D-606-ZP
Er rijden momenteel 3 Zündapp ZE 40's rond in Nederland. Deze ZE 40 komt uit het jaar 1983 en is nu 42 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 10 maanden en 18 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zündapp ZE-40 rijden er nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1982 en juni 1983. De nieuwwaarde van deze Zündapp ZE-40 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 26 april 2011. Het voertuig was toen 27 jaren, 9 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp ZE 40 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp ZE-40 | 1983
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | ZE-40 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 2 kW (2.7 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1983 |
| Leeftijd | 42 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 42 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 10 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 april 2011. Het voertuig was toen 27 jaren, 9 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 62 kg |
| Massa rijklaar | 67 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,16 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zündapp ZE 40 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van D-606-ZP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
D-606-ZP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| D-602-ZP | Kymco | Agility 50 | 05-09-2011 | 14,7 jaar |
| D-603-ZP | Kymco | Agility 50 | 06-06-2011 | 15 jaar |
| D-605-ZP | Skyteam | 15 | 26-04-2011 | 15,1 jaar |
| D-606-ZB | SYM | FW05A | 14-01-2012 | 14,4 jaar |
| D-606-ZD | SYM | XS50QT-2 | 09-04-2011 | 15,1 jaar |
| D-606-ZF | Piaggio | Vespa | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| D-606-ZG | Peugeot | Vivacity | 14-04-2011 | 15,1 jaar |
| D-606-ZH | Piaggio | ZIP | 23-06-2011 | 14,9 jaar |
| D-606-ZJ | SYM | XS50QT-2 | 28-05-2011 | 15 jaar |
| D-606-ZK | Piaggio | Vespa | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| D-606-ZN | Kreidler | K 53-2 NL | 21-04-2011 | 51,3 jaar |
| D-606-ZP | Zündapp | ZE 40 | 26-04-2011 | 42,9 jaar |
| D-606-ZV | Piaggio | Vespa | 17-11-2011 | 14,5 jaar |
| D-606-ZZ | SYM | Symmetry | 15-06-2011 | 15 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 62 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Tomos Revival | - | - | 70 kg |
| Puch MV 50 | - | - | 60 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| IVA E-riva | 184 cm | 71 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Yadea G5 | 181 cm | 70 cm | 70 kg |
| Yadea T9L | 186 cm | 71 cm | 70 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
| Honda Vision Met-in | - | - | 60 kg |
| IVA S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Piaggio Velofax | - | - | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.