V-76-PLR
Er rijden momenteel 11.054 Citroën Jumper's rond in Nederland. Deze Jumper komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 6 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2026, dus sinds 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Citroën Jumper gesloten opbouw rijden er nog 3.128 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.410 en € 81.021, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.526 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Jumper bedraagt € 63.157 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Citroën Jumper € 20.631 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Citroën haalt een maximumsnelheid van 149 km/uur. Deze Citroën Jumper is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 32.9% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Jumper | 2024
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Jumper |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,76 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 149 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 63.157 |
| Bruto BPM | € 15.211 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2184cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 november 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 6 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 november 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 6 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.350 kg |
| Massa rijklaar | 2.450 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.050 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Y | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 230 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 EA | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EA | |
Vergeet ook niet alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-76-PLR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-76-PLR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-PLR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 12-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-71-PLR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 12-05-2026 | 2,1 jaar |
| V-72-PLR | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 24.078 | 12-05-2026 | 8,9 jaar |
| V-73-PLR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 12-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-74-PLR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 12-05-2026 | 2,2 jaar |
| V-75-PLR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 69.466 | 12-05-2026 | 3 jaar |
| V-76-PLD | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 62.397 | 06-05-2026 | 3,6 jaar |
| V-76-PLF | Ford | Ranger | Pick-up truck | € 92.716 | 06-05-2026 | 1,6 jaar |
| V-76-PLG | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 34.758 | 07-05-2026 | 3,7 jaar |
| V-76-PLH | G.m.c. | Sierra | Pick-up truck | € 115.049 | 07-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-76-PLJ | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 55.722 | 08-05-2026 | 3,7 jaar |
| V-76-PLL | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 58.451 | 11-05-2026 | 3,2 jaar |
| V-76-PLN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 53.817 | 11-05-2026 | 3,6 jaar |
| V-76-PLP | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 51.183 | 12-05-2026 | 5,2 jaar |
| V-76-PLR | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 63.157 | 12-05-2026 | 1,5 jaar |
| V-77-PLR | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 65.657 | 12-05-2026 | 3,4 jaar |
| V-78-PLR | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 37.066 | 12-05-2026 | 5,2 jaar |
| V-79-PLR | STX | Master Horsebox | Veewagen | € 53.428 | 12-05-2026 | 4,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.526 en/of breedte van 205 cm en/of een gewicht van ± 2.350 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 43.000 | 720 cm | 213 cm | 2.560 kg |
| Dodge RAM1500 | € 42.700 | 603 cm | 203 cm | 2.580 kg |
| Volkswagen Crafter | € 45.300 | 751 cm | 213 cm | 2.570 kg |
| Renault Master | € 43.500 | 769 cm | 215 cm | 2.570 kg |
| Ford Transit | € 40.700 | 726 cm | 214 cm | 2.500 kg |
| Peugeot Boxer | € 42.700 | 733 cm | 214 cm | 2.500 kg |
| Volkswagen Transporter | € 41.500 | 550 cm | 198 cm | 2.190 kg |
| Dodge Dodge | € 41.500 | 582 cm | 202 cm | 2.520 kg |
| Opel Movano | € 42.900 | 632 cm | 212 cm | 2.480 kg |
| Fiat Ducato | € 41.900 | 742 cm | 213 cm | 2.530 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.700 | 523 cm | 203 cm | 2.300 kg |
| Iveco 40C18 | € 42.000 | - | 213 cm | 2.440 kg |
| Iveco 40C18-t Euro 4 | € 41.200 | - | 203 cm | 2.120 kg |
| Iveco 35S13 | € 45.500 | 605 cm | 213 cm | 2.450 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Renault Mascott | € 41.600 | 522 cm | 206 cm | 2.260 kg |
| Fuso Canter | € 42.300 | 490 cm | 205 cm | 2.460 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Nissan Cabstar | € 39.700 | - | 209 cm | 2.330 kg |
| Mitsubishi Canter | € 40.600 | 450 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Iveco 35S14 | € 41.600 | 570 cm | 212 cm | 2.210 kg |
| Ford Econoline | € 39.300 | - | 202 cm | 2.470 kg |
| Renault Maxity | € 41.500 | 575 cm | 200 cm | 2.380 kg |
| Iveco 35S11 | € 44.900 | - | 210 cm | 2.330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.