cm | 11.290 kg |
| Scania R500 | 662 cm | 255 cm | 11.010 kg |
| Scania P250 | 1001 cm | 260 cm | 10.900 kg |
| Volvo FE | 1034 cm | 260 cm | 11.220 kg |
| Scania S500 | 650 cm | 255 cm | 9.360 kg |
| MAN TGX | 1042 cm | 255 cm | 11.240 kg |
| Scania R520 | 656 cm | 255 cm | 9.640 kg |
| Scania R580 | 709 cm | 255 cm | 10.280 kg |
| Scania P280 | 1017 cm | 260 cm | 11.020 kg |
| Scania R530 | 652 cm | 255 cm | 9.340 kg |
| MAN TGS | 972 cm | 255 cm | 11.180 kg |
| Scania S450 | 1008 cm | 255 cm | 10.290 kg |
| Scania S660 | 667 cm | 255 cm | 9.920 kg |
| Scania S530 | 657 cm | 255 cm | 9.610 kg |
| Volvo FL | 937 cm | 257 cm | 10.590 kg |
| Volvo FH16 | 705 cm | 254 cm | 11.180 kg |
| Scania P230 | 1013 cm | 260 cm | 10.810 kg |
| Renault D | 947 cm | 255 cm | 10.590 kg |
| Renault D Wide | 1013 cm | 255 cm | 10.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.