BL-11-HL
Er rijden momenteel 71 DAF 600's rond in Nederland. Deze 600 komt uit het jaar 1985 en is nu 41 jaren, 4 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 september 2022, dus sinds 3 jaren, 8 maanden en 22 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF MB 205 Dkfl 600 verhuiswagen rijden er nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1961 en januari 1985. De nieuwwaarde van deze DAF MB 205 Dkfl 600 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF 600 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF MB 205 Dkfl 600 | 1985
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | MB 205 Dkfl 600 |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | verhuiswagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 192 kW (261 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 januari 1985 |
| Leeftijd | 41 jaren, 4 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 41 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 september 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 8 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.200 kg |
| Massa rijklaar | 10.300 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10300 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 6.200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 16.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 16.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 25.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 6.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk tussen vooras en 2e veerh. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BL-11-HL | 25-02-2026 | 16:58 | periodieke controle | 25-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BL-11-HL | 11-10-2023 | 14:57 | periodieke controle | 11-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BL-11-HL | 2-08-2022 | 16:54 | periodieke controle | 6-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BL-11-HL | 5-08-2021 | 16:51 | periodieke controle | 6-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BL-11-HL | 5-08-2020 | 16:45 | periodieke controle | 6-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BL-11-HL | 9-07-2019 | 16:46 | periodieke controle | 6-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 25-02-2026 | 16:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 25-02-2026 | 16:58 | 115 | 5.*.11 | 2 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2023 | |||||
| 11-10-2023 | 14:57 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-10-2023 | 14:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 2-08-2022 | 16:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 5-08-2021 | 16:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 5-08-2020 | 16:45 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 5-08-2020 | 16:45 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
2019 | |||||
| 9-07-2019 | 16:46 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle DAF 600 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BL-11-HL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BL-11-HL
In dit geval niet, dit komt doordat dit kenteken erg oud is waarbij alle andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 250 cm een gewicht van ± 10.200 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 1023 cm | 260 cm | 11.210 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1056 cm | 260 cm | 11.030 kg |
| Volvo FH | 967 cm | 255 cm | 11.210 kg |
| Volvo FM | 1037 cm | 259 cm | 11.180 kg |
| MAN TGM | 1007 cm | 260 cm | 10.570 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 902 cm | 253 cm | 10.860 kg |
| Scania R450 | 952 cm | 255 cm | 11.060 kg |
| Scania R500 | 662 cm | 255 cm | 11.010 kg |
| Scania P250 | 1001 cm | 260 cm | 10.900 kg |
| Volvo FE | 1034 cm | 260 cm | 11.220 kg |
| Scania S500 | 650 cm | 255 cm | 9.360 kg |
| Scania R520 | 656 cm | 255 cm | 9.640 kg |
| MAN TGX | 990 cm | 255 cm | 10.730 kg |
| Scania R580 | 709 cm | 255 cm | 10.280 kg |
| Scania P280 | 1017 cm | 260 cm | 11.020 kg |
| Scania R530 | 652 cm | 255 cm | 9.340 kg |
| MAN TGS | 972 cm | 255 cm | 11.180 kg |
| Scania S450 | 1008 cm | 255 cm | 10.290 kg |
| Scania S660 | 667 cm | 255 cm | 9.920 kg |
| Scania S530 | 657 cm | 255 cm | 9.610 kg |
| Volvo FL | 937 cm | 257 cm | 10.590 kg |
| Volvo FH16 | 705 cm | 254 cm | 11.180 kg |
| Scania P230 | 1013 cm | 260 cm | 10.810 kg |
| Renault D | 947 cm | 255 cm | 10.590 kg |
| Renault D Wide | 1013 cm | 255 cm | 10.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de DAF 600Google op afbeeldingen van de DAF 600
Google op reviews van de DAF 600
DAF 600 Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Daf 600 (1959)
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.