FVT-52-F
Er rijden momenteel 15.251 Zündapp 517's rond in Nederland. Deze 517 komt uit het jaar 1967 en is nu 58 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 11 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zündapp 517-21 rijden er nog 13.814 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1965 en juni 2019. De nieuwwaarde van deze Zündapp 517-21 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 40 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 19 januari 2026. Het voertuig was toen 58 jaren, 6 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp 517 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp 517-21 | 1967
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | 517-21 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 40 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.9 kW (2.6 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 50cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1967 |
| Leeftijd | 58 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 58 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 januari 2026. Het voertuig was toen 58 jaren, 6 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 60 kg |
| Massa rijklaar | 67 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,22 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type 517-21 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zündapp 517 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FVT-52-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FVT-52-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FVT-50-F | Puch | Maxi-s | 15-12-2025 | 42,9 jaar |
| FVT-51-F | Piaggio | ZIP | 15-12-2025 | 23,9 jaar |
| FVT-52-D | Mash | Scrambler | 26-01-2026 | 0,3 jaar |
| FVT-52-F | Zündapp | 517 | 19-01-2026 | 59 jaar |
| FVT-52-G | IVA | E-go S4 | 19-12-2025 | 0,4 jaar |
| FVT-52-H | Kymco | Super 8 | 24-12-2025 | 0,4 jaar |
| FVT-52-J | Elveco | PRO | 12-01-2026 | 0,4 jaar |
| FVT-52-K | LA Souris | City | 20-12-2025 | 0,4 jaar |
| FVT-52-L | LA Souris | City | 14-01-2026 | 0,4 jaar |
| FVT-52-P | Aixam | S10 | 16-01-2026 | 0,4 jaar |
| FVT-52-R | Kaptein Mobylette | S25B | 24-12-2025 | 66 jaar |
| FVT-52-S | Opel | Rocks-e | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| FVT-52-V | IVA | E-go S5 | 14-01-2026 | 0,4 jaar |
| FVT-52-X | Segway | 22-01-2026 | 0,4 jaar | |
| FVT-52-Z | Segway | 22-01-2026 | 0,4 jaar | |
| FVT-53-F | Stromer | ST3 | 22-12-2025 | 0,4 jaar |
| FVT-54-F | Riese Und Mueller | Charger | 22-12-2025 | 0,4 jaar |
| FVT-55-F | Zycar | Z2L | 22-12-2025 | 0,4 jaar |
| FVT-56-F | Aprilia | Sxr 50 | 28-04-2026 | Nieuw |
| FVT-57-F | Piaggio | Sprint | 27-03-2026 | 0,2 jaar |
| FVT-59-F | Piaggio | Sprint | 21-01-2026 | 0,4 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 60 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
| Puch MV 50 | - | - | 60 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Shansu Electric Scooter | 210 cm | 95 cm | 60 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.