FSN-95-H
Er rijden momenteel 277 Zündapp C50 Sport's rond in Nederland. Deze C50 Sport komt uit het jaar 1970 en is nu 55 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 8 maanden en 30 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zündapp C 50 Sport rijden er nog 258 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1967 en september 1979. De nieuwwaarde van deze Zündapp C 50 Sport is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 6 augustus 2024. Het voertuig was toen 54 jaren, 1 maand en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp C50 Sport voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp C 50 Sport | 1970
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | C 50 Sport |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 2.1 kW (2.9 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 50cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1970 |
| Leeftijd | 55 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 55 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 8 maanden en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 augustus 2024. Het voertuig was toen 54 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 76 kg |
| Massa rijklaar | 83 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,24 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type 517-21 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zündapp C50 Sport voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FSN-95-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FSN-95-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FSN-90-H | AGM | V641 | 08-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-91-H | Niu | N1S | 06-08-2024 | 4,8 jaar |
| FSN-92-H | GTS | Toscana | 28-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-93-H | Honda | AC01 | 06-08-2024 | 39,9 jaar |
| FSN-94-H | Piaggio | Vespa Primavera | 16-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-B | Niu | Nqi Sport | 01-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-D | Stromer | ST3 | 06-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-F | Beta | 05-08-2024 | 1,8 jaar | |
| FSN-95-G | IVA | E-go S2 | 13-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-H | Zündapp | C50 Sport | 06-08-2024 | 56 jaar |
| FSN-95-K | Specialized | Turbo Vado 6.0 | 17-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-L | Aprilia | Sxr 50 | 14-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-N | Gazelle | NO1 Speed | 15-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-P | GTS | Toscana | 16-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-R | Peugeot | Kisbee | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| FSN-95-S | Qarry | RUN | 13-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-95-T | SYM | Fiddle | 12-09-2024 | 1,7 jaar |
| FSN-95-V | E-Max | LB1 | 16-09-2024 | 1,7 jaar |
| FSN-95-X | Elveco | PRO | 03-10-2024 | 1,7 jaar |
| FSN-95-Z | Zündapp | 517 | 15-08-2024 | 54 jaar |
| FSN-96-H | Niu | Nqi Sport | 06-08-2024 | 4,9 jaar |
| FSN-97-H | Niu | Nqi Sport | 06-08-2024 | 5 jaar |
| FSN-98-H | Kymco | Agility 50 | 08-08-2024 | 1,8 jaar |
| FSN-99-H | Fantic Motor | 08-08-2024 | 1,8 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 76 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| SYM HU05W | - | - | 80 kg |
| SYM Mio | 176 cm | 71 cm | 80 kg |
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| Peugeot Zenith | - | - | 80 kg |
| Puch Zip 25 | 167 cm | 65 cm | 80 kg |
| LA Souris City | 175 cm | 69 cm | 80 kg |
| Peugeot FB50QT-6A | - | - | 80 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Piaggio ZIP | 170 cm | 68 cm | 80 kg |
| Segway E125S | 186 cm | 68 cm | 80 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Peugeot Vivacity | - | - | 80 kg |
| IVA LUX50 | 189 cm | 69 cm | 80 kg |
| Peugeot S1 | - | - | 80 kg |
| LA Souris Vespelini | - | - | 80 kg |
| Kreidler Florett | 188 cm | 65 cm | 80 kg |
| Niu Nqi Sport | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Niu N1S | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| LA Souris E-sourini | 185 cm | 71 cm | 70 kg |
| LA Souris Trendy Retro | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
| Yamaha SA19 | - | - | 80 kg |
| LA Souris City S | 175 cm | 69 cm | 80 kg |
| Yamaha FS 1 | 176 cm | 56 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.